خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٥ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزارت دفاع
ارسال نخستین مرحله کمک‌های نقدی کارکنان وزارت دفاع به سیل زدگان
اولین مرحله کمک های نقدی کارکنان وزارت دفاع به مبلغ ده میلیارد ریال برای امدادرسانی به سیل زدگان ارسال شد.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۵۹

بیانیه وزارت دفاع در سالروز فتح خرمشهر؛
وزارت دفاع آماده حضور در خرمشهر‌های فراروی انقلاب است
وزارت دفاع با صدور بیانیه‌ای نوشت آماده حضور در خرمشهر‌های فراروی انقلاب از جمله عرصه جنگ اقتصادی امروز دشمن است.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۱:۱۵

وزیر دفاع در گفت‌وگو با شبکه خبری «راشاتودی»:
آمریکا در برجام ‌زیاده‌خواهی کرد/حتما نفت‌مان را صادر خواهیم کرد
امیر حاتمی با بیان اینکه آمریکا در برجام ‌زیاده‌خواهی کرد، گفت: خروج آمریکا از برجام دستاورد مهمی داشت و برای همه افکار عمومی در ایران و جهان روشن شد که برنامه هسته ای تنها بهانه ای برای آمریکایی‌ها بوده است.

۱۳۹۸/۲/۱۰ - ۱۵:۳۴

شبستان گزارش می دهد
آنچه باید از موشک های ضد زره جدید ارتش بدانید
کشورمان در سال های پس از پیروزی انقلاب در حوزه دفاعی به توانمندیهای بسیاری دست یافت که در ادامه این مسیر روز گذشته سه موشک ضد زره جدید با نام‌های «حیدر»، «قمربنی هاشم (ع)» و «دهلاویه هوا پایه» با همکاری متخصصان وزارت دفاع و ارتش طراحی و تولید شد.

۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۰:۲۴

وزیر دفاع:
تروریسم، ثبات و امینت کشورهای جنوب و غرب آسیا را تهدید می‌کند
امیر حاتمی با بیان اینکه تروریسم و افراطی گرایی ثبات و امینت کشورهای جنوب و غرب آسیا را تهدید می‌کند، بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران جهت همکاری با کشورهای خیرخواه منطقه از جمله ازبکستان تاکید کرد.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۶:۱۳

وزیر دفاع:
برای مقابله با تروریسم اقتصادی از تمامی ابزارها استفاده می‌کنیم
امیر سرتیپ حاتمی گفت: رفاه ملت جزء منافع حیاتی ماست و برای تامین آن و مقابله با تروریسم اقتصادی آمریکا خود را مجاز به استفاده از همه ابزارهای مشروع از جمله ابزار دفاعی می‌دانم.‌

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۵:۵۴

وزیر دفاع:
ترامپ امنیت جهان را با مخاطرات جدی مواجه کرده است
امیر حاتمی با بیان اینکه ‌امروز مهم‌ترین موضوع ترامپیسم در جهان است که ‌یک ویژگی شبیه نازیسم دارد، گفت: ترامپ با ویژگی‌هایی مثل خودخواهی، ظلم و زیر پا گذاشتن اصول انسانی و قواعد بین‌المللی امنیت جهان را با مخاطرات جدی مواجه کرده است‌.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۳:۴۵

در سال جاری صورت می گیرد؛
تولید انبوه تانک «کرار»
تانک «کرار» که در سه حوزه اصلی قدرت و دقت آتش، تحرک و حفاظت و ماندگاری در صحنه نبرد، قابلیت رقابت با پیشرفته‌ترین تانک‌های را دارد قرار است در سال جاری با همکاری وزارت دفاع به تولید انبوه برسد.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۴:۵۴

برنامه‌های سال جدید و عملکرد سال گذشته وزارت دفاع بررسی شد
عملکرد سال ۱۳۹۷ وزارتخانه دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به همراه برنامه‌های آتی این وزارتخانه در سال ۹۸، عصر سه‌شنبه و در جلسه‌ای جداگانه رئیس جمهور با امیرسرتیپ حاتمی وزیر دفاع مورد بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۱:۳۱

با دستور وزیر دفاع؛
«قرارگاه مردم یاری عاشورائیان وزارت دفاع» در خوزستان تشکیل شد
با دستور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح «قرارگاه مردم یاری عاشورائیان وزارت دفاع» به منظور حمایت از سیل زدگان و در راستای تداوم خدمت رسانی به مردم مصیبت زده در استان خوزستان تشکیل و آغاز به کار کرد.

۱۳۹۸/۱/۱۹ - ۱۰:۱۰

مدیر عامل اتکا:
خدمت رسانی به سیل زدگان تا هر زمان که نیاز باشد ادامه دارد
رضایی گفت: تا هر زمانی که نیاز باشد خدمات ‌رسانی به سیل‌زدگان ادامه خواهد داشت و مردم عزیز در این منطقه اطمینان داشته باشند تمام نیروهای امدادی و مسلح بخصوص سازمان های وزارت دفاع در کنار مردم خواهند بود.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۲:۴۲

معاون مهندسی وزارت دفاع:
وزارت دفاع پایش هوایی و اقدامات مهندسی ‌مناطق سیل‌زده گلستان را برعهده گرفت
سلیمانی با بیان اینکه رصد وپایش هوایی منطقه و اقدامات مهندسی از مناطق سیل‌زده شهرستان ‌آق‌قلا و روستاهای اطراف توسط وزارت دفاع در حال انجام است، گفت: تمام تلاش این وزارتخانه کمک به بازگشت آرامش به مناطق سیل زده است.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۰:۳۶

دعوت وزیر دفاع از مردم برای پیوستن به پویش هلال احمر جهت کمک به سیل‌زدگان
امیر سرتیپ حاتمی پس از پیوستن به پویش هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان، ‌از مردم همیشه در صحنه دعوت کرد که به پویش هلال‌احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل گلستان و مازندران بپیوندند.‌

۱۳۹۸/۱/۸ - ۱۲:۳۷

تدوام امدادرسانی وزارت دفاع در مناطق سیل‌زده/سازمان اتکا مایحتاج ضروری مردم را تامین کرد ‌
پیرو فرمان ‌فرمانده معظم کل قوا مبنی بر گسیل امکانات بیشتر از سوی نیروهای مسلح به استان‌های سیل‌زده و دستور فوری وزیر دفاع‌،‌ سازمان اتکا نسبت به امدادرسانی و تامین مایحتاج ضروری مردم ‌اقدام کرد.‌

۱۳۹۸/۱/۷ - ۱۰:۵۹

آخرین اقدامات وزارت دفاع در مناطق سیل‌زده گلستان و مازندران
سازمان تامین اجتماعی نیروهای‌ مسلح به یاری سیل‌زدگان شتافت.

۱۳۹۸/۱/۵ - ۱۸:۰۸

دستور وزیر دفاع برای کمک‌رسانی فوری به سیل‌زدگان
وزیر دفاع به سازمان های زیرمجموعه وزارت دفاع در دو استان سیل زده و استان های مجاور و بخصوص دو سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و اتکا دستور داد دراستان های گلستان و مازندران پشتیبانی کامل را از آسیب‌دیدگان سیل اخیر به عمل آورند.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۸:۲۴

وزیر دفاع:
اهداف بلند دفاعی با تکیه بر جوانان محقق می شود
امیر حاتمی گفت: هرگز در شرایط مطلوب فعلی توقف نمی کنیم و به دنبال تحقق اهداف بلند دفاعی خود با تکیه بر اعتماد به جوانان هستیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۲

با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر دفاع:
بزرگترین واحد صنعتی ومعدنی مکانیزه تولید سرب کشور افتتاح و به بهره برداری رسید
بزرگترین واحد صنعتی و معدنی مکانیزه تولید سرب کشور و فاز اول اکتشاف وبهره برداری از معدن مس طرود و نوسازی قدیمی ترین صنعت ذوب مس کشور در سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر دفاع، افتتاح و به بهره برداری رسید.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۵

وزیر دفاع در دومین همایش پیشرانه‌های دریایی:
امروز بیش از ۹۵ محصول را در صنایع دریایی تولید می‌کنیم
امیر حاتمی گفت: صنعت دریایی کشور نقش مهمی در پشتیبانی پیشرفت‌های دریایی کشور داشته، در حالی که پیش از انقلاب تجهیز دریایی بومی نداشتیم؛ اما امروز بیش از ۹۵ محصول را در صنایع دریایی تولید می‌کنیم و توانسته‌ایم در این حوزه کارهای بزرگی انجام دهیم.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۳:۱۲

وزیر دفاع در همایش سرامدان فناوری و صنعت:
جمهوری اسلامی هم صلح و هم جنگ در منطقه را برد/ به ‌‌دستاوردهایی نوینی در عرصه دفاع دست یافته‌ایم
امیر حاتمی با بیان اینکه آمریکا می‌خواست ‌‌۴۰ سال داعش را در منطقه نگه دارد، گفت: ‌در سال‌های گذشته توانستیم راهبرد دشمن در منطقه را با شکست کامل مواجه کنیم و با قاطعیت می‌گویم که با تکیه به همین مردم و شهدایی که تقدیم کردیم، برنده صلح و جنگ شدیم.

۱۳۹۷/۱۲/۴ - ۱۴:۲۲