خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠

Monday, February 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
قضات از پشتوانه های محکم ایمانی و اعتقادی برخوردار هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه قضاوت در جمهوری اسلامی و حکومت اسلامی بر اساس یک معیار و قوانین حقوقی و ملاک ها انجام می شود، افزود: قضاوت اسلامی از یک امتیازی برخوردار است که با قاطعیت می توان گفت این امتیاز در سایر قوه قضائیه وجود ندارد.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۵:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
هر حرکتی که انسان را به سوی خدا هدایت کند، ذکر و یاد اوست 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با طرح این سوال که منظور از ذکر چیست، گفت: هر حرکتی که انسان را به سوی پروردگار هدایت کند، ذکر و یاد اوست. 

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۱:۱۸

آیت الله نورمفیدی:
نسل جوان باید خود را مجهز به علم، تفکر، برنامه و دانش مدیریت کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه علم، تفکر، مدیریت و برنامه در مقابل پول و قدرت نظامی، سرمایه اصلی محسوب می شوند، گفت: جوانی یک سرمایه است، اما نسل جوان باید با به خودش متکی بوده و خود را مجهز به علم، تفکر، برنامه و دانش مدیریت کند.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۰۸:۳۶

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
علم برخواسته از قلب آلوده ارزش تبلیغ ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اهمیت تبلیغ دین در هدایت انسان ها گفت: علم برخواسته از قلب آلوده ارزش تبلیغ ندارد. 

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۵:۵۰

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان و گیلان:
بعثت و معراج، عامل وحدت مسلمانان هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان با بیان اینکه همه مسلمانان، بعثت و معراج پیامبر گرامی اسلام (ص) را قبول دارند، گفت: این دو واقعه، عامل وحدت مسلمانان هستند.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۲:۵۷

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
ورزش همگانی برای ترویج باید جنبه دینی پیدا کند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه اسلام نگاه مثبتی به ورزش همگانی دارد، گفت: برای فرهنگ سازی این فرهنگ، جنبه دینی به آن بدهید. 

۱۳۹۴/۲/۲۴ - ۰۹:۰۲

نجاتگران و داوطلبین طرح نوروزی ۹۴ جمعیت هلال احمر گلستان تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: نجاتگران و داوطلبین طرح نوروزی ۹۴ جمعیت هلال احمر گلستان با حضور نماینده ولی فقیه در گلستان تجلیل شدند.

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۲۱:۲۵

تجلیل از برگزیدگان مسابقات کانون فرهنگی مسجد گلشن گرگان
خبرگزاری شبستان: برگزیدگان مسابقات مسجد جامع گلشن گرگان، شب گذشته (۲۰ اردیبهشت) با حضور نماینده ولی فقیه در استان گلستان، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند. 

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۰۹:۳۵

نماینده ولی فقیه در گلستان:
اعتراف به گناه، عامل نزدیک شدن به پروردگار است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه اعمال ما مملو از گناه است و نمی توانیم به واسطه آنها به پروردگار نزدیک شویم، در عین حال، اعتراف به گناه را عامل نزدیک شدن به ذات اقدس الهی دانست.   

۱۳۹۴/۲/۲۱ - ۰۹:۳۴

آیت الله نورمفیدی:
مدرسه سازی یکی از نیازهای مبرم جامعه/در خدمت رسانی به خلق خدا باید نیاز سنجی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه امروز جامعه ما به امر مدرسه سازی نیاز مبرمی دارد، افزود: طی آمارهای به دست آمده ۶۰ درصد از مدرسه های ما از وضعیت خوبی برخوردار نیستند و نیاز است تا در این راستا گام های بلندی توسط خیرین و مردم صورت گیرد.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۷:۳۸

در نشست جوانان مینودشت با آیت الله نورمفیدی عنوان شد؛
کاهش کشت پنبه از ۱۰۰ هزار به ۱۳ هزار هکتار در گلستان 
خبرگزاری شبستان: در ادامه سلسله نشست ها و گفت و گوهای نماینده ولی فقیه در استان گلستان و جوانان، امروز نشست صمیمانه جوانان شهرستان مینودشت، واقع در شرق استان گلستان با آیت الله سید کاظم نورمفیدی برگزار شد. 

۱۳۹۴/۲/۱۸ - ۱۶:۴۳

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
سرمایه واقعی باید آبروی انسان را نزد پروردگار حفظ کند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه محبت انسان به سرمایه ها و امور دنیوی نباید بی حد و اندازه باشد، تاکید کرد: سرمایه واقعی، آنچیزی است که آبروی انسان را نزد پروردگار حفظ می کند.   

۱۳۹۴/۲/۱۸ - ۱۶:۳۹

امام جمعه گرگان:
هر انسان عالمی، متفکر نیست/ سرمایه باید به بخش تولید هدایت شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت ماه، سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم اظهار داشت: معلمان در زمینه علم، اخلاق، پرورش فکری و تربیت دانش آموزان نقش مهمی دارند، هر انسان عالمی، متفکر نیست، انسان متفکر می داند که از دانش و علم خود چگونه استفاده کند.

۱۳۹۴/۲/۱۱ - ۱۵:۰۱

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
فرهنگ تعاون در جامعه وجود ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه قبل از توسعه تعاونی ها باید در این زمینه فرهنگ سازی شود، گفت: متاسفانه در کشور ما فرهنگ تعاون وجود ندارد.

۱۳۹۴/۲/۷ - ۱۴:۱۰

امام جمعه گرگان:
شورای فرهنگ عمومی به موضوع وحدت توجه کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با تاکید بر اینکه یکی از وظایف شورای فرهنگ عمومی، توجه به موضوع وحدت است، گفت: حفظ وحدت، دستور اسلام و قرآن و سیاست نظام است و همه وظیفه دارند در این راستا عمل کنند.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۲:۲۱

حمایت امام جمعه گرگان از  بیت امام خمینی (ره) در پی حاشیه های یک خبر 
خبرگزاری شبستان - امام جمعه گرگان در خطبه های امروز نماز جمعه این شهر، قاطعانه از بیت امام خمینی (ره) به ویژه حجت الاسلام سید حسن خمینی به خاطر انتشار برخی مطالب در سایت های خبری استان گلستان و کشور، حمایت کرد.

۱۳۹۴/۲/۴ - ۱۵:۲۹

رئیس شورای حوزه علمیه استان گلستان:
زنان عالم بهترین مدافعان حقوق زن هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای حوزه علمیه استان گلستان با بیان اینکه دفاع از حقوق زنان باید با منطبق و مطابق با موازین اسلامی باشد، گفت: زنان محقق و فرهیخته، بهترین مدافعان حقوق زن هستند.

۱۳۹۴/۲/۱ - ۰۹:۴۸

امام جمعه گرگان:
مردم در رژه روز ارتش شرکت کنند / فرماندهان بی تجربه باعث شکست آل سعود می شوند
خبرگزاری شبستان - امام جمعه گرگان با گرامیداشت ۲۹ فروردین، روز ارتش، از مردم دعوت کرد برای آشنایی با دستاوردهای جدید نظامی و دفاعی ارتش و توان آن در پاسداری از حریم کشور، در رژه سراسری این روز، حضور داشته باشند.

۱۳۹۴/۱/۲۸ - ۱۴:۵۶

امام جمعه گرگان:  
پول، بیشتر از علم برای جوانان ارزش دارد!
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان گفت: وقتی مردم می بینند پول در جامعه ارزش بیشتری دارد، دیگر به سراغ علم و دانش نمی روند، متاسفانه جوانان امروز، به چیزهایی که ارزش مادی دارند علاقه مند هستند و همین باعث می شود که سطح بی سوادی روز به روز افزایش یابد.   

۱۳۹۴/۱/۲۷ - ۰۸:۴۴

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
مصوبات دولت با تمام وجود پیگیری شود/ پروژه هایی را آغاز کنید که اجرای آنها قطعی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه، مصوبات دولت در سفر رئیس جمهور به این استان، موجب توسعه و شکوفایی گلستان می شود، تاکید کرد: مسئولان استانی با تمام وجود این مصوبات را پیگیری کنند.

۱۳۹۴/۱/۲۶ - ۱۱:۵۳