خبرگزاری شبستان

جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

الجمعة ١ شعبان ١٤٣٨

Friday, April 28, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام باقرزاده
جشن میلاد امام جواد (ع) در مسجد بهشتی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد جامع شهید بهشتی، گفت: جشن میلاد امام جواد (ع) امشب در مسجد جامع شهید بهشتی برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۷:۴۹

کارشناسان در گفت وگو با شبستان مطرح کردند:
انزوای «مهدویت» در سند چشم انداز ۲۰ ساله!
خبرگزاری شبستان: ما مدعی هستیم مهدویت مولفه هایی دارد که می تواند همه خلاءهای زندگی بشر را پُر کند. اما متاسفانه در مدیریت، برنامه ریزی و توسعه فرهنگی در کشور به این موضوع کمتر توجه شده و در سند چشم انداز نیز جای آن خالی است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰

مدرس سطوح عالی حوزه و پژوهشگر مهدوی در گفت وگو با شبستان(۲):
هنوز حرف های مهدویت در سیاست و اجتماع شنیده نشده است
خبرگزاری شبستان: این تئوری و تفکر باید بسط  بیابد وگرنه نسل آینده تصور می کند مهدویت موضوعی فرعی و حاشیه ای است یعنی همه کاری انجام می دهیم و به مهدویت هم باور داریم!؛ مهدویت در عرصه های سیاسی اجتماعی حرف هایی دارد که شنیده نشده است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵

مدرس سطوح عالی حوزه و مولف مهدوی در گفت وگو با شبستان(۱):
«مهدویت» در سند چشم انداز ۲۰ ساله مهجور مانده است
خبرگزاری شبستان: ما مدعی هستیم مهدویت مولفه هایی دارد، ابعاد گسترده و جامعی دارد که می تواند در تدوین سند چشم انداز موردتوجه قرار بگیرد. اما متاسفانه در مدیریت، برنامه ریزی و توسعه فرهنگی و در سند چشم انداز جای این مسئله خالی است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۸

صدف های شکسته...
خبرگزاری شبستان: عفاف و حجاب بسان صدفی سخت و محکم است که زنان و دختران ما را همچون مروارید هایی گرانبها در خود محفوظ داشته است اما در جامعه امروز شاهد آسیب دیدن و شکستن این صدف های ارزش آفرین هستیم که متاسفانه برخی مسئولین نیز تسلیم وضعیت موجود در جامعه شده اند...

۱۳۹۴/۴/۲۱ - ۱۳:۰۳

هجدهمين يادواره شهيد علمدار در ساري برگزار مي شود
خبرگزاري شبستان: هجدهمين يادواره جانباز شهید سید مجتبی علمدار، فرمانده گروهان سلمان، شامگاه پنج شنبه 11 دي در حسينيه عاشقان كربلاي ساري برگزار مي شود.

۱۳۹۳/۱۰/۷ - ۱۴:۱۲