خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان
آمادگی پذیرش هرگونه مسئولیتی در کشور را دارم
خبرگزاری شبستان: خواهر شهید دکتر بهشتی، با بیان اینکه در حال حاضر آمادگی پذیرش هرگونه مسئولیتی را در کشور دارم، ابراز داشت: پیرو آرمان‌‌ها و اهداف برادرم خواهم بود و برای خدمت به مردم مسئولیت پذیری خواهم داشت.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۱:۲۱

شناسایی منافقان از برکات شهادت دکتر بهشتی بود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: شناسایی چهره‌های منافق کشور یکی از برکات شهادت شهید دکتر بهشتی بود.

۱۳۹۴/۴/۱ - ۱۶:۵۷

هفت کمیته در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در اصفهان فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان از تشکیل هفت کمیته در ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در اصفهان خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۹ - ۰۶:۰۱

اهانت به باورهای مذهبی و مقدسات ادیان الهی، آزادی بیان نیست
خبرگزاری شبستان:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در بیانیه ای ضمن محکومیت انتشار کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم(ص) آورده است:اهانت به باورهای مذهبی و مقدسات ادیان الهی، آزادی بیان نیست.

۱۳۹۳/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۶

حماسه 9 دی؛ یک روز به یادماندنی در دفاع از ارزش های اسلامی، انقلابی و ولایت و رهبری
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در آستانه سالگرد حماسه 9 دی در اطلاعیه ای آورده است: حماسه 9 دی؛ یک روز به یادماندنی در دفاع از ارزش های اسلامی، انقلابی و ولایت و رهبری بود.

۱۳۹۳/۱۰/۸ - ۰۹:۰۶

9 دی، بزرگترین حماسه تاریخ انقلاب اسلامی/ اصفهان در خلق حماسه 9 دی در کشور پیشتاز بود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان امروز در تشریح برنامه های ویژه پنجمین سالروز حماسه 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: 9 دی، بزرگترین حماسه تاریخ انقلاب اسلامی است و اصفهان در خلق حماسه 9 دی در کشور پیشتاز بود.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۳:۳۶