خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
راهپیمایی اربعین فرصتی برای انتقال ارزش های شیعه
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان ضمن هشدار نسبت به جایگزینی فرهنگ غربی در آداب ایرانی اسلامی گفت: امروزه حفظ و احیای فرهنگ ناب اسلامی و تلاش برای گسترش آن از وظایف مهم جامعه است.

۱۳۹۵/۸/۱۴ - ۱۵:۱۹

روحیه استکبار ستیزی و دشمنی با ظلم در بین ملت ایران همواره زنده است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: روحیه استکبار ستیزی و دشمنی با ظلم در بین ملت ایران همواره زنده است و این روحیه از بین رفتنی نیست.

۱۳۹۵/۸/۷ - ۱۶:۲۰

تاکید نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اصفهان بر نکوداشت ۲۵ آبانماه
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان بر نکوداشت ۲۵ آبانماه تاکید کردند.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۲۰:۰۲

ایران مدافع مظلومان عالم/کشتار مردم یمن در ماه محرم برای سعودی ها فرجام بدی دارد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ایران مدافع مظلومان عالم است و هیچ گاه آغاز کننده جنگ و ایجاد معرکه در عرصه های بین المللی نیست.

۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۰۶:۵۳

خطیب جمعه اصفهان:
ضرورت معرفت افزایی در مراسم مذهبی/ مزاحمت برای مردم زیبنده عزاداری نیست
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: معرفت افزایی و توجه به تقویت شعور حسینی(ع) در مراسم های مذهبی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۱۵:۳۷

تجربه بازنشستگان در اختیار جوانان قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در آیین تجلیل از سالمندان و بازنشستگان استان اصفهان با بیان اینکه بازنشستگی به معنای خانه نشینی نیست، بر انتقال تجربه های ارزشمند بازنشستگان و سالمندان به جوانان تاکید کرد.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۰۹:۰۲

پنجمین کنگره «فرهنگ و هنرِ روستا و عشایر»
بهبود جامعه در گرو احیای کارکرد مساجد و بهبود کیفیت کار متولیان مساجد است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در دیدار با شرکت کنندگان در همایش منطقه ای پنجمین کنگره «فرهنگ و هنر روستا و عشایر» بهبود وضع جامعه را در گرو احیای کارکرد مسجد طراز اسلامی دانست و بهبود کیفیت کار متولیان مساجد را خواستار شد.

۱۳۹۵/۷/۴ - ۲۲:۳۹

دیدار اعضای ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری با نماینده ولی فقیه در اصفهان
خبرگزاری شبستان: اعضای ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار کردند.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۸:۰۷

اقتدار کشور در امیتاز دادن به آمریکا نیست
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اقتدار کشور با امیتاز دادن به آمریکا و دوستی با آن ها محقق نمی شود.

۱۳۹۵/۷/۲ - ۱۸:۱۳

امام جمعه اصفهان:
دفاع مقدس زمینه‌ای برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) بود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان گفت: دفاع مقدس زمینه‌ای برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) بود و امروز جوانان ما در همه‌جا از حریم دین اسلام دفاع می‌کنند.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۵:۱۵

روحانیون باید به جامعه رنگ الهی بدهند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: روحانیون و طلاب باید به جامعه رنگ الهی بدهند و راه و روش صحیح را با رفتار خود نشان دهند.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۰۹:۲۲

جنایت های آل سعود ثمره دوستی با آل یهود است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: جنایت های آل سعود علیه مسلمانان و ملت های مظلوم ثمره دوستی با آل یهود و دشمنان اسلام است.

۱۳۹۵/۶/۱۹ - ۱۶:۴۰

ماه محرم باید ماه بصیرت افزایی مردم باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در دیدار با هیأت امنای هیأت رزمندگان اسلام اصفهان بر حفظ روحیه جهادی در مراسم های عزاداری امام حسین(ع) تأکید کرد.

۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۰:۴۰

امنیت زندان ها در گرو اشتغال زندانیان است/اصلاح و تربیت ماموریت اصلی سازمان زندان ها
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار با رئیس سازمان زندانهای کشور اشتغال و کارآفرینی در زندان ها بسیار مهم برشمرد و آن را بهترین راهکار برای تامین امنیت زندان ها و تامین نیازهای مالی خانواده زندانیان دانست.

۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۱۳:۴۹

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد:
تهاجم فرهنگی در کشور رو به افزایش است/کمبود برنامه‌های شاخص فرهنگی
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فیقه در استان به افزایش تهاجم فرهنگی در کشور اشاره کرد و گفت: این در حالی است که طرح‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌های بزرگ فرهنگی در کشور و استان اصفهان بسیار کم است و باید به این مهم توجه شود.

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۰:۲۲

امام جمعه اصفهان:
اقدامات شهرداری اصفهان در حوزه عمرانی مثبت است/مردم در شهر با تغییرات محسوسی مواجهند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه اصفهان با اشاره به اجرای موفق پروژه‌های عمرانی در شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان در اجرای پروژه‌های عمرانی برنامه‌ریزی درستی داشته و با دور زدن رکود توانسته با قدرت پروژه‌های خود را به بهره‌برداری برساند.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۲۱:۵۶

روحانی نباید در لباس روحانیت به هیچ حزب و گروهی گرایش داشته باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان افزایش بینش سیاسی طلاب را مهم دانست و آموزش مباحث سیاسی توسط غیر روحانیون برای طلبه ها را غیرصحیح برشمرد.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۴:۴۹

نیازهای فرهنگی جامعه نباید مورد بی مهری قرار گیرد/ ضرورت اطلاع رسانی دولت از عملکرد خود
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نیازهای فرهنگی جامعه نباید نزد مدیران و مسئولان بخش های مختلف کشور مورد بی مهری و کم توجهی قرار گیرد.

۱۳۹۵/۶/۵ - ۱۷:۲۹

مساجد پاتوق جوانان و نوجوانان باشد/خانواده زمینه ساز حضور نوجوانان در مسجد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مساجد باید پاتوق جوانان و نوجوانان باشد و همانند دانشگاه ها و مدارس جوانان و نوجوانان در مساجد حضور پیدا کرده و ارتباط داشته باشند.

۱۳۹۵/۵/۳۱ - ۱۳:۱۴

مبلغ دینی باید عامل به توصیه های اسلام باشد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مبلغ دینی پیش از اینکه دیگران را به امر نیک توصیه کند خود باید عامل به توصیه های اسلام باشد.

۱۳۹۵/۵/۳۰ - ۱۹:۵۲