خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدجواد لاریجانی
حقوق بشر غربی ابزاری برای ضربه به ساختار مدنی ایران است/ناکارآمدی مسئولین زمینه اهداف دشمن را فراهم می کند
دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضائیه با بیان نکاتی در زمینه حقوق بشر و تفاوت ماهوی این مسئله در غرب و در ایران، تذکراتی درباره رویکردهای داخلی نیز داد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۱:۲۳

لاریجانی در کرمان:
خط بنی امیه امروز به شدت فعال است/ اعتماد مردم به مسئولان را با انواع کارخانه های دروغ سازی می زنند
معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با اشاره به اینکه نظام مدنی جمهوری اسلامی دو جریان در عالم رقم زد، مطالبی بیان کرد و گفت: دعوای حقوق بشری ما با غرب سر زندگی مدرن بر اساس مکتب اهل بیت است.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۲:۴۳

سرمایه گذاری در علوم پایه لازمه توسعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس پژوهشگاه دانش های بنیادی کشور گفت: هر کشوری برای دستیابی به توسعه نیازمند سرمایه گذاری در علوم پایه است.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۳:۴۸

لاریجانی:
ایران در پی همکاری با سازمان‌های حقوق بشری سازمان ملل است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد حقوق بشر بااشاره به اینکه عدم استقبال ایران از گزارشگر ویژه حقوق بشر به این دلیل است که گزارشگران از ماموریت خود سواستفاده و صرفا به منابع رسانه‌ای بسنده کنند، گفت: ایران در پی همکاری با سازمان‌های حقوق بشری سازمان ملل است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۴

موریانه سلطه غرب در حقوق بشر در سازمان ملل نفوذ کرده است
خبرگزاری شبستان:رییس ستاد حقوق بشر با بیان اینکه اقدامات سازمان ملل در موضوع حقوق بشر سالم نیست گفت: موریانه سلطه غرب در سازمان ملل نفوذ کرده است و جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب با اتهاماتی در مورد حقوق بشر مواجه بوده است.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۳:۰۳

معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:
نامه های رهبری ناظر بر رهایی فکر جوانان از سیطره زندان نامرئی است
خبرگزاری شبستان: محمدجواد لاریجانی گفت: وجود اینترنت و برقراری با دنیای علم و پدیده های اجتماعی پیچیده و گاها خطرناک هم است. مقام معظم رهبری در نامه هایشان قصد داشتند جوانان را از زندان نامرئی که سیطره بر فکر آنها دارد، دور کنند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۶

سخنرانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در مسجد امام علی (ع)مهدیشهر
مراسم سخنرانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در مسجد امام علی (ع)مهدیشهر برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۲

همایش بزرگداشت روز حقوق بشر اسلامی
همایش بزرگداشت روز حقوق بشر اسلامی با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ، جواد لاریجانی، آیت الله تسخیری و برخی از فعالان حقوق بشر برگزار شد .

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۱۳:۰۷

بصیرت و استدلال، اساس دین اسلام است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه در اولین سالگرد ارتحال استاد پرورش با اشاره به اهمیت بصیرت گفت: بصیرت و استدلال، اساس دین اسلام است.

۱۳۹۳/۱۰/۴ - ۲۱:۰۴