خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طهماسبی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان:
پیشتازی ستاد اربعین استان گلستان در کشور
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: ستاد اربعین استان به حیث برگزاری جلسات و پیگیری مصوبات در کشور پیشتاز است.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۰۹:۳۳

تهیه اطلس شئونات فرهنگی در استان گلستان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی استان با همکاری اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری، اطلس شئونات فرهنگی استان گلستان را تهیه و تدوین کرده و در اختیار دستگاهها قرار دهند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۸:۱۰

مردم مطمئن باشند در قطعی های برق هیچگونه تبعیض و بی عدالتی رخ نخواهد داد
معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان گفت: مردم مطمئن باشند در قطعی های برق هیچگونه تبعیض و بی عدالتی رخ نخواهد داد و این مسئله را به فرمانداران، بخشداران و به طور ویژه به شرکت برق گوشزد کرده ایم.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۳:۵۰

هیچ گاه با استکبار جهان مصالحه نخواهیم کرد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: جمهوری اسلامی همواره مورد طمع استکبار جهانی قرار دارد وهیچ گاه نمی توانیم با آن مصالحه کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۹:۴۲

پرستاران سرمایه های عظیم جامعه هستند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: پرستاران سرمایه بزرگ انسانی، فیزیکی، اجتماعی و فرهنگی هستند که باید توجه لازم نسبت به این قشر صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۴:۱۵

تکریم ارباب رجوع یکی از حقوق شهروندی است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه یکی از حقوق شهروندی تکریم ارباب رجوع است، اظهارداشت: به دستور استاندار در استانداری گلستان سامانه ۱۱۱ ایجاد شد.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۸:۵۸

استکبار جهانی با اسلام انقلابی مخالف است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: استکبار جهانی با اسلام انقلابی مخالف است، نه با حکومت اسلامی چرا که عربستان نیز حکومت اسلامی است اما از اسلام آمریکایی حمایت و پیروی می‎کند.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۰۹:۱۰

واگذاری ۶ مجتمع فرهنگی و هنری به بخش خصوصی
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌شمالی، از واگذاری مجتمع‌های فرهنگی و هنری استان به بخش خصوصی خبر داد.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۴:۱۱

طی ۴ سال گذشته؛
۹۶۰۲ پروژه در گلستان افتتاح شد
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان گفت: طی چهار سال گذشته در استان تعداد ۹ هزار و ۶۰۲ پروژه به بهره‌ برداری رسید.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۴:۰۶

به مناسبت هفته دولت،
۱۲۸۳ پروژه افتتاح و کلنگ زنی می شود
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: هزارو ۲۸۳ پروژه عمرانی، تولیدی و اشتغال زا در هفته دولت، در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۱:۱۰

امسال،
۴۹ کاروان گلستانی به سرزمین وحی در حال اعزام هستند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: امسال به یاد ۴۹ شهید منا ۴۹ کاروان به مکه مکرمه و مدینه منوره اعزام می‌شوند.

۱۳۹۶/۵/۲۷ - ۱۰:۴۲

تجهیز سالن های اجرای تئاتر جشنواره رضوی با اعتبار ۴۴۰ میلیون تومانی
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از هزینه کرد اعتبار۴۴۰ میلیون تومانی به منظور تجهیز سالن های اجرای نمایش جشنواره تئاتر رضوی خبر داد.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۴:۱۳

گلستان مبدا قاچاق نیست/ساماندهی تجارت استان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق استان گلستان گفت: فرآینده اصلاح و نوسازی به ویژه در گمرک از یک سال گذشته به شکل دجیتالی بوده و امروز در گمرک‎های کشور تمامی بارنامه‎های ما الکترونیکی است و تجارت استان گلستان ساماندهی شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۷:۴۹

حضور ۷۸.۷ درصدی مردم گلستان در این دوره از انتخابات
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: با توجه به اینکه گلستان از وجود یک میلیون و ۲۹۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن برخوردار بود ۷۸.۷ درصد مردم در این دوره از انتخابات شرکت کردند.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۳:۴۳

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان،
تمدید انتخابات تا ساعت ۲۴ امشب در گلستان/ مصرف ۹۵۰ هزار تعرفه در گلستان
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با اشاره به اینکه گلستانی ها در انتخابات دوره گذشته ۸۰.۳۹ درصد مشارکت داشتند، گفت: با گزارشات انجام شده تا ساعت ۲۱ امشب تعداد ۹۵۰ هزار نفر گلستانی پای صندوق رای حضور داشتند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۲۲:۴۶

شعب خلوت اخذ رای گرگان اعلام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت باتوجه ازدحام مردم در شعب اخذ رای شهر گرگان از مردم خواسته می شود به شعب اخذ رای خلوت تر مراجعه کنند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۲۰:۴۷

۶۵ درصد مردم گلستان تا کنون در انتخابات شرکت کردند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان از میزان ۶۵ درصدی گلستانی های در انتخابات این دوره خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بیش از ۸۰ درصد از مردم در انتخابات مشارکت داشته باشند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۲۰:۳۶

اعزام اکیپ های سیار به شعب شلوغ در سطح استان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان گلستان از اعزام اکیپ های سیار به شعب شلوغ در سطح استان خبر داد و گفت: حضور پرشور مردم باعث شده تا ما اعزام اکیپ ها و صندوق های سیار به شعب شلوغ دراستان داشته باشیم.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۵:۳۶

نشاط مردم در پای صندوق های اخذ رای ستودنی است
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان، با بیان اینکه باید به منتخب مردم احترام گذاشت، اظهار داشت: نشاط مردم در پای صندوق های اخذ رای ستودنی است.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۳:۲۳

رئیس ستاد انتخابات گلستان خبر داد:
اختصاص یک میلیون و ۶۰۰ هزار تعرفه در گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات گلستان با اشاره به اینکه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تعرفه از وزارت کشور وارد گلستان شد، گفت: به تمام فرمانداری های استان ۲۰ تا ۳۰ درصد تعرفه بیشتر داده شده است

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۰:۳۱