خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٦ رمضان ١٤٣٩

Monday, May 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هاشمی رفسنجانی
تصویب لایحه بودجه با رویکرد کاهش هزینه و خدمت‌رسانی بر اساس درآمد پایدار
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لایحه بودجه ۹۷ گفت: تلاش می‌کنیم تا لایحه بودجه با رویکرد کاهش هزینه و خدمت‌رسانی بر اساس درآمد پایدار و شفافیت تصویب شود.

۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۳:۴۰

تعیین تکلیف مساله مالی خطوط ۶و ۷ مترو در شورا
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تصویب لایحه دو فوریتی اجازه به شهرداری برای انتشار ۴۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت گفت: امروز این دو فوریت برای تعیین تکلیف مسئله مالی خط ۶ و ۷ مترو روی میز بررسی اعضای شورای شهر قرار گرفت.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۲

اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
مراسم اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح پنجشنبه بیست و یکم دی ماه با حضور شخصیت‌های سیاسی کشور و اقشار مختلف مردم در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷

به مناسبت سالروز وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در قاب شبستان
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۵ دار فانی را وداع گفت. تعدادی از تصاوير ایشان را از دريچه دوربين شبستان به تماشا مي نشينيم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۵

محمدی نوری در گفتگو با شبستان:
هاشمی رفسنجانی تحلیلگر بزرگ نظام در شرایط بحران سیاسی و اجتماعی بود
خبرگزاری شبستان: دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی گفت: هاشمی رفسنجانی تحلیلگر بزرگ نظام و انقلاب در شرایط بحران سیاسی و اجتماعی است و به عنوان عاملی برای پیشرفت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی در تاریخ ثبت شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۸

سبحانی نیا در گفتگو با شبستان:
نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در مقابله با جریانهای نفاق در پیروزی انقلاب بسیار چشمگیر است
خبرگزاری شبستان: نماینده شش دوره مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در مقابله با جریانهای نفاق و لیبرالیستی و عبور از مخاطرات دیگر که هر کدام میتوانست برای انقلاب اسلامی تهدیدی باشد، نقش بسیار چشمگیری ایفا کرده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۷:۳۹

۱۹ دی‌ماه برگزار می‌شود؛
سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در «مسجد شهید مطهری»
خبرگزاری شبستان: اولین سالگرد درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، در مسجد شهید مطهری برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۵

مرحوم هاشمی، شدیداً به ولی فقیه زمان معتقد بود/دو اثر در یادبود رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام رونمائی شد
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمان از مرحوم هاشمی رفسنجانی به عنوان عالمی ربانی و بصیر یاد کرد و افزود: او به شدت به اصل ولایت فقیه و به ولی فقیه زمان معتقد بود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۱

پیگیری مطالبات به صورت مدنی انجام شود
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید از انتقادات به صورت هیجانی بپرهیزیم، گفت: پیگیری مطالبات به صورت مدنی مناسب‌ترین روش است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۳

در مدرسه عالی شهید مطهری:
برگزاری نخستین سالگرد درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی
خبرگزاری شبستان: نخستین سالگرد درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه با سخنرانی علی‌اکبر ناطق نوری برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۷:۵۳

طرح ها باید پیوست ترافیکی داشته باشند
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاه به اهمیت پیوست ترافیکی طرح ها گفت: در مورد پروژه‌های بزرگ تجاری در حال ساخت سخت‌گیرانه تر برخورد شود چرا که نداشتن پیوست ترافیکی به معنای بروز مشکلات ترافیکی در آینده است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۶:۲۰

محسن هاشمی رییس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان ها شد
خبرگزاری شبستان: محسن هاشمی با اکثریت آرا، رییس پنجاه و نهمین مجمع مشاورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان ها شد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۹:۴۵

ساماندهی خدمات به زایران ایرانی پیاده‌روی اربعین
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران به حضور میلیونی زایران ایرانی در مراسم اربعین اشاره کرد و گفت: ساماندهی خدمات به زایران ایرانی مهم‌ترین کاری است که باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۵۲

توسعه مترو یکی از مولفه‌های مورد تاکید در پدافند غیرعامل است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به ۴۳۰ کیلومتر خط مترو و ۲۵۶ ایستگاه گفت: می‌توانیم از ظرفیت مترو در زمان بحران استفاده کنیم.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۷:۳۲

۲هزار واگن جدید به مترو اضافه می‌شود
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه قوانین زیادی در کاهش آلودگی هوا وجود دارد، گفت: توسعه خطوط مترو یکی از برنامه‌های مدیریت شهری و کاهش آلودگی هوا است.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۳:۳۶

عذرخواهی رییس شورای شهر تهران از رسانه‌ها
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به سوءتفاهم پیش‌آمده در جلسه هفته گذشته شورا گفت: از اهالی رسانه عذرخواهی می‌کنم.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۳:۳۸

«رمزهای عاشورا» کتابی از آیت الله« هاشمی رفسنجانی»
خبرگزاری شبستان: کتاب «رمزهای عاشورا؛ درنگی بر فلسفه قیام امام حسین(ع)» اثر جاودانه آیت الله «هاشمی رفسنجانی» درباره فلسفه قیام امام حسین (ع)که توصیه می شود در این ایام مطالعه کنید.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۰:۴۹

در چهارمین نکوداشت مقام شامخ ام المومنین حضرت خدیجه(س):
حشمتی: آیت الله هاشمی یکی از بانیان نمایشگاه قرآن بود/ خسروی: بهترین سبک زندگی ایرانی اسلامی خانواده امام راحل است
خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: آیت الله هاشمی یکی از بانیان نمایشگاه قرآن بودند و افتخار داریم از تفسیر و خدمات ایشان تجلیل کنیم.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۰۰:۵۸

سید حسن خمینی پس از حماسه ۲۹ اردیبهشت: جای خالی آقای هاشمی احساس می شود
خبرگزاری شبستان: یادگار گرامی امام گفت: حضور حماسى و افتخار آفرین مردم ، از انتخابات دیروز یک نقطه درخشان در تاریخ ایران ساخت. "دیروزِ شما" ،فرداى همه ایرانیان را رقم خواهد زد.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۱:۲۱

رونمایی از دو کتاب با قلم مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی
مراسم رونمایی از دو کتاب روزها و روزگاران سخت و صبر و پیروزی نوشته مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور برخی چهره‌های سیاسی و فرهنگی در سالن کتابخانه ملی برگزار شد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۱۹:۱۰