خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
امام جمعه گرگان:
مردم باید نسبت به اتفاقات جامعه آگاه باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اتفاقات تهران طی روز های گذشته، گفت: در این میان عده ای هم از داخل و خارج به واسطه فضای مجازی تمام طایفه دراویش در ایران را تحریک کردند که می طلبد مردم نسبت به موضوعات جامعه آگاه باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۵:۵۰

امام جمعه گرگان:
مسئولان مشکلات مردم را برطرف کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه همان طور که مردم در صحنه حاضر شدند ما هم از مسئولان می خواهیم صدای مردم را بشنوند، گفت: اگر چه شنیدند اما می طلبد برای بهتر شدن وضعیت کشور جدی تر وارد شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۷

امام جمعه گرگان:
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک وظیفه شرعی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان۲۲ بهمن را فرصتی مناسب دانست وگفت: این روز فرصتی است تا ملت ما پاسخی به همه این حرف ها دهند و این یک وظیفه شرعی است که می توان با انجام آن از آرمان و ارزش های خود دفاع کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۲

امام جمعه گرگان:
مردم باید در روز ۲۲ بهمن نشان دهند که همچنان پایبند به آرمان های انقلاب هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: امسال مردم ما باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن با شکوه تر از سال های گذشته حضور پیدا کنند و این روز را به دنیا نشان دهند که همچنان پایبند به آرمان های انقلاب و امام خمینی (رحمه الله علیه) هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۸

بیماران سرطانی نیازمند آرامش روحی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه تنها شیمی درمانی نمی تواند ریشه سرطان را خشک کند، گفت: باید توجه داشته باشیم کسانی که مبتلا به این بیماری می شوند نیازمند آرامش روحی هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۰:۰۱

همه ما نسبت به دفاع از مظلوم وظیفه شرعی داریم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: اگرچه امروز ایران از مشکلات داخلی برخوردار است اما نمی‌توان نسبت به کشورهای مظلوم چشم برداشت، همه ما نسبت به دفاع از مظلوم وظیفه شرعی داریم.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۶:۵۳

امام جمعه گرگان:
حادثه سانچی موجبات تبلیغ علیه نظام را برای عده ای فراهم کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: در پی حادثه ای که برای کشتی ایران«سانچی» رخ داده است عده‌ای می‌خواستند موج ‌سواری کنند و علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تبلیغ کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۶

امام جمعه گرگان:
حضور به موقع مردم دسیسه های آمریکا را درپی اغتشاشات اخیر شکست داد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: در پی اغتشاشات اخیر که توسط فتنه گران در ایران رخ داده بود مردم با حضور به موقع خود آمریکا را با شکست مواجه کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۵

امام جمعه گرگان:
سلطنت طلبان دومین عامل اغتشاش در ایران بودند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان دومین سرنخ اغتشاش ها را عوامل داخلی مانند سلطنت‌طلبان دانست و گفت: آنان تلاش داشتند تا خانواده پهلوی را به کشور برگردانند اما راهپیمایی‌هایی که در کشور اتفاق افتاده پاسخ کوبنده‌ای به فتنه گران داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۶

امام جمعه گرگان:
توحید یکی از مرتبه‌های عالیه انسان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: توحید یکی از مرتبه‌های عالیه انسان است که باید همه ما نسبت به آن توجه لازم را داشته باشیم و آن را مد نظر خود قرار دهیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۴:۴۹

امام حمعه گرگان:
حوزه و دانشگاه باید نسبت به نقشه های دشمن هوشیار باشند/ شکست آمریکا در خاورمیانه باعث راه اندازی جریانی دیگر شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه حوزه و دانشگاه باید نسبت به نقشه های دشمن هوشیار باشند و احساس مسئولیت کنند، گفت: منافع ملی برای حوزه و دانشگاه فرق نمی کند و هر دو باید نسبت به این موضوع احساس همدلی کنند و در مسیر تعالی گام بردارند.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۵:۴۶

اخلاق در زندگی بشر جایگاه والایی دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه اخلاق در زندگی بشر جایگاه والایی دارد، گفت: ترویج اخلاق در بین امت اسلامی جزو فلسفه بعثت پیامبر(صلی الله علیه و آله وسلم) بود.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۰:۳۶

امام جمعه گرگان:
توطئه عربستان سعودی باعث تقویت جایگاه حزب الله شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به توطئه عربستان سعودی، گفت: این موضوع باعث شد تا جایگاه حزب الله تقویت و بهتر شود.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۳:۵۸

امام جمعه گرگان:
موضوع امنیت کشور فقط مربوط به نیروی انتظامی نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان در خصوص مسئله امنیت جامعه، گفت: موضوع امنیت کشور فقط مربوط به نیروی انتظامی نیست بلکه می طلبد تا مردم هم در کنار آن قرار گیرند و از آن پشتیبانی کنند.

۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۵:۴۷

امام حسین (ع) در واقعه کربلا به دنبال حفظ دین بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: در آن شرایط و آن روز گار که فقط یک پوشش ظاهری از اسلام مانده بود سید الشهدا به دنبال حفظ دین و حقیقت اسلام بودند.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۳:۴۱

یاوه گویی های ترامپ نشان از عصبانیت آن است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: طی روز های اخیر حرف های بی پایه و اساس رئیس جمهور آمریکا بودیم که این نشان از عصبانیتش از ایران است.

۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۶:۲۹

استقلال کردستان عراق، این کشور و سایر کشورهای منطقه را دچار مشکلات تازه ای می کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه در عراق هنوز مسائل داخلی وجود دارد گفت: اکنون کردستان عراق مسئله استقلال و جدایی را مطرح کرده که اگر به این سمت رود عراق دچار مشکل خواهد شد.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۵:۴۳

امام جمعه گرگان:
غدیر روز تعیین رهبری و امامت امت اسلامی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه غدیر روز تعیین رهبری و امامت امت اسلامی است، گفت: پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم)در سرزمین غدیر به مردم فرمود من از بین شما خواهم رفت اما دو چیز گرانبها را در میان شما به میراث می گذارم.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۵:۴۹

نماینده ولی فقیه در گلستان:
دیوار تاریخی گرگان مورد کم توجهی قرار گرفته است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با توجه به اینکه میراث فرهنگی سرمایه ارزشمندی است اما به دیوار تاریخی بی توجهی شده و بخشی از خشت ها آن ربوده شده است.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۰۹:۲۱

امام جمعه گرگان:
رسیدگی به فقرا و نیازمندان یکی از فواید عید قربان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان رسیدگی به فقرا و نیازمندان را یکی از فواید عید قربان دانست و گفت: همانگونه که از امام باقر (ع) روایت شده است، رسیدگی به فقرا و نیازمندان محبوب تر از به جا آوردن ۷۰ حج مستحب است.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۴:۰۶