خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراکز نیکوکاری
تشریح عملکرد کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، ضمن بیان نیازمندی های مددجویان، گفت: جهت مرتفع کردن نیازمندی های این نهاد از جمله کمک به تأمین و تعمیرات مسکن ۹ هزار خانوار تحت حمایت، با مشکل مواجه و نیازمند حمایت هستیم.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۰۹:۱۶

رشد ۴۶ درصدی کمک مردم خراسان‎ جنوبی به مراکز نیکوکاری
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی از رشد ۴۶ درصدی کمک‌های جمع‎آوری شده در مراکز نیکوکاری استان طی سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۰۹:۴۸

در ماه مبارک رمضان؛
مساعدت ۲۰۰ میلیون ریالی خیرین کرمانشاهی به مراکز نیکوکاری کمیته امداد
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کرمانشاه هدف از تشکیل مراکز نیکوکاری را جمع آوری کمک های نقدی، جنسی و توزیع مستقیم آن در بین نیازمندان آن منطقه عنوان کرد.

۱۳۹۵/۴/۸ - ۱۵:۴۷

آمادگی مراکز نیکوکاری کهگیلویه و بویراحمد برای جمع آوری نذورات مردمی
خبرگزاری شبستان: قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) استان کهگیلویه و بویراحمد، از آمادگی مراکز نیکوکاری کمیته امداد برای جمع آوری سبدغذایی و نذورات مردمی برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۳۱ - ۱۵:۴۹

جمع آوری بیش از ۱۰ میلیارد ریال کمک های مردمی در مراکز نیکوکاری کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد، از جمع آوری بیش از ۱۰ میلیارد ریال کمک های مردمی در مراکز نیکوکاری در استان از ابتدای سال گذشته تاکنون خبر داد.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۵:۱۳

معاون توسعه مشارکت های مردمی کميته امداد خراسان شمالی:
۷۱ مرکز نیکوکاری در مساجد آماده جمع آوری کمک های خیران
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کميته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی از فعالیت ۷۱ مرکز نیکوکاری در سطح استان خبر داد  و گفت: این مراکز آماده دریافت کمک های مردمی و توزیع آن بین نیازمندان  هر منطقه است.

۱۳۹۵/۱/۱۶ - ۰۸:۱۱

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در گفتگو با شبستان:
راه اندازی ۱۲ مرکز نیکوکار در سال آینده
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه ۷۰ هزار تحت پوشش کمیته امداد استان تهران هستند گفت:پیش بینی کرده ایم تا سال آینده ۱۲ مرکز نیکوکاری به ۳۸ مرکز دیگر اضافه شود.

۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۶

در راستای کمک به مددجویان صورت گرفته است؛
ایجاد چهار مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کرمانشاه، یکی از اهداف بلند مدت کمیته امداد را ایجاد مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد در زمینه جذب کمک های نقدی و غیر نقدی خیران و نیکوکاران برای مددجویان عنوان کرد.

۱۳۹۴/۱۲/۳ - ۱۰:۱۴

آغاز طرح واگذاری صندوق های صدقات به مراکز نیکوکاری در پارسیان
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی کمیته امداد هرمزگان از آغاز طرح واگذاری صندوق های صدقات به مراکز نیکوکاری شهر کوشکنار و محله احشام شهر پارسیان در غرب استان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۲/۱ - ۱۴:۲۶

کمک ۱۲ میلیارد ریالی مراکز نیکوکاری گیلان به نیازمندان
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با بیان اینکه از سال ۸۹ تا کنون ۱۶ مرکز نیکوکاری در این استان افتتاح شده است، گفت: از ابتدای سال‌جاری تا کنون نیکوکاران گیلانی بالغ بر ۱۲ میلیارد ریالی، به مراکز نیکوکاری کمک کردند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۳

فعالیت ۱۲ مرکز نیکوکاری در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به فعالیت ۱۲ مرکز نیکوکاری در این استان اشاره کرد و گفت: این مراکز از زمان تأسیس تاکنون با مشارکت مردم خیر و نیکوکار توانسته‌ اند خدمات قابل توجهی به نیازمندان ارائه دهند.

۱۳۹۴/۱۱/۱ - ۱۳:۰۳

جمع آوری بیش از ۲ میلیارد ریال کمک مردمی در مراکز نیکوکاری پارسیان
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد پارسیان از کمک بیش از ۲ میلیارد ریالی خیرین نیک اندیش این شهرستان به مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۵

جمع آوری بیش از ۲۰۰ میلیون ریال کمک های مردمی در مراکز نیکوکاری گچساران
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) شهرستان گچساران، گفت: از اول مهر ماه سال جاری تاکنون درآمد مراکز نیکوکاری این شهرستان بیش از ۲۰۰ میلیون ریال است.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۲:۱۸

مساجد مهم‌ترین اولویت امداد در بحث راه‌اندازی مراکز نیکوکاری است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان با بیان اینکه مساجد مهم‌ترین اولویت امداد در بحث راه‌اندازی مراکز نیکوکاری است از فعالیت ۱۷ مرکز نیکوکاری در این استان خبر داد.

۱۳۹۴/۸/۷ - ۱۳:۰۷

مساعدت بیش از ۲۴ میلیون تومانی مردم‌صومعه‌سرا به دانش‌آموزان بی‌بضاعت
خبرگزاری شبستان: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: مردم خیر صومعه‌سرا بیش از ۲۴ میلیون تومان در مهر ماه به دانش‌آموزان بی‌بضاعت مساعدت کرده‌اند.

۱۳۹۴/۷/۲۶ - ۱۵:۴۹

تاسیس مراکز نیکوکاری در کنار کمیته امداد در راستای نهادینه کردن فرهنگ احسان و نیکوکاری است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد گیلان با بیان اینکه مراکز نیکوکاری در کنار کمیته امداد در راستای نهادینه کردن فرهنگ احسان و نیکوکاری تاسیس شده اند، گفت: شناسایی نیازمندان و نیکوکاران از فعالیت های مهم رؤسای این مراکز است.

۱۳۹۴/۷/۲۱ - ۰۰:۱۵

صدا و سیما کمیته امداد را در کمک به نیازمندان یاری کند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدا و سیما با اطلاع رسانی اصولی می تواند مردم را نسبت به برنامه ها و اهداف کمیته امداد در کمک به نیازمندان آگاه کند.

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۱۶:۳۶

جمع آوری کمک های مردمی جشن عاطفه ها توسط ۲۷۶ پایگاه کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جشن عاطفه‌ های امسال ۲۷۶ پایگاه ثابت، سیار، مساجد و مراکز نیکوکاری کار جمع آوری کمک ها و هدایای مردمی را برعهده دارند.

۱۳۹۴/۶/۲۱ - ۱۵:۱۲

مراکز نیکوکاری محلات در مساجد شهرستان الیگودرز ایجاد شده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکمیته امداد شهرستان الیگودرز، از ایجاد مراکز نیکوکاری مردمی در محلات این شهرستان با محوریت مساجد خبرداد.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۵:۲۲

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور:
راه اندازی بیش از ۹۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کشور از راه اندازی بیش از ۹۰۰ مرکز نیکوکاری در کشور خبرداد و گفت: از این تعداد ۷۰ مرکز در خراسان شمالی تشکیل شده است.

۱۳۹۴/۵/۱ - ۱۸:۳۵