خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
سرمایه واقعی باید آبروی انسان را نزد پروردگار حفظ کند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه محبت انسان به سرمایه ها و امور دنیوی نباید بی حد و اندازه باشد، تاکید کرد: سرمایه واقعی، آنچیزی است که آبروی انسان را نزد پروردگار حفظ می کند.   

۱۳۹۴/۲/۱۸ - ۱۶:۳۹

امام جمعه گرگان:
هر انسان عالمی، متفکر نیست/ سرمایه باید به بخش تولید هدایت شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت ماه، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم اظهار داشت: معلمان در زمینه علم، اخلاق، پرورش فکری و تربیت دانش آموزان نقش مهمی دارند، هر انسان عالمی، متفکر نیست، انسان متفکر می داند که از دانش و علم خود چگونه استفاده کند.

۱۳۹۴/۲/۱۱ - ۱۵:۰۱

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
فرهنگ تعاون در جامعه وجود ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه قبل از توسعه تعاونی ها باید در این زمینه فرهنگ سازی شود، گفت: متاسفانه در کشور ما فرهنگ تعاون وجود ندارد.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۴:۱۰

امام جمعه گرگان:
شورای فرهنگ عمومی به موضوع وحدت توجه کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه یکی از وظایف شورای فرهنگ عمومی، توجه به موضوع وحدت است، گفت: حفظ وحدت، دستور اسلام و قرآن و سیاست نظام است و همه وظیفه دارند در این راستا عمل کنند.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۲:۲۱

حمایت امام جمعه گرگان از  بیت امام خمینی (ره) در پی حاشیه های یک خبر 
خبرگزاری شبستان - امام جمعه گرگان در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر، قاطعانه از بیت امام خمینی (ره) به ویژه حجت الاسلام سید حسن خمینی به خاطر انتشار برخی مطالب در سایت های خبری استان گلستان و کشور، حمایت کرد.

۱۳۹۴/۲/۴ - ۱۵:۲۹

رئیس شورای حوزه علمیه استان گلستان:
زنان عالم بهترین مدافعان حقوق زن هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای حوزه علمیه استان گلستان با بیان اینکه دفاع از حقوق زنان باید با منطبق و مطابق با موازین اسلامی باشد، گفت: زنان محقق و فرهیخته، بهترین مدافعان حقوق زن هستند.

۱۳۹۴/۲/۱ - ۰۹:۴۸

امام جمعه گرگان:
مردم در رژه روز ارتش شرکت کنند / فرماندهان بی تجربه باعث شکست آل سعود می شوند
خبرگزاری شبستان - امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۲۹ فروردین، روز ارتش، از مردم دعوت کرد برای آشنایی با دستاوردهای جدید نظامی و دفاعی ارتش و توان آن در پاسداری از حریم کشور، در رژه سراسری این روز، حضور داشته باشند.

۱۳۹۴/۱/۲۸ - ۱۴:۵۶

امام جمعه گرگان:  
پول، بیشتر از علم برای جوانان ارزش دارد!
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: وقتی مردم می بینند پول در جامعه ارزش بیشتری دارد، دیگر به سراغ علم و دانش نمی روند، متاسفانه جوانان امروز، به چیزهایی که ارزش مادی دارند علاقه مند هستند و همین باعث می شود که سطح بی سوادی روز به روز افزایش یابد.   

۱۳۹۴/۱/۲۷ - ۰۸:۴۴

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
مصوبات دولت با تمام وجود پیگیری شود/ پروژه هایی را آغاز کنید که اجرای آنها قطعی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه، مصوبات دولت در سفر رئیس جمهور به این استان، موجب توسعه و شکوفایی گلستان می شود، تاکید کرد: مسئولان استانی با تمام وجود این مصوبات را پیگیری کنند.

۱۳۹۴/۱/۲۶ - ۱۱:۵۳

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
ابهت نظامی ایران، جرات تعرض را از دیگران سلب کرده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: جمهوری اسلامی ایران از نظر نظامی به درجه ای از اقتدار رسیده که جرات تعرض به این سرزمین را از دیگران سلب کرده است.

۱۳۹۴/۱/۲۵ - ۱۰:۳۱

موسس مدرسه علمیه امام خمینی (ره) گرگان:
محبت در زندگی طلبگی باید نمایان باشد
خبرگزاری شبستان - موسس مدرسه علمیه امام خمینی (ره) گرگان با بیان اینکه طبق نظر قران، اساس زندگی بر مودت و محبت استوار است، تاکید کرد: این نوع رفتار، در زندگی طلبگی باید نمایان باشد.   

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۰۲:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
کمک های مردمی در بازسازی عتبات به نام هر استان ثبت شود 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: به منظور ایجاد انگیزه در مردم، کمک های مردمی در بازسازی عتبات عالیات باید به نام همان استان ثبت شود.   

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۰۸:۴۰

آشوراده ربطی به محیط زیست مازندران ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان از مخالفت اداره کل محیط زیست استان مازندران درخصوص بازدید مسافران نوروزی استان گلستان از جزیره آشوراده انتقاد کرد و گفت: این جزیره ربطی به محیط زیست مازندران ندارد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۵

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان: 
 فرهنگ برادری باید بین شیعه و سنی تقویت شود
 خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان گفت: در مقابل کسانی که به دنبال تقویت فرهنگ تفرقه و اختلاف بین شیعه و سنی هستند، مسلمانان باید فرهنگ اخوت و برادری را بین خود مستحکم کنند.  

۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
گلستانی های مقیم تهران با یکدیگر وحدت داشته باشند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: گلستانی های مقیم تهران صرف نظر از گرایش های سیاسی با یکدیگر متحد باشند و وحدت خود را حفظ کنند.   

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۵

امام جمعه گرگان خطاب به کشاورزان
زمین های کشاورزی را آتش نزنید
امام جمعه گرگان از کشاورزان گلستانی به خاطر آتش زدن زمین ها بعد از دروکردن گندم انتقاد کرد و گفت: خاک تنها برای ما نیست، نسل های آینده هم باید از آن بهره مند شوند؛ لذا از آتش زدن آن باید پرهیز کنید.  

۱۳۹۳/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:
اقتصاد گردشگری گلستان نسبت به مازندران صفر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: اقتصاد استان گلستان نسبت به مازندران صفر است و باید بتوان جزیره آشوراده را احیا کرده و نسبت به تحول اقتصاد استان گام های موثری برداشت.

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۷

دین اسلام شدیدا نسبت به اسراف و تبذیر حساس است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: دین اسلام شدیدا نسبت به اسراف و تبذیر (بریز و بپاش) حساس است و در قرآن آن را نهی کرده است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۹

امام جمعه گرگان:
نجات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه یکسال از ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری می گذرد، اظهار داشت: نجات کشور را در گرو اجرای این سیاست ها دانست. 

۱۳۹۳/۱۲/۸ - ۱۳:۵۳

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
پرستاران، کار زینبی می کنند
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان گلستان با تبریک فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار، گفت: پرستاران، کار زینبی می کنند. 

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۰۹:۴۰