خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٢ ربيع الثاني ١٤٤١

Tuesday, December 10, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان:
فرهنگ عمومی، شبکه‌ای منسجم از کمالات جامعه پیشرو را تبیین می‌کند
آیت‌الله طباطبائی‌نژاد در پیامی به مناسبت روز فرهنگ عمومی آورده است: فرهنگ عمومی، تبلور مظاهر و جوهره های درخشانی است که شبکه ای منسجم از رفتارها، کمالات و بایدهای یک جامعه سالم و پیشرو را در ابعاد مختلف تبیین می کند.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۰۹:۴۸

استاندار اصفهان در شورای فرهنگ عمومی:
شاخصه مهم هیئت‌های مذهبی مردمی بودن آنهاست
عباس رضایی گفت: هیئت‌های مذهبی به صورت مردمی شکل گرفته و اداره می‌شوند که این خصوصیت باعث شده شور و حال خاصی بر مراسم مذهبی حاکم شود.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۰:۲۳

باحضور دکتر فقهی زاده؛
برگزاری شورای فرهنگ عمومی اصفهان/لزوم توجه کافی برای تصویب سند راهبردی ارتقا و توسعه مساجد
در نشست شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان که با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بر لزوم همکاری و تعامل دولت و مردم برای ساخت، تجهیز و نگهداری مساجد و لزوم توجه کافی برای تصویب سند راهبردی ارتقا و توسعه مساجد استان تاکید شد.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۴:۲۸

با حضور نماینده ولی فقیه؛
نشست شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با محوریت مساجد برگزار شد
در هفتاد و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان که با حضور امام جمعه اصفهان و استاندار برگزار شد، یکی از اصلی ترین وظایف این شورا برنامه ریزی دقیق برای افزایش حضور مردم در مساجد عنوان شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۰

۱۸ دیماه انجام شد؛
سفر یک‌روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به اردستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفری یک‌روزه به شهرستان اردستان با فرماندار، امام جمعه، کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این شهرستان دیدار کرد و سپس به جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رفت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۰

شبستان گزارش می دهد:
استاندار، غایب بزرگ شورای فرهنگ اصفهان/مهرعلیزاده ساز رفتن می زند؟
استاندار اصفهان که در نشست قبلی شورای فرهنگ عمومی عدم حضور برخی از اعضا را یک تخلف بزرگ اداری خوانده بود و تهدید کرد که در صورت تکرار با آن برخورد جدی خواهد کرد، خود غایب بزرگ نشست روز گذشته این شورا بود.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۱۶

موالی زاده در شورای فرهنگ عمومی اصفهان:
دانش آموزان به دنبال رشته های پزشکی؛ لزوم بازنگری در هدایت تحصیلی
دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور با تاکید بر بازنگری در هدایت تحصیلی دانش آموزان، اظهار داشت: جامعه به همه مشاغل نیاز دارد و همه مشاغل در جایگاه خود محترم هستند بنابراین باید به سمتی حرکت کنیم که در انتخاب رشته توازن و تعادل برقرار باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۰۵

دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومي کشور با امام جمعه اصفهان
در دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومي کشور با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بر ضرورت بومی سازی سرفصل های ارسالی از جانب شورای فرهنگ عمومی کشور و احصای مشکلات شهر و استان در این شورا تاکید شد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۳:۵۵

سفرنامه یک روزه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به غرب استان
دیدار با فرمانداران و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان های چادگان و بویین میاندشت، حضور در شورای فرهنگ عمومی چادگان، تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی ثقلین چادگان و بازدید از مجتمع فرهنگی هنری بویین میاندشت دستاورد سفر حجت الاسلام انصاری به غرب اصفهان است.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۵۶

انتقاد جدی استاندار اصفهان از عدم حضور برخی اعضای شورای فرهنگ عمومی
استاندار اصفهان در نشست شورای فرهنگ عمومی به حضور نیابتی یا عدم حضور برخی از اعضا اشاره کرد و این موضوع را یک تخلف اداری برشمرد که در صورت تکرار با برخورد جدی مواجه خواهد شد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۸:۲۱

رصدخانه فرهنگی از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان راه اندازی رصدخانه فرهنگی اصفهان را از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی برشمرد که می تواند الگویی برای کشور باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۱۷

سیدرضا صالحی امیری:
مساجد بایستی به پایگاه های مجازی برای تولید محتوای دینی تبدیل شوند/با تحجر و ولنگاری فرهنگی مخالفیم
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به نقش مساجد در حوزه فضای مجازی اشاره کرد و تصریح کرد: مساجد بایستی به پایگاه های مجازی برای تولید محتوای دینی تبدیل شوند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۰۸

سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه خود به اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان دیدار کرد و در نشست شورای فرهنگ عمومی این استان به ایراد سخن پرداخت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۴۹

عالی ترین شورا برای هدفمند کردن فعالیت های فرهنگی شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: عالی ترین شورا برای سیاست گذاری و هدفمند کردن فعالیت‌های فرهنگی شورای فرهنگ عمومی است که جایگاه ویژه ایی دارد.

۱۳۹۵/۸/۱۵ - ۱۹:۳۸

هفتاد و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: هفتاد و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی اصفهان با محوریت ارتقای جایگاه مطبوعات در استان برگزار شد.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۰۹:۵۷

دکتر ارزانی مطرح کرد:
اقتصاد مقاومتی را از خودمان آغاز کنیم/اصفهان رتبه اول عیدانه کتاب
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان در هفتاد و دومین نشست این شورا تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را با عمل کردن به سیاست های آن توسط فرد فرد افراد جامعه دانست.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۶:۴۴

تاکید استاندار اصفهان بر لزوم گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان با بیان اینکه دولت عزم جدی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دارد، بر ضرورت گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی به منظور تحقق اهداف آن تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۵:۱۶

با حضور دکتر ارزانی/
خانه دیجیتال گلپایگان افتتاح شد/تاکید بر نقش سیاستگذاری شواری فرهنگ عمومی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفری یک روزه به گلپایگان ضمن حضور در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، اولین خانه دیجیتال غرب استان اصفهان را افتتاح کرد.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۴:۳۳

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان/
اولین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوانسار در سال جاری برگزار شد
خبرگزاری شبستان: اولین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان خوانسار با حضور حجت الاسلام ارزانی و حجت الاسلام معتمدی صبح امروز(۲۸ فروردین) در دفتر امام جمعه خوانسار برگزار شد.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۵:۱۰

با حضور دکتر ارزانی؛
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی نجف ‌آباد در سال ۹۵ برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نجف آباد در سال ١٣٩٥ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۱/۱۸ - ۰۹:۴۰