خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

الاثنين ٢٢ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
برجام سندی برای اثبات بدعهدی دولت آمریکا/ زن و مردم نباید مایه ناراحتی همدیگر شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: برجام سندی برای اثبات بدعهدی، زورگویی و خیانت دولت آمریکا به جهانیان بود و این سند چهره واقعی دولت آمریکا را نشان داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۳

تخریب کاندیدهای انتخاباتی حرام است/ رضایت الهی مبنای انتخاب کاندیدها
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تخریب کاندیدهای انتخاباتی توسط رقبا و حامیان، حرام و مایه خدشه به انتخابات است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۴۵

همزمان با همایش گرامی داشت سالروز تاسیس کانون های مساجد/
کتاب «حرکت و برکت» و نرم افزار «مدهامتان کودکان» رونمایی شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با همایش نکوداشت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان از کتاب «حرکت و برکت» که حاصل تلاش کارگروه اقتصاد مقاومتی کانون های مساجد اصفهان است به همراه نرم افزار «مدهامتان کودکان» رونمایی شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۵

همایش گرامی داشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان
همایش گرامی داشت سالروز کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان با حضور نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و نایب رییس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۳

حضور مردم عامل پویایی مسجد/ ائمه جماعت به فعالیت فرهنگی بپردازند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان خواستار همکاری بیشتر ائمه جماعات در فعالیت های فرهنگی مساجد شد و گفت: حضور پرشکوه مردم در مساجد عامل پویایی و عمران این مراکز دینی است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۳:۵۷

خانواده های نیازمند را در شادی های خود شریک کنیم/ شادی در چهارچوب قانون
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان گفت: خانواده های نیازمند را در شادی های شب عید خود شریک کنیم و با توجه به توانایی فردی به امرار معاش و نیازهای شب عید آن ها کمک شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۵

تغییرات مدیریتی برای خدمت به مردم و نظام باید باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تغییرات مدیریتی برای خدمت به مردم و نظام باید باشد و مسیر خدمت رسانی با رشد بیشتری ادامه یابد.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۰:۳۳

مردم نسبت به تبعیض در اقتصاد ناراضی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مردم نسبت به تبعیض در اقتصاد و مشکلات ناشی از سوء مدریت های اقتصادی ناراضی هستند.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۹

رفع رکود نیازمند اصلاح روش و قوانین اقتصادی در کشور است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: رفع رکود و مشکلات اقتصادی نیازمند اصلاح روش و قوانین اقتصادی در کشور است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۷:۱۱

دولت یازدهم نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور داشته است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دولت یازدهم نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور داشته است، استفاده از نظرات کارشناسان اقتصادی را از برنامه های خوب دولت در حوزه اقتصاد برشمرد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۰

فرماندهان نظامی بهترین الگوهای زندگی را برای سربازان ارائه کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: فرماندهان نظامی بهترین الگوهای زندگی را برای سربازان خود در دوران خدمت سربازی ارائه کنند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۰

محرومیت زدایی از مناطق محروم، وظیفه شهرداری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان با بیان اینکه مسئولیت واگذارشده به مسئولین به مثابه نقشه وظایف آنان می باشد، گفت: محرومیت زدایی از مناطق محروم از وظایف مسئولین شهرداری می باشد و بیان کارهای مثبت انجام شده، سبب دلگرمی مردم به مسئولین می گردد.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۱:۰۰

تاثیرپذیری کار فرهنگی بر جامعه در زیربنایی بودن آن است/لزوم بهره مندی از تجربه دیگران در توسعه فعالیت های قرآنی
خبرگزاری شبستان:امام جمعه اصفهان با بیان اینکه کار فرهنگی ذهن و اندیشه را درگیر می کند گفت: تاثیرپذیری کار فرهنگی بر جامعه در زیربنایی بودن آن است که پیرامون فعالیت های قرآنی و نشر و توسعه آن در جامعه نیاز به خلاقیت، ایده و فکر نو داریم.

۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۰:۲۹

حضرت علی(ع) معجزه رسالت بود/ لزوم رعایت دستورات دینی توسط الگوهای دینی جامعه
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان، امیرالمومنین(ع) را معجزه رسالت دانست و گفت: اگر الگوهای دینی مزین به اخلاق اسلامی باشند در بدترین محیط های اجتماعی نیز می توان انسان های نیک پرورش داد چرا که حضرت علی(ع) پرورش یافته در محیط کفر زمان پیامبر(ص) بود.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۰:۴۶

رسانه ای شدن همه مشکلات جامعه موجب بدبینی به نظام اسلامی می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان با بیان اینکه رسانه ای شدن همه مشکلات جامعه موجب بدبینی به نظام می شود، گفت: همه اشتباهات کشور باید اصلاح شود اما بدبین کردن مردم نسبت به جامعه اسلامی کار مناسبی نیست.

۱۳۹۵/۱۱/۲ - ۱۵:۱۱

دستاوردهای انقلاب برای جوانان تبیین شود/ سختگیری های گمرک سازنده نیست
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی بیش از بیش برای جوانان کشور تبیین و تشریح شود تا اینکه آگاهی آن ها نسبت به نظام افزایش یابد.

۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۶:۳۹

تربیت افراد متدین نقشه نفوذ دشمنان را خنثی می کند/ نیازسنجی، ملاک پذیرش در دانشگاه باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه حساس ترین نظام اجتماعی آموزش و پرورش است گفت: پیشرفت علم، حفظ دستاوردهای علمی و عزت کشور در تربیت افراد متدین است که این قشر نقشه نفوذ دشمنان را خنثی می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۹

بهترین دفاع خیرین، حمایت از فقرا است/ هدایت قرآن مشمول حال متقین
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بهترین دفاع خیرین را دفاع و حمایت از فقرا دانست و گفت: قران هدایتگر متقینی است که لیاقت و عمل به کارهای نیک را از دست نداده و از آنچه به آنها روزی داده شده است در راه خداوند انفاق می نمایند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۶

فساد زنان مایه فساد جامعه است/ ترور شخصیت ها مانع پیشرفت کشور نیست
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: حرکت زنان در مسیر های غلط و فساد زنان مایه فساد جامعه است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۳

فراگیری دانش با هدف هدایت انسان،تحقق امر به معروف و نهی از منکر است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان مهمترین وظیفه طلاب را عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر دانست و گفت: فراگیری علم و دانش اگر با هدف هدایت انسان صورت گیرد، فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تحقق پیدا کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۱