خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

الخميس ٨ شعبان ١٤٤١

Thursday, April 2, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جمهوریت
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور:
مؤسسات قرآنی مردم‌ نهاد در کشور نمونه بارز اسلامیت و جمهوریت در کشور
محمدی بیان کرد: مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد در کشور نمونه بارز اسلامیت و جمهوریت در کشور هستند و در راستای اهداف فرهنگی نظام تلاش می‌کنند.

۱۳۹۸/۸/۲۳ - ۲۱:۰۶

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
تاکید بر حفظ عملکرد فراجناحی/شورای هماهنگی در مسیر ترسیمی امام (ره) حرکت می کند
خاضع ضمن تأکید بر حفظ عملکرد فراجناحی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یادآور شد: این شورا بدون از هرگونه جناح‌بندی با حفظ ارزش ها و آرمان ها، در خط و مسیری که امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) ترسیم کرده، حرکت می کند.

۱۳۹۸/۵/۱۲ - ۱۵:۵۶

جمهوریت و اسلامیت در نظام، غیرقابل تفکیک و جداناپذیر هستند
خاضع دو اصل جمهوریت و اسلامیت در نظام را غیرقابل تفکیک و جداناپذیر دانست و گفت: برای پیروزی، تثبیت و تداوم جمهوری اسلامی، هزینه های زیادی پرداختیم و شهدای گرانقدر و ارزشمندی تقدیم کردیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۳

پاسداری از مسیر و خط امام (ره) وظیفه همگان است
خبرگزاری شبستان: مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) را یکی از یادگاران ارزشمند ایشان دانست و گفت: یاد، نام و میراث امام همیشه جاویدان بوده و وظیفه ماست که از مسیر و خط ایشان پاسداری کنیم.

۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۳:۴۱

دستاوردهای زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی بازخوانی شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه باید برای گسترش و ترویج سیره فاطمی و تجلیل از زنان موفق اقدامات لازم صورت گیرد، عنوان کرد: دستاوردهای زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیازمند بازخوانی است.

۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۶

تبیین جمهوریت و اسلامیت نظام یکی از نیازهای ضروری جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تبیین جمهوریت و اسلامیت نظام تاکید و عنوان کرد: بحث جمهوریت امروز یکی از چالش های مهمی است که در دنیا وجود دارد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۸

حضور گسترده مردم در انتخابات، نشان از اعتقاد به جمهوریت نظام است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مردم هرچه انتخاب کنند قطعا انتخاب خوب خواهد بود، برنده اصلی امروز انتخابات را مردم دانست و افزود: مردم با مشارکت و حضور گسترده خود نشان می دهند که به جمهوریت نظام اعتقاد دارند.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۱۰:۳۳

جمهوریت و اسلامیت دو ویژگی بارز انقلاب اسلامی
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری جمهوریت و اسلامیت را دو ویژگی بارز انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: نظام اسلامی علاوه بر اینکه احکام الهی و دستورات دین مبین اسلام را به کار می بست آزادی های مدنی را هم در قالب احکام اسلامی رایج کرد.

۱۳۹۴/۶/۳۱ - ۱۴:۵۶

مثلثی که باعث عمران و آبادانی شهرها می شود
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سه مثلت را باعث توسعه و عمران شهرها دانست و افزود: اگر این سه مثلث به درستی در کنار همدیگر کار کنند شاهد عمران و آبادانی در همه زمینه ها خواهیم بود.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۱۴:۱۸

9 دی، بازآفرینی دو شاخص جمهوریت و اسلامیت انقلاب بود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان 9 دی را سیل خروشانی دانست که ریشه های نظام را تقویت و انقلاب را بیمه و مرزها را کاملا روشن کرده و گفت: 9 دی بازآفرینی دو شاخص جمهوریت و اسلامیت انقلاب بود.

۱۳۹۳/۱۰/۷ - ۱۰:۵۵