خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مراکز نیکوکاری
مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از فعال بودن ۱۹ مرکز نیکوکاری در استان زنجان خبر دادو گفت: این مراکز با محوریت مساجد فعالیت می کنند.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۸:۰۷

راه اندازی مراکز نیکوکاری در مساجد، کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: مراکز نیکوکاری در مساجد با هدف برون سپاری فعالیت های این نهاد ایجاد می شود که مدیریت هدفمند فقر و کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال دارد.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۲:۱۹

نیازمندان چشم به راه سخاوتمندان در جشن عاطفه ها
خبرگزاری شبستان: جشن عاطفه ها امروز در حالی برگزار می شود که نیازمندان چشم به راه سخاوتمندان بوده و این جشن گام مهمی برای فقر زدایی و دست گیری از فقرا به خصوص دانش آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید است.

۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۰:۴۶

حمایت بیش از هشت هزار حامی از ایتام و فرزندان محسنین در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، تعداد حامیان طرح ایتام و محسنین استان را هشت هزار و ۷۲ دانست و گفت: از این تعداد ۶ هزار و ۵۱۰ نفر حمایت از ایتام و یک هزار و ۵۶۲ نفر حمایت از فرزندان محسنین را برعهده دارند.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۲۳:۲۴

مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد فعال هستند / توانمندی کانون های مساجد در رفع فقر
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: مراکز نیکوکاری از سال ۹۲ با محوریت مساجد با هدف جذب خیرین در محلات برنامه ریزی و اجرایی شده است.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۴:۵۱

از طریق مراکز نیکوکاری؛
خیران کردستانی ۲۵ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کردستان با اشاره به اهداف مراکز نیکوکاری از کمک ۲۵ میلیارد ریالی خیران به نیازمندان از طریق این مراکز در سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۳:۰۱

جمع آوری کمک های مردمی در قالب بیش از ۹۰ پایگاه ثابت و سیار در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز بیش از ۹۰ پایگاه ثابت و سیار و همچنین پایگاه های مقاومت بسیج در سطح مساجد در قالب مراکز نیکوکاری ساماندهی شده که کمک های مردمی را جمع آوری کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۱

جمع آوری کمک های دانش آموزان توسط ۴۶۲ پایگاه در مدارس کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ۴۶۲ پایگاه در مدارس استان برای جمع آوری کمک های دانش آموزان برنامه ریزی شده و هر میزان کمکی که در مدارس جمع آوری شود در اختیار همان مدارس قرار می گیرد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۲

پنج درصد جمعیت خوزستان تحت پوشش کمیته امداد قرار دارد/ ایجاد ۳۱ مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد در استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد خوزستان، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۱ هزار خانوار تحت پوشش این نهاد هستند که پنج درصد جمعیت استان را تشکیل می دهند، اظهار داشت: ۳۱ مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد در استان راه اندازی شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۴

توزیع ۹۰ هزار پاکت و قلک احسان دانش آموزی در استان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام (ره)کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور جمع آوری کمک های دانش آموزان، ۵۰ هزار قلک احسان دانش آموزی بین مدارس استان توزیع شده و ۴۰ هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک های جشن نیز در استان توزیع می شود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۸

۱۷ مرکز نیکوکاری در زنجان فعالیت می کند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به فعالیت ۱۷ مرکز نیکوکاری در سطح استان زنجان گفت: امسال ۱۴ میلیارد و ۷۳۱ میلیون ریالی کمک در مراکز نیکوکاری استان زنجان جمع‌آوری شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۰

۱۷ مرکز نیکوکاری در استان زنجان فعال است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: از آغاز سال جاری تا کنون ۱۳ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال کمک مردمی در مراکز نیکوکاری استان زنجان جمع‌آوری شده است.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۰:۰۴

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین:
واگذاری برخی اختیارات کمیته امداد به مراکز نیکوکاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: آمادگی و توانایی مراکز نیکوکاری باید ارتقا یابد تا در فرایندی گام به گام اختیارات امداد به این مراکز واگذار شود.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۰۷:۵۴

حمایت بیش از یک هزار حامی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد فومن
خبرگزاری شبستان:مدیر کمیته امداد فومن با بیان اینکه ۲۵۵ یتیم و ۱۷۶ نفر از فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد فومن هستند، گفت: این تعداد از سوی یک هزار و ۹۷ نیکوکار حمایت می شوند.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۴:۳۸

۸ هزار و ۷۴۶ حامی نیکوکار نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می کنند
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( رحمه الله تعالی علیه ) کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و ۷۴۶ حامی نیکوکار در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین، ایتام و نیازمندان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را حمایت می کنند.

۱۳۹۵/۸/۱۱ - ۱۴:۱۵

پرداخت یک هزار و ۹۳۵ مورد تسهیلات کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمدی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نهاد یک هزار و ۹۳۵ مورد تسهیلات کارگشایی و ۲۵۳مورد تسهیلات خودکفایی و اشتغال در سال جاری به مددجویان نیازمند پرداخت کرده است.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۱۵:۲۲

اجرای طرح احسان حسینی در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی کمیته امداد برای جمع آوری نذورات مردمی در ماه های محرم و صفر خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۱۵:۰۴

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌ شرقی:
جشن عاطفه ها با محوریت مساجد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ شرقی گفت: مراسم جشن عاطفه‌ ها امسال با مشارکت سازمان صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد برگزار می‌ شود.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۴۸

اعزام ۳۱۷ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی به مشهد مقدس
خبرگزاری شبستان:تعداد ۳۱۷ دانش آموز دختر و پسر تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در قالب دو کاروان زیارتی جداگانه طی دو هفته متوالی برای زیارت بارگاه امام رضا(علیه السلام) به مشهد مقدس اعزام شدند.

۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۲:۴۱

تشریح عملکرد کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، ضمن بیان نیازمندی های مددجویان، گفت: جهت مرتفع کردن نیازمندی های این نهاد از جمله کمک به تأمین و تعمیرات مسکن ۹ هزار خانوار تحت حمایت، با مشکل مواجه و نیازمند حمایت هستیم.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۰۹:۱۶