خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠

Tuesday, February 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
نماینده ولی فقیه در گلستان:
خدمات بهداشتی درمانی بیشتری باید در مناطق محروم و مرزنشین ارائه شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه در بحث عدالت سلامت گلستان از سایر استان‌های کشور عقب‌تر است، گفت: باید خدمات بهداشتی درمانی در مناطق محروم و مرزنشین بیشتر ارائه شود.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۲:۵۹

امام جمعه گرگان:
آمریکایی ها به دنبال براندازی انقلاب اسلامی ایران بودند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه سفارت‌خانه آمریکا یک جاسوس خانه بود، گفت: آمریکایی‌ها با جاسوسی که داشتند به دنبال براندازی انقلاب اسلامی ایران بودند.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۵:۲۸

تولیدکنندگان نباید تنها به مصرف داخل اکتفا کنند
خبرگزاری شبستان: امام‌جمعه گرگان با اشاره به شعار سال، گفت: : تولیدکنندگان نباید تنها به مصرف داخل اکتفا کنند بلکه باید به دنبال صادرات محصولات خود باشند.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۴۱

امام جمعه گرگان:
خدمت به مردم انفاق است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: خدمت به مردم به هر شکلی که باشد انفاق است و اگر انسانی بتواند مانع ازهم‌ پاشیدگی یک زندگی شود این خود بزرگترین انفاق محسوب می‌شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۸

نماینده ولی فقیه در گلستان:
امروز بانوان نباید از تفاله های غرب الگوبرداری کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان حضرت فاطمه (سلام الله علیها) را بهترین الگو دانست و گفت: امروز بانوان ما به جای اینکه نگاهی به زنان غرب و شرق داشته باشند و تفاله هایی که غرب می سازد الگوبرداری کنند بدانند که بهترین بانوی حضرت زهرا است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۳

امام جمعه گرگان:
مردم باید نسبت به اتفاقات جامعه آگاه باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اتفاقات تهران طی روز های گذشته، گفت: در این میان عده ای هم از داخل و خارج به واسطه فضای مجازی تمام طایفه دراویش در ایران را تحریک کردند که می طلبد مردم نسبت به موضوعات جامعه آگاه باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۵:۵۰

امام جمعه گرگان:
مسئولان مشکلات مردم را برطرف کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به اینکه همان طور که مردم در صحنه حاضر شدند ما هم از مسئولان می خواهیم صدای مردم را بشنوند، گفت: اگر چه شنیدند اما می طلبد برای بهتر شدن وضعیت کشور جدی تر وارد شوند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۷

امام جمعه گرگان:
حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک وظیفه شرعی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان۲۲ بهمن را فرصتی مناسب دانست وگفت: این روز فرصتی است تا ملت ما پاسخی به همه این حرف ها دهند و این یک وظیفه شرعی است که می توان با انجام آن از آرمان و ارزش های خود دفاع کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۲

امام جمعه گرگان:
مردم باید در روز ۲۲ بهمن نشان دهند که همچنان پایبند به آرمان های انقلاب هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: امسال مردم ما باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن با شکوه تر از سال های گذشته حضور پیدا کنند و این روز را به دنیا نشان دهند که همچنان پایبند به آرمان های انقلاب و امام خمینی (رحمه الله علیه) هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۳۸

بیماران سرطانی نیازمند آرامش روحی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه تنها شیمی درمانی نمی تواند ریشه سرطان را خشک کند، گفت: باید توجه داشته باشیم کسانی که مبتلا به این بیماری می شوند نیازمند آرامش روحی هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۱۰:۰۱

همه ما نسبت به دفاع از مظلوم وظیفه شرعی داریم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: اگرچه امروز ایران از مشکلات داخلی برخوردار است اما نمی‌توان نسبت به کشورهای مظلوم چشم برداشت، همه ما نسبت به دفاع از مظلوم وظیفه شرعی داریم.

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۶:۵۳

امام جمعه گرگان:
حادثه سانچی موجبات تبلیغ علیه نظام را برای عده ای فراهم کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: در پی حادثه ای که برای کشتی ایران«سانچی» رخ داده است عده‌ای می‌خواستند موج ‌سواری کنند و علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تبلیغ کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۶

امام جمعه گرگان:
حضور به موقع مردم دسیسه های آمریکا را درپی اغتشاشات اخیر شکست داد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: در پی اغتشاشات اخیر که توسط فتنه گران در ایران رخ داده بود مردم با حضور به موقع خود آمریکا را با شکست مواجه کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۵

امام جمعه گرگان:
سلطنت طلبان دومین عامل اغتشاش در ایران بودند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان دومین سرنخ اغتشاش ها را عوامل داخلی مانند سلطنت‌طلبان دانست و گفت: آنان تلاش داشتند تا خانواده پهلوی را به کشور برگردانند اما راهپیمایی‌هایی که در کشور اتفاق افتاده پاسخ کوبنده‌ای به فتنه گران داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۶

امام جمعه گرگان:
توحید یکی از مرتبه‌های عالیه انسان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: توحید یکی از مرتبه‌های عالیه انسان است که باید همه ما نسبت به آن توجه لازم را داشته باشیم و آن را مد نظر خود قرار دهیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۴:۴۹

امام حمعه گرگان:
حوزه و دانشگاه باید نسبت به نقشه های دشمن هوشیار باشند/ شکست آمریکا در خاورمیانه باعث راه اندازی جریانی دیگر شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه حوزه و دانشگاه باید نسبت به نقشه های دشمن هوشیار باشند و احساس مسئولیت کنند، گفت: منافع ملی برای حوزه و دانشگاه فرق نمی کند و هر دو باید نسبت به این موضوع احساس همدلی کنند و در مسیر تعالی گام بردارند.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۵:۴۶

اخلاق در زندگی بشر جایگاه والایی دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه اخلاق در زندگی بشر جایگاه والایی دارد، گفت: ترویج اخلاق در بین امت اسلامی جزو فلسفه بعثت پیامبر(صلی الله علیه و آله وسلم) بود.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۰:۳۶

امام جمعه گرگان:
توطئه عربستان سعودی باعث تقویت جایگاه حزب الله شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به توطئه عربستان سعودی، گفت: این موضوع باعث شد تا جایگاه حزب الله تقویت و بهتر شود.

۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۳:۵۸

امام جمعه گرگان:
موضوع امنیت کشور فقط مربوط به نیروی انتظامی نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان در خصوص مسئله امنیت جامعه، گفت: موضوع امنیت کشور فقط مربوط به نیروی انتظامی نیست بلکه می طلبد تا مردم هم در کنار آن قرار گیرند و از آن پشتیبانی کنند.

۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۵:۴۷

امام حسین (ع) در واقعه کربلا به دنبال حفظ دین بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: در آن شرایط و آن روز گار که فقط یک پوشش ظاهری از اسلام مانده بود سید الشهدا به دنبال حفظ دین و حقیقت اسلام بودند.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۳:۴۱