خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
لزوم بها دادن به جوانان در هیأت‌های مذهبی/ از روحانیون با سواد در هیئات مذهبی استفاده شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان تاکید کرد: با برنامه ریزی دقیق باید مانع پیر شدن سن اعضای هیأت‌های مذهبی و محافل دینی و فرهنگی شویم و از دفع جوانان از هیأت‌ها جلوگیری کنیم.

۱۳۹۶/۵/۹ - ۱۹:۳۸

حضور اجتماعی زنان باید متناسب با جایگاه زن باشد/ عدم اختلاط دعوای سیاسی با فریضه حج
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: حضور و مشارکت اجتماعی زنان باید متناسب با جایگاه زن باشد و نباید شان و جایگاه آن تخریب شود.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۶:۳۱

دولت میزان مالیات را افزایش ندهد/ مدعیان حقوق بشر به بشریت ظلم می کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دولت میزان و مقدار مالیات را افزایش ندهد بلکه با جلوگیری از فرار مالیاتی تعداد مالیات دهندگان را افزایش دهد.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۷:۰۸

رصدخانه فرهنگی از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان راه اندازی رصدخانه فرهنگی اصفهان را از دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی برشمرد که می تواند الگویی برای کشور باشد.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۱۷

سیدرضا صالحی امیری:
مساجد بایستی به پایگاه های مجازی برای تولید محتوای دینی تبدیل شوند/با تحجر و ولنگاری فرهنگی مخالفیم
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به نقش مساجد در حوزه فضای مجازی اشاره کرد و تصریح کرد: مساجد بایستی به پایگاه های مجازی برای تولید محتوای دینی تبدیل شوند.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۵:۰۸

سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه خود به اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان دیدار کرد و در نشست شورای فرهنگ عمومی این استان به ایراد سخن پرداخت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۴:۴۹

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد اصفهان شد
خبرگزاری شبستان: سید رضا صالحی امیری دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شد و مورد استقبال استاندار اصفهان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و معاونان وی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۰۹:۳۳

ترک گناه دادگاه ها را خلوت می کند/ رعایت حدود الهی پس از ماه رمضان
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ترک گناه و معصیت و دعایت حقوق دیگران دادگاه ها و محاکم قضایی را خلوت می کند.

۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۱:۰۳

راهپیمایی روز قدس در راستای حمایت از حق است/ حمله موشک ها به داعش نشان اقتدار ایران
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس در راستای حمایت از حق در برابر باطل است.

۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۷:۲۷

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:
آیت الله مستجابی از جان و مال خود برای دین مبین اسلام گذاشتند
خبرگزاری شبستان: آیت الله طباطبایی نژاد گفت: اوصاف حضرت آیت الله مستجابی غیر قابل وصف است و اگر کسی با ایشان هم نشینی نداشته باشد نمی تواند به بیان اوصاف ایشان بپردازد.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۲۲:۵۵

نسخه پیچی غرب برای ایران معنایی ندارد/ تروریست ها در برابر ایران تسلیم هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نسخه پیچی و ارائه سند و برنامه توسط غرب برای بخش های مختلف کشور ایران جایگاه و معنایی ندارد.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۶:۱۹

محفل نورانی انس با قرآن کریم در مسجد و حسینیه حضرت سجاد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: محفل نورانی انس با قرآن کریم همزمان با شب شهادت ام المومنین حضرت خدیجه کبری(س) و سالروز رحلت امام خمینی(ره) به میزبانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مسجد و حسینیه امام سجاد(ع) برگزار شد.

۱۳۹۶/۳/۱۵ - ۱۵:۵۳

همنشینی آل سعود و آمریکا مایه ذلت عربستان است/ مشارکت حداکثری نشان از هوشیاری مردم
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: همنشینی آل سعود و آمریکا و برخی از دولت های عربی مایه ذلت عربستان و کشورهای عربی است.

۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۷:۰۴

تخریب در تبلیغات نامزدها شایسته نظام اسلامی نبود/ مردم پیروز اصلی انتخابات
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تخریب تبلیغات نامزدها توسط هواداران سایر نامزدها شایسته نظام نبود و نباید چنین اتفاقاتی تداوم یابد.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۶:۵۶

دروغگویی به مردم جایز نیست/ به وضعیت کارگران معادن رسیدگی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دروغگویی به مردم برای اخذ رای از سوی نامزدهای انتخاباتی جایز نیست.

۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۹:۰۵

اساتید باید عامل به علم و دانش خود باشند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اساتید باید به علم و دانش خود و آنچه به دیگران می آموزند، عمل کنند و آن ها را در زندگی خود به کار گیرند.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۲۰:۴۶

امام جمعه اصفهان:
ولایت مداری و تخصص، مولفه های اصلی نامزد اصلح است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ولایت مداری و تخصص از مولفه های اصلی یک فرد اصلح برای مدیریت بخش های مختلف کشور است.

۱۳۹۶/۲/۹ - ۱۹:۲۱

شایستگی ملاک و معیار انتخاب رئیس جمهور باشد/ نامزدهای انتخابات سیاست های خود را ارائه دهند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر پرهیز از انتخاب رییس جمهور جناحی و سیاسی گفت: شایستگی در همه عرصه ها، ملاک و معیار انتخاب رئیس جمهور باشد.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۱۲

تخریب کاندیداهای انتخاباتی شایسته نیست/ لزوم شکوه بزرگداشت ولادت حضرت علی(ع)
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تخریب کاندیداهای انتخاباتی توسط رقبا و هواداران سایر کاندیداها شایسته و جایز نیست.

۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۱۷:۳۲

برجام سندی برای اثبات بدعهدی دولت آمریکا/ زن و مردم نباید مایه ناراحتی همدیگر شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: برجام سندی برای اثبات بدعهدی، زورگویی و خیانت دولت آمریکا به جهانیان بود و این سند چهره واقعی دولت آمریکا را نشان داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۳