خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراکز نیکوکاری
مراکز نیکوکاری محلات در مساجد شهرستان الیگودرز ایجاد شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکمیته امداد شهرستان الیگودرز، از ایجاد مراکز نیکوکاری مردمی در محلات این شهرستان با محوریت مساجد خبرداد.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۵:۲۲

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور:
راه اندازی بیش از ۹۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور از راه اندازی بیش از ۹۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور خبرداد و گفت: از این تعداد ۷۰ مرکز در خراسان شمالی تشکیل شده است.

۱۳۹۴/۵/۱ - ۱۸:۳۵

توزیع ۱۵ هزار کیسه همیان در مراکز نیکوکاری مساجد زنجان
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان از توزیع ۱۵ هزار کیسه همیان مساجد و مراکز نیکوکاری و بین خیرین زنجان برای کمک به نیازمندان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۱۴ - ۱۰:۴۳

رسیدگی به حال محرومان جامعه، عمل به دستورات دینی است
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد شهرستان پلدختر، رسیدگی به محرومان جامعه را عمل به دستورات دینی و تلاش برای گسترش عدالت اجتماعی خواند.

۱۳۹۴/۴/۷ - ۱۰:۵۹

اجرای طرح های مشارکتی کمیته امداد در ۱۷ مرکز نیکوکاری
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان از اجرای طرح‌های مشارکتی کمیته امداد در ۱۷مرکز نیکوکاری سطح استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۷ - ۰۹:۴۵

بهره گیری از ظرفیت مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد در کمک به اقشار نیازمند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان بر تلاش جدی برای بهره گیری حداکثری از ظرفیت های عظیم ماه رمضان توسط امدادگران تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت مراکز نیکوکاری برای کمک به اقشار نیازمند استفاده کرد.

۱۳۹۴/۳/۲۸ - ۰۹:۰۴

گفتگوی تفصیلی شبستان با معاون کمیته امداد خراسان جنوبی/
هجمه شبکه های اجتماعی به نهادهای کارآمد نظام/ کافی است آقا "لب تر" کنند کمکهای مردمی چند برابر می شود
خبرگزاری شبستان: معاون کمیته امداد خراسان جنوبی «دعوت عمومی به نینداختن پول در صندوق های صدقات کمیته امداد» که این روزها در شبکه های اجتماعی رد و بدل می شود را یک هجمه علیه این نهاد کارآمد نظام می داند و تاکید می کند: در مناسبت های مختلف؛ کافی است آقا "لب تر" کنند آنوقت کمکهای مردمی چندین برابر می شود.

۱۳۹۴/۱/۳۰ - ۱۱:۰۱

راه اندازی نخستین مرکز نیکوکاری در پیام نور کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی اولین مرکز نیکوکاری کمیته امداد در دانشگاه پیام نور استان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۲/۴ - ۱۴:۴۷

کاهش وابستگی به اعتبارات با تشکیل مراکز نیکوکاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: تشکیل مراکز نیکوکاری فرصتی است تا از مردم و برای مردم هزینه شود تا وابستگی به اعتبارات کاهش یابد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۴

۵۰ مرکز نیکوکاری در استان بوشهر راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله علیه )استان بوشهر از راه اندازی ۵۰ مرکز نیکوکاری در استان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۱

راه اندازی مراکز نیکوکاری در محله با محوریت مساجد/ هر ۲۰ هزار نفر در کشور یک مرکز نیکوکاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله علیه ) کشور از راه اندازی مراکز نیکوکاری در محله با محوریت مساجد خبر داد و گفت: باید هر ۲۰ هزار نفر در کشور یک مرکز نیکوکاری داشته باشند.

۱۳۹۳/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۱

همکاری کمیته امداد و اوقاف جهت ایجاد مراکز نیکوکاری در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان:مديرکل کميته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) کهگیلویه و بویراحمد به ايجاد مراکز نيکوکاري اين نهاد اشاره کرد و گفت: در اين راستا نيازمند تعامل و همکاري هرچه بيشتر اداره اوقاف و امور خيريه هستيم.

۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۴:۲۰

خیرین کرمانشاهی بیش از 6 میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه، گفت: خیرین مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه بیش از 6 میلیارد ریال به نیازمندان اعطا کردند.

۱۳۹۳/۹/۹ - ۱۴:۲۱

فعالیت 740 مرکز نیکوکاری در مساجد سطح کشور
خبرگزاری شبستان: مديرکل هماهنگي شبکه هاي مردمي و موسسات عام المنفعه کميته امداد امام خميني(ره) کشور،گفت: 740 مرکز نيکو کاري در مساجد سطح کشور راه اندازي شده است.

۱۳۹۳/۸/۱۷ - ۱۵:۰۴

سرپرست کمیته امداد کشور خبر داد:
استقرار مسئولان کمیته امداد در دفاتر ائمه جمعه در آینده نزدیک
خبرگزاری شبستان: سرپرست کمیته امداد کشور تاکید کرد: همکاران کمیته امداد امام خمینی(ره) این آمادگی را دارند که یک یا دو روز در هفته در دفاتر ائمه جمعه مستقر شوند تا بتواند هرچه بهتر به مشکلات محرومانی که به این دفاتر مراجعه می کنند، رسیدگی کنند.

۱۳۹۳/۷/۹ - ۱۰:۳۰

بیست و یکمین مرکز نیکوکاری گیلان در بندرانزلی افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: بیست و یکمین مرکز نیکوکاری گیلان و دومین مرکز نیکوکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در بندرانزلی در مسجد سید الشهداء محله آذربایجان غازیان و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح شد.

۱۳۹۳/۶/۲۵ - ۱۸:۴۱

جشن عاطفه ها با محوریت مساجد و مراکز نیکوکاری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مديرکل شبکه‌هاي مردمي و موسسات عام‌المنفعه کميته امداد با اشاره به اينکه واگذاري امور به دست مردم از اهداف فعاليت مراکز نيکوکاري استٰ، گفت: امسال جشن عاطفه‌ها با محوريت مراکز نيکوکاري و مساجد برگزار مي‌شود.

۱۳۹۳/۶/۲۳ - ۰۸:۱۵

جذب 6 هزار مشترک جدید توسط کمیته امداد خراسان جنوبی
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبي گفت: در پنج ماهه امسال تعداد چهار هزار و 310 مشترک جدید صنادیق صدقات و یکهزار و 690 مشترک سایر طرحها به جرگه مشترکان این نهاد افزوده شد.

۱۳۹۳/۶/۱۵ - ۰۹:۱۱

جمع آوري بيش از سه ميليارد ريال در مراکز نيکوکاري کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: قائم مقام کميته امداد امام خميني(ره) کهگیلویه و بویراحمد از جمع آوري بيش از سه ميليارد ريال کمک هاي مردمي در مراکز نيکوکاري کميته امداد استان خبر داد.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۶:۰۵