خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷

الاثنين ١٠ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Monday, November 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
بازدید سرزده وزیر علوم از مرکز بین‌الملل آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه فردوسی
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به طور سرزده از مرکز بین‌الملل آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه فردوسی مشهد بازدید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۸:۱۹

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری؛
طرح مهارت افزایی و اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی تعریف شد
وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: از این پس در مراکز رشد دانشگاهی، مهارت‌های کارآفرینی و پشتیبانی از ایده‌های جدید به صورت کارگاهی برای دانشجویان تعریف می‌شود تا حمایتی باشد از فناوری‌هایی که به اشتغال می‌انجامد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۷:۴۷

رونمایی از طرح دانش فنی و ساخت دستگاه نازل سوخت پاش موتورهای توربینی با حضور وزیر علوم
وزیر علوم در بازدید از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران از طرح دانش فنی و ساخت دستگاه نازل سوخت پاش موتورهای توربینی که برای اولین بار در ایران صورت می گیرد و همچنین رادیو وی. اچ .اف/ ای. ام هوایی رونمایی کرد.

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۹:۳۴

وزیر علوم در نشست مقام معظم رهبری با دانشجویان ممتاز و استعداد های برتر گزارش داد
رتبه برتر ایران در میان ۲۵ کشور برتر تولید کننده علم دنیا در ۲۰۱۷
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در نشست مقام معظم رهبری با دانشجویان ممتاز و استعدادهای برتر،گزارشی از شرایط علمی کشور و نخبگان ارائه کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۲۴

دروس دانشگاهی بازنگری می شوند
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بازنگری در دروس دانشگاهی نیز خبر داد و تأکید کرد: بیش از هفت هزار عنوان درس بازنگری شده‌اند.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۳:۵۲

تقویت بودجه دانشگاه ها از اولویت های مهم وزارت علوم است
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با اشاره به اینکه تقویت بودجه دانشگاه ها از اولویت های مهم وزارت علوم است گفت: این امر همواره از طریق مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۲:۲۰

تعلق ارز دولتی به فرصت مطالعاتی دانشجویان
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تعلق ارز دولتی به فرصت مطالعاتی دانشجویان خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۲۰

وزیر علوم در جمع خبرنگاران در بیرجند:
نرخ غذای دانشجویی افزایش پیدا نمی‌کند
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نرخ غذای دانشجویی امسال در سطح دانشگاه های کشور افزایش نخواهد داشت و به دنبال افزایش کیفیت رفاه دانشجویی هستیم.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۲۱

وزیر علوم تحقیقات و فناوری:
وضعیت علمی کشور مورد رضایت مقام معظم رهبری است
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: رشد علمی کشور ما رضایت مقام معظم رهبری را به دنبال داشته و ایشان تاکید بر حفظ وضع موجود دارند.

۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۰۸:۰۹

وزیر علوم:
پذیرش بیشتر دانشجوی خارجی در دانشگاه بیرجند بررسی می‎‌شود
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های خوب دانشگاه بیرجند در زمینه آموزش عالی و پذیرش دانشجوی خارجی، افزود: طرح پذیرش بیشتر دانشجوی خارجی به دانشگاه بیرجند بررسی می‎‌شود.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۲:۲۵

وزیر علوم به مقام شامخ شهدای گمنام در دانشگاه صنعتی بیرجند ادای احترام کرد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه سفر خود به بیرجند، با حضور در دانشگاه صنعتی به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۱۱

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور:
«دین» مهمترین رقیب نظام سلطه است
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور با بیان اینکه مهمترین رقیب نظام سلطه دین است، گفت: تمام تلاش و سعی دشمن این است که ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را جشن نگیرد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۰:۲۵

وزیر علوم در اجلاسیه شهدای دانشجو و اساتید بیرجند:
همه مردم و مسئولان برای حفظ آ‌رمان های شهدا و انقلاب تلاش کنند
وزیر علوم با اشاره به اینکه برگزاری مراسمی به یاد شهدا «اجلاسیه شهدای دانشجو و اساتید خراسان جنوبی» تذکری برای همگان است تا در مسیر شهدا حرکت کنیم، گفت: باید همه مردم و مسئولان برای حفظ آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی تلاش کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۹:۳۳

در نشست با وزیر علوم؛
ضرورت تفویض اختیار به دانشگاه‌ها/ در نخبه پروری تنها ارائه مقاله معیار نباشد
در نشست نمایندگان مجلس و روسای دانشگاه های خراسان جنوبی با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر ضرورت تفویض اختیار به دانشگاه ها و اینکه نباید در نخبه پروری تنها ارائه مقاله معیار باشد تاکید شد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۰۹

رئیس بنیاد نخبگان خراسان جنوبی خبر داد:
ساماندهی ۲۱۳ مستعد در استان/ ۱۶ نخبه مهاجرت کردند
رئیس بنیاد نخبگان خراسان جنوبی از ساماندهی ۲۱۳ مستعد در بنیاد ملی نخبگان استان خبر داد و گفت: نرخ بیکاری بین نخبگان این بنیاد در استان ۱۵.۵ درصد است.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۰۸

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:
نگرانی از کاهش اقبال به تحصیلات در رشته‌های علوم پایه/نتایج رصد اشتغال پذیری فارغ التحصیلان اعلام شد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به طرح رصد اشتغال پذیری فارغ التحصیلان گفت: براساس نتایج این طرح برای ۵۰ درصد دانش آموختگان کارشناسی، بیش از ۷۰ درصد دانش آموختگان کارشناسی ارشد و حدود ۹۰ درصد دانش آموختگان دکتری حق بیمه پرداخت می‌شود.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۰۳

درخواست رئیس دانشگاه بیرجند از وزیر علوم؛
بودجه دانشگاه بیرجند هم طراز دیگر مراکز ‌آموزش عالی افزایش یابد
رئیس دانشگاه بیرجند با اشاره به لزوم توجه به دانشگاه های مناطق محروم کشور، خواستار عدم اخذ اعتبارات طرح توازن از دانشگاه های مناطق محروم شد و گفت: بودجه دانشگاه بیرجند باید هم طراز با بودجه سایر مراکز ‌آموزش عالی افزایش یابد.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۵۶

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد:
استقبال از دانشگاه های پیشگام در «ماموریت گرا» کردن امکانات
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: از اقدام هر استانی که داوطلبانه در راستای ساماندهی آموزش عالی از جمله ماموریت گرا کردن امکانات و تجهیزات دانشگاه اقدام کند، استقبال می کنیم.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۴۵

با حضور وزیر علوم؛
۴ پروژه عمرانی در دانشگاه بیرجند به بهره برداری رسید
چهار پروژه عمرانی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان در دانشگاه بیرجند به بهره برداری رسید.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۹:۳۴

رئیس دانشگاه بیرجند:
وزیر علوم ۲۰ مهر به خراسان جنوبی سفر می کند
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: وزیر علوم به منظور شرکت در اجلاسیه شهدای دانشجوی استان و افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه ۲۰ و ۲۱ مهر به بیرجند سفر می کند.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۲:۰۰