خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نورمفیدی
امام جمعه گرگان: 
توافق هسته ای دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی ایران است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان توافق هسته ای ایران و گروه ۱ + ۵ را دستاورد بزرگی دانست و گفت: بعضی از افراد می گفتند که انقلاب اسلامی ایران تاکنون چه دستاوردی داشته است؟ مذاکره قدرت های برتر با ایران، به نمایندگی از سایر کشورهای دنیا که منجر به توافق هسته ای شد، دستاورد کمی نیست.            

۱۳۹۴/۴/۲۶ - ۱۵:۳۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
صمیمیت گذشته بین خانواده ها وجود ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در گذشته های دور، اعضای خانواده و بستگان، روابط صمیمی با یکدیگر داشتند، گفت: متاسفانه آن صمیمیت گذشته، دیگر وجود ندارد.     

۱۳۹۴/۴/۲۵ - ۰۹:۰۰

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
امر به معروف از نظر فرهنگی و اجرایی باید احیاء شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر از نظر فرهنگی و اجرایی باید در جامعه احیاء شود.  

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۱۰:۴۰

تقدیر آیت الله نورمفیدی از مذاکره کنندگان هسته ای
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان در پایان مذاکرات هسته ای ایران و ۱ + ۵، از مذاکره کنندگان هسته ای به دلیل استقامت برای احقاق حقوق ملت ایران، تقدیر کرد. 

۱۳۹۴/۴/۲۴ - ۰۹:۰۴

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
توجه به پروردگار، کلید وصول به مقامات معنوی است  
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان به نقل از یکی از بزرگان اهل معرفت، گفت: توجه به پروردگار، کلید وصول به مقامات معنوی و شهود حق تعالی است.  

۱۳۹۴/۴/۲۲ - ۰۸:۵۳

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری: 
زن و شوهر باید قدردان محبت های یکدیگر باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تشکر کردن موجب نزدیکی و صفای دل ها می شود، تاکید کرد: زن و شوهر باید قدردان محبت های یکدیگر باشند.

۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۹:۵۸

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
ذکر صلوات گره گشای بسیاری از مشکلات است 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان ذکر صلوات را یکی از اعمال مهم ماه مبارک رمضان بیان کرد و گفت: این ذکر، گره گشای بسیاری از مشکلات است.   

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۰۹:۴۱

امام جمعه گرگان:
 ۸۵ درصد زمین های ایران در معرض بیابان زایی قرار دارند 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با بیان اینکه جهان، امروز با سه مسئله مهم و اساسی گرم شدن زمین، کاهش دسترسی به آب شیرین و بیابان زایی دست به گریبان است، ۸۵ درصد زمین های ایران در معرض بیابان زایی قرار دارند. 

۱۳۹۴/۳/۲۹ - ۱۷:۰۲

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
ناتوانی انسان در درگاه الهی، رگ گردن شیطان را قطع می کند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: ما نمی توانیم مانند معصومین (س) باشیم، اما با عجز و ناتوانی خود در درگاه الهی، رگ گردن شیطان را می توانیم قطع کنیم.

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۱۶:۰۶

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
انسان میهمان دعوت شده پروردگار در ماه رمضان است 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه دو نوع میهمانی سرزده و دعوت شده وجود دارد، گفت: انسان در ماه مبارک رمضان، میهمان دعوت شده پروردگار است.  

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۰۹:۰۳

امام جمعه گرگان:  
همراهی مردم با ولایت فقیه لازمه پیروزی است 
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با تاکید بر لزوم وحدت و همدلی مسلمانان برای مقابله با مشکلات تاکید کرد: همراهی مردم با ولایت فقیه لازمه پیروزی است. 

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۰۸:۵۷

نماینده ولی فقیه در گلستان:  
علما باید به فکر دین و دنیای مردم باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: علما مانند پیامبر گرامی اسلام (صلی الله علیه و آله وسلم) و ائمه معصومین (سلام الله علیها) باید به فکر دین و دنیای مردم باشند.  

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۳:۲۷

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
ظهور امام زمان (عج) در امتداد قیام امام حسین (ع) است/ هنرمندان باید در خدمت معارف اسلامی باشند 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در بین ۱۲ امام(علیهم السلام) نام امام حسین (علیه السلام) و امام زمان (عجل الله) بیشتر تجلی دارد، گفت: ظهور و عدالت گستری حضرت ولی عصر (عجل الله) در امتداد قیام اباعبدالله الحسین (علیه السلام) است.   

۱۳۹۴/۳/۲۵ - ۱۵:۱۹

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
دامن علمای دین باید به روی همه گشوده باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه روحانیت و علمای، مامن و پناهگاه مردم هستند، گفت: دامن اینها باید به روی همه گشوده باشد.

۱۳۹۴/۳/۲۳ - ۱۰:۵۷

امام جمعه گرگان:
آب را با دست و دلبازی مصرف نکنید
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به آغاز فصل سرما و کمبود شدید آب در سطح کشور گفت: متاسفانه در کشور ما، مردم، آب را با دست و دلبازی مصرف می کنند.

۱۳۹۴/۳/۲۲ - ۱۵:۱۰

قضات از پشتوانه های محکم ایمانی و اعتقادی برخوردار هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه قضاوت در جمهوری اسلامی و حکومت اسلامی بر اساس یک معیار و قوانین حقوقی و ملاک ها انجام می شود، افزود: قضاوت اسلامی از یک امتیازی برخوردار است که با قاطعیت می توان گفت این امتیاز در سایر قوه قضائیه وجود ندارد.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۵:۵۹

نماینده ولی فقیه در استان گلستان:  
هر حرکتی که انسان را به سوی خدا هدایت کند، ذکر و یاد اوست 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با طرح این سوال که منظور از ذکر چیست، گفت: هر حرکتی که انسان را به سوی پروردگار هدایت کند، ذکر و یاد اوست. 

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۱:۱۸

آیت الله نورمفیدی:
نسل جوان باید خود را مجهز به علم، تفکر، برنامه و دانش مدیریت کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه علم، تفکر، مدیریت و برنامه در مقابل پول و قدرت نظامی، سرمایه اصلی محسوب می شوند، گفت: جوانی یک سرمایه است، اما نسل جوان باید با به خودش متکی بوده و خود را مجهز به علم، تفکر، برنامه و دانش مدیریت کند.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۰۸:۳۶

نماینده ولی فقیه در گلستان: 
علم برخواسته از قلب آلوده ارزش تبلیغ ندارد 
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اهمیت تبلیغ دین در هدایت انسان ها گفت: علم برخواسته از قلب آلوده ارزش تبلیغ ندارد. 

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۵:۵۰

نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت گلستان و گیلان:
بعثت و معراج، عامل وحدت مسلمانان هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان های گلستان و گیلان با بیان اینکه همه مسلمانان، بعثت و معراج پیامبر گرامی اسلام (ص) را قبول دارند، گفت: این دو واقعه، عامل وحدت مسلمانان هستند.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۲:۵۷