خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
نماینده ولی فقیه در گلستان:
شیخ محمد حسین مقصودلو استرآبادی از علمای آشنا به زمان بود/ سرخنکلاته باید محور توسعه در منطقه شناخته شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه شهر سرخنکلاته باید به عنوان یک محور توسعه در منطقه شناخته شود، گفت: باید توجه داشته باشیم که امروز دولت نمی تواند به ما کمک کند و این انتظار نابجایی است.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۰۸:۴۷

امام جمعه گرگان:
دشمنان داخلی جهان اسلام عامل این بدبختی ها هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان، وضعیت تاسف بار جهان اسلام را نتیجه تنگ نظری ها و اختلاف افکنی های دشمنان داخلی جهان اسلام دانست و تاکید کرد: اگر اینها نبودند، شاید امت اسلامی چنین وضعیتی نداشتند.

۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۰:۲۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:
انگیزه اصلی از تحصیل علم باید احیای اسلام باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه انگیزه اصلی از تحصیل علم باید احیای اسلام باشد که اهمت این دانش بسیار بالا است، گفت: طلبه های ما باید توجه داشته باشند که آمدند تا احیای اسلام کنند و دین خدا را زنده کنند.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۵:۰۳

نماینده ولی فقیه در گلستان:
باید توان و استعداد مردم را احیا و زنده کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان خطاب به مدیرکل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی، اظهارداشت: باید مردم را تقویت کرد تا شاهد نتیجه خوبی در سطح جامعه باشیم.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۰۹:۰۸

امام جمعه گرگان:
خادم الحرمینی آل سعود به ضرر اسلام است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان ضمن محکومیت جنایت های آل سعود در جهان اسلام تاکید کرد: افکارعمومی دنیا ممکن است این جنایت ها را از چشم اسلام ببیند، لذا خادم الحرمینی آل سعود به ضرر اسلام است.

۱۳۹۵/۶/۱۹ - ۱۵:۲۵

نماینده ولی فقیه در گلستان:
در عرصه فرهنگی هر کسی ساز خودش را می زند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان از نگاه جزیره ای در عرصه فرهنگی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه در این عرصه به جای اینکه همه با هم متحد باشند، هر کسی ساز خودش را می زند.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۰۹:۰۳

نماینده ولی فقیه در گلستان:
تبلیغ دین مهمترین وظیفه طلاب و روحانیون است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه وظیفه تبلیغ و ترویج دین، در گذشته بر عهده انبیائ الهی و ائمه (علیهم السلام) بود، گفت: امروز، طلاب و روحانیون به عنوان مبلغان دین، مهمترین و سخت ترین کار را برعهده دارند.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۰۹:۰۲

در دیدار آیت الله نورمفیدی با ائمه جمعه شرق استان مطرح شد؛
به روز نبودن و عدم یکپارچگی مشکلات اساسی کشاورزی کشور است
خبرگزاری شبستان: آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، عصر روز گذشته (۱۳ شهریور) با امامان جمعه گنبدکاووس، آزادشهر و دلند دیدار و گفت و گو و تبادل نظر کردند.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۰۹:۰۱

نماینده ولی فقیه در گلستان:
مجموعه اجرایی استان به سمت توسعه گام بردارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: مجموعه عوامل اجرایی استان برای حل مشکلات و معضلات، به سمت توسعه گام بردارند.

۱۳۹۵/۶/۸ - ۰۷:۴۱

امام جمعه گرگان:
کارمندان برای برکت زندگی مسوولیت خود را درست انجام دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: کارمندان از بیت المال حقوق می گیرند لذا برای اینکه حقوق آنها حلال باشد و زندگی با برکتی داشته باشند، باید مسئولیت خود را به درستی انجام دهند.

۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۱۶:۳۵

آیت الله نورمفیدی:
وظیفه علمای شیعه و سنی، محافظت از مرزهای اعتقادی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان وظیفه علمای شیعه و سنی را محافظت از مرزهای اعتقادی دانست و گفت: علما و روحانیون شیعه و سنی با آگاهی و شناخت دشمن در ترویج فرهنگ اسلامی کوشا باشند.

۱۳۹۵/۵/۲۷ - ۱۲:۵۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:
قرآن باید مورد توجه همگان قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: امروز قرآن باید مورد توجه همگان قرار گیرد چرا که توجه به قرآن و درک آن می تواند سعادت و خوشبختی را به همراه داشته باشد.

۱۳۹۵/۵/۲۶ - ۱۳:۱۷

توصیه اخلاقی آیت الله نورمفیدی به خبرنگاران
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با تبریک ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار، به خبرنگاران توصیه کرد که آبروی برادران و خواهران مسلمان خود را نگه دارند.

۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۱۵:۱۱

نماینده ولی فقیه در گلستان:
روحانیون نباید موجب دین گریزی شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان تاکید کرد: علما و روحانیون نباید به گونه ای رفتار کنند که موجب دین گریزی شوند، بلکه اخلاق و رفتار آنها باید موجب جذب مردم به دین شود.

۱۳۹۵/۵/۸ - ۱۶:۵۹

نماینده ولی فقیه در گلستان:
کشور باید از طریق مالیات اداره شود نه از سرمایه‎های ملی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به نقش موثر مالیات در توسعه کشور، با بیان اینکه در شرایط کنونی باید کشور از طریق مالیات اداره شود نه از سرمایه‎های ملی. گفت: بسیاری از کشورها بیشتر هزینه های خود را از راه مالیات تأمین می کنند.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۴:۱۸

امام جمعه گرگان:
مدعیانی خادم الحرمین که تا دیروز از پشت به اسلام خنجر می زدند امروز شمشیر را از رو بسته اند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۲۱ تیرماه، سالروز به خاک و خون کشیدن مردم در مسجدگوهرشاد مشهد در اعتراض به کشف حجاب رضاخانی، حجاب را یکی از نمادهای مهم اسلامی دانست.

۱۳۹۵/۴/۱۸ - ۱۴:۲۹

نماز عید فطر گرگان به امامت آیت الله نورمفیدی اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: نماز عید سعید فطر گرگان به امامت آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان در مصلی اقامه می شود.

۱۳۹۵/۴/۱۵ - ۱۵:۵۲

نماینده ولی فقیه در گلستان میزان زکات فطریه را اعلام کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه فطریه یک امر واجب است، گفت: میزان زکات فطریه گندم برای هر فرد به مبلغ ۵ هزار تومان و برنج به مبلغ ۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۵/۴/۱۵ - ۱۵:۵۰

آیت الله نورمفیدی:
خداوند تکیه گاه محکم برای افراد محسوب می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: همه ما باید خداوند متعال را تکیه گاه خود قرار دهیم و هیچ گاه نباید نافرمانی خداوند را کرد.

۱۳۹۵/۴/۱۴ - ۰۹:۳۷

امام جمعه گرگان:
اسرائیل و حامیان آن در مرحله فرصت الهی قرار دارند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و با تاکید بر اینکه آفرینش، بدون نظم نیست و جهان، حساب و کتاب دارد، گفت: اسرائیل و حامیان وی، فعلا در مرحله فرصت الهی قرار دارند.

۱۳۹۵/۴/۱۱ - ۱۳:۳۹