خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠

Tuesday, February 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
ابهت نظامی ایران، جرات تعرض را از دیگران سلب کرده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: جمهوری اسلامی ایران از نظر نظامی به درجه ای از اقتدار رسیده که جرات تعرض به این سرزمین را از دیگران سلب کرده است.

۱۳۹۴/۱/۲۵ - ۱۰:۳۱

موسس مدرسه علمیه امام خمینی (ره) گرگان:
محبت در زندگی طلبگی باید نمایان باشد
خبرگزاری شبستان - موسس مدرسه علمیه امام خمینی (ره) گرگان با بیان اینکه طبق نظر قران، اساس زندگی بر مودت و محبت استوار است، تاکید کرد: این نوع رفتار، در زندگی طلبگی باید نمایان باشد.   

۱۳۹۴/۱/۲۴ - ۰۲:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
کمک های مردمی در بازسازی عتبات به نام هر استان ثبت شود 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: به منظور ایجاد انگیزه در مردم، کمک های مردمی در بازسازی عتبات عالیات باید به نام همان استان ثبت شود.   

۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۰۸:۴۰

آشوراده ربطی به محیط زیست مازندران ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان از مخالفت اداره کل محیط زیست استان مازندران درخصوص بازدید مسافران نوروزی استان گلستان از جزیره آشوراده انتقاد کرد و گفت: این جزیره ربطی به محیط زیست مازندران ندارد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۵

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان: 
 فرهنگ برادری باید بین شیعه و سنی تقویت شود
 خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان گفت: در مقابل کسانی که به دنبال تقویت فرهنگ تفرقه و اختلاف بین شیعه و سنی هستند، مسلمانان باید فرهنگ اخوت و برادری را بین خود مستحکم کنند.  

۱۳۹۳/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
گلستانی های مقیم تهران با یکدیگر وحدت داشته باشند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: گلستانی های مقیم تهران صرف نظر از گرایش های سیاسی با یکدیگر متحد باشند و وحدت خود را حفظ کنند.   

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۵

امام جمعه گرگان خطاب به کشاورزان
زمین های کشاورزی را آتش نزنید
امام جمعه گرگان از کشاورزان گلستانی به خاطر آتش زدن زمین ها بعد از دروکردن گندم انتقاد کرد و گفت: خاک تنها برای ما نیست، نسل های آینده هم باید از آن بهره مند شوند؛ لذا از آتش زدن آن باید پرهیز کنید.  

۱۳۹۳/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:
اقتصاد گردشگری گلستان نسبت به مازندران صفر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: اقتصاد استان گلستان نسبت به مازندران صفر است و باید بتوان جزیره آشوراده را احیا کرده و نسبت به تحول اقتصاد استان گام های موثری برداشت.

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۷

دین اسلام شدیدا نسبت به اسراف و تبذیر حساس است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: دین اسلام شدیدا نسبت به اسراف و تبذیر (بریز و بپاش) حساس است و در قرآن آن را نهی کرده است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۹

امام جمعه گرگان:
نجات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه یکسال از ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری می گذرد، اظهار داشت: نجات کشور را در گرو اجرای این سیاست ها دانست. 

۱۳۹۳/۱۲/۸ - ۱۳:۵۳

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
پرستاران، کار زینبی می کنند
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان گلستان با تبریک فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و روز پرستار، گفت: پرستاران، کار زینبی می کنند. 

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۰۹:۴۰

نماینده ولی فقیه در استان گلستان: 
شبکه های اجتماعی به معرفی معارف اسلامی کمک می کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه مکتب شیعه به نحو شایسته در سطح جهان معرفی نشده است، تاکید کرد: شبکه های اجتماعی به معرفی معارف اسلامی کمک می کنند. 

۱۳۹۳/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۲

امام جمعه گرگان:
دستاوردهای انقلاب اسلامی باید واقع بینانه تحلیل شوند
امام جمعه گرگان با بیان اینکه ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، موفقیت های بزرگی کسب کرد، تاکید کرد: این دستاوردها باید واقع بینانه مورد بررسی قرار گیرند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
دانش آموزان باید با اسلام راستین آشنا شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه دانش آموزان از ابتدای انقلاب باید با اسلام راستین آشنا می شدند، تاکید کرد: وزارت آموزش و پرورش باید این موضوع را به طور جدی پیگیری کند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ - ۱۹:۱۱

نماینده ولی فقیه در گلستان:
ارتقای جایگاه زنان یکی از پیامدهای انقلاب/ مهمترین جایگاه زن مدیریت یک سازمان اجتماعی به عنوان خانواده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: زنان پایه و اساس انسان هستند و مهمترین جایگاه زن مدیریت یک سازمان اجتماعی به عنوان خانواده است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۷

تحویل حکم جدید ریاست دوره دوم شورای حوزه علمیه استان؛
آیت الله نورمفیدی به مدت 3 سال دیگر رئیس شورای حوزه علمیه گلستان شد
خبرگزاری شبستان: دوره دوم شورای حوزه علمیه استان گلستان با تحویل حکم جدید ریاست آن آغاز به کار کرد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان گلستان:
عرصه فرهنگی باید از تئوری پردازی فاصله بگیرد
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای فرهنگ عمومی استان گلستان، یکی از آسیب های جدی عرصه فرهنگی را تکیه بر تئوری پردازی دانست و گفت: فرهنگ کشور باید از تئوری پردازی و فرضیه سازی، فاصله بگیرد.

۱۳۹۳/۱۱/۵ - ۰۹:۱۷

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
بازسازی عتبات نیاز به بسیج مردمی دارد
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: تامین هزینه های بازسازی عتبات عالیات به بسیج مردمی نیاز دارد.

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۳

پیام نماینده ولی فقیه در گلستان به مناسبت روز هوای پاک؛
جامعه با نشاط و پویا نیازمند داشتن مسئولان متعهد با دورنمای روشن است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان در پیامی اعلام کرد: طراوت، شادابی و داشتن جامعه ای با نشاط و پویا زمانی تحقق می یابد که مسئولان متعهدانه با برنامه ریزی و اعمال سیاست های صحیح با دورنمای روشن نگذارند رهنمودهای خداوند مغفول بماند.

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۲

امام جمعه گرگان:
وحدت، تاکتیک سیاسی نیست
امام جمعه گرگان ضمن گرامیداشت هفته وحدت، با انتقاد از کسانی که وحدت اسلامی را بازی سیاسی جمهوری اسلامی ایران می دانند، تاکید کرد: وحدت امت اسلامی، تاکتیک سیاسی نیست.

۱۳۹۳/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۱