خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸

الأحد ٢٢ المحرّم ١٤٤١

Sunday, September 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نقش روحانیون
روحانیون در ترویج کتابخوانی نقش موثری دارند
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان نقش روحانیون ومبلغان را در ترویج و تبلیغ فرهنگ کتاب و کتابخوانی بسیار اثرگذار دانست.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۱۵:۲۳

مدیر کل معاونت سلامت و بیمه مرکز خدمات حوزه علمیه قم:
بازنشستگی در کسوت روحانیت معنای ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل معاونت سلامت و بیمه مرکز خدمات حوزه علمیه قم گفت: بازنشستگی در کسوت روحانیت معنای ندارد زیرا دوران ثمره ای روحانیت بعد از سنین ۶۰ سالگی است و به عنوان یک مرجع مردمی در بین آحاد جامعه شناخته می شود.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۲:۲۸

ضرورت توجه روحانیون به جهاد کبیر/ عدم استقبال مردم از مساجد بررسی شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه صومعه‌سرا با بیان اینکه جهاد کبیر یک جهاد فرهنگی است و روحانیون باید در این جهاد آستین همت را بالا بزنند، گفت: باید حضور کمرنگ مردم در مساجد کارشناسی شود.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۴۲

نقش روحانیون و علما در بسیاری از سوتفاهم ها تاثیر گذار است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی تقریب مذاهب اسلامی گفت: نقش روحانیون و علما در بسیاری از سوء تفاهم ها تاثیر گذار است.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۷:۰۶

نقش روحانیون مبلغ در تحقق جامعه اسلامی بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اهمیت راهبرد محیط تعاملی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی دینی،برضرورت توجه هرچه بیشتر به این راهبرد تاکیدکرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۶

دادستان نظامی خراسان جنوبی:
مساجد بهترين مکان پيشگيري از آ‌سيب هاي اجتماعي هستند
خبرگزاری شبستان: دادستان نظامی‌خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید با جرائم خشن به صورت ریشه‌ای برخورد شود، گفت: یکی از بهترین راهکارهای مبارزه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مساجد هستند که باید با استفاده از این ظرفیت سطح آگاهی‌ عمومی افزایش یابد.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۶:۳۶

علما و روحانیون شناسنامه دین هستند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:علما و روحانیون شناسنامه دین هستند

۱۳۹۴/۱۰/۹ - ۱۱:۳۹

روحانیون پرچمداران مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره تبلیغات اسلامی دلفان، نهادینه سازی فرهنگ دینی را راه مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان خواند و گفت: روحانیون پرچمداران مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان هستند.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۱۰:۲۴

مدير حوزه علميه خراسان تصریح کرد:
حفظ ايمان و ياري مقام معظم رهبري دو مسئوليت مهم حوزويان است
خبرگزاری شبستان: مدير حوزه علميه خراسان گفت: حوزويان بايد باورهاي ايماني و اعتقادي جامعه را نگه داشته و ياور رهبري در هدايت و راهنمايي امت باشند.

۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۱۶:۱۱

ائمه جماعت مساجد در جهت دهی نیات واقفان موثرند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان، گفت: ائمه جماعت مساجد در جهت دهی نیات واقفان به سمت نیاز های جامعه نقش به سزایی دارند.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۳:۴۷