خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
نابودي داعش تجلي گر توان و قدرت ايران است
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نابودي داعش تجلي گر توان و قدرت ايران و جبهه حق و مقاومت در برابر دشمنان اسلام است.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۴:۵۸

آیت الله طباطبایی در پیامی درگذشت زائران مشهد مقدس در حادثه تصادف را تسلیت گفت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در پیامی درگذشت زائران مشهد مقدس در حادثه تصادف را به خانواده ایشان تسلیت گفت.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۴:۳۸

آیت الله طباطبایی نژاد:
کتابداران می توانند ذائقه مطالعاتی افراد را هدایت کنند/گرسنه علم هیچگاه سیر نمی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در دیدار با مدیر کل و پرسنل نهاد کتابخانه های عمومی استان بر ضرورت مطالعه و علم آموزشی تأکید کرد و گفت: کتابداران باید کتابهای خوب را مطالعه کنند و به اعضای کتابخانه معرفی کنند.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۳:۴۳

در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با آیت الله طباطبایی نژاد مطرح شد
مصوبات شورای فرهنگی عمومی عملیاتی شود/اثرگذاری مثبت کانون های مساجد در زمینه های مختلف فرهنگی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان بر اولویت بندی موضوعات شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد و گفت: باید تلاش شود تا مصوبات این شورا به طور کامل اجرایی و عملیاتی شود.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۳:۰۵

امام جمعه اصفهان در معارفه استاندار تاكيدكرد:
لزوم انتصاب مديران متعهد و متخصص در پست هاي مديريتي
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان بر لزوم انتصاب مديران توانمند، متعهد و متخصص و به دور از سياسي بازي در پست هاي مديريتي تاكيد كرد.

۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۵:۰۵

تفرقه بين نيروهاي مسلح هدف دشمن است/ انقلاب اسلامي عامل بيداري اسلامي در جهان
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تفرقه بين نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران هدف دشمن براي غلبه بر كشور است.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۰۹:۵۲

جهان پياده روي اربعين را به نظاره نشسته است/ مسئله هسته اي بهانه اي براي دشمنی آمريكاست
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان گفت: مراسم پياده روي اربعين و شكوه و عظمت آن مورد نظاره همگان است.

۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۷:۴۴

روحانیت پیشتاز جبهه های نبرد حق علیه باطل است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: برخی فکر می کنند که روحانیون در دوران دفاع مقدس فقط مشوق مردم بوده اند و خودشان در جبهه ها حضور نداشته اند اما یک پنجم روحانیون استان اصفهان در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند.

۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۰۹:۳۵

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصفهان/
بهره گیری از ظرفیت های علمی و حوزوی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ظرفیت های علمی و حوزوی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تقویت و انسجام در فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر استفاده می شود.

۱۳۹۶/۷/۸ - ۱۴:۲۴

تفرقه در عراق به سود اسرائیل است/ جنایت داعش منجر به انسجام ملت ایران شد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تفرقه در عراق و برگزاری همه پرسی در کردستان با برنامه ریزی دشمن به سود اسرائیل است.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۵:۱۳

مواضع ترامپ ناشی از شکست راهبردهای او است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مواضع تند و بی محتوای اخیر ترامپ ناشی از شکست راهبردهای او در مبارزه با ایران بود.

۱۳۹۶/۶/۳۱ - ۱۷:۰۸

عزاداری محرم فرصتی برای نشر درس های مکتب امام حسین(ع) است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: عزاداری های محرم و صفر فرصتی برای نشر درس های مکتب امام حسین(ع) و قیام کربلا است.

۱۳۹۶/۶/۲۴ - ۱۶:۲۸

نیروی انتظامی، جلوی مفاسد واضح و علنی را بگیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در سال‌های اخیر گفت: نیروی انتظامی به حد توان کار کرده اما باید بیشتر جلوی مفاسد واضح و علنی را بگیرد چراکه حداقل ظاهر جامعه اسلامی باید اسلامی باشد.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۰۷:۵۱

طلاب اهداف غیر خدایی را از خود دور کنند/ ضرورت کار در حوزه غدیر
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: طلاب اهداف غیر خدایی را از خود دور کنند و تمام تلاش و همت خود را مخصلانه برای گسترش مفاهیم اسلامی بکارگیرند.

۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۲۰:۴۰

کشتار مردم میانمار اوج بی رحمی است/ سکوت مدعیان حقوق بشر
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کشتار مردم میانمار اوج بی رحمی است که در جهان بی سابقه بوده است، آن ها پس از کشتن، اجساد را هم آتش زدند و بی رحمانه بر مردم مظلوم این منطقه تاختند.

۱۳۹۶/۶/۱۷ - ۱۷:۲۶

آمریکا ادعای قدرت و کدخدایی در جهان دارد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: آمریکا ادعای دروغین قدرت و کدخدایی برای دولت و مردم در جهان دارد.

۱۳۹۶/۶/۱۰ - ۱۰:۵۹

ساده زیستی شهیدان باهنر و رجایی عامل ماندگاری آن ها شد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ساده زیستی شهیدان باهنر و رجایی در دوران خدمت و دلسوزی برای مردم و نظام، عامل ماندگاری آن ها شد.

۱۳۹۶/۶/۸ - ۲۰:۰۷

طلبگی نیازمند صداقت در نیت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: طلبگی نیازمند صداقت در نیت و فعالیتهای مفید تبلیغی در این مسیر است.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۲:۲۳

ضرورت توجه به کاهش ناهنجاری های فرهنگی کشور/ فعالیت های نیروی انتظامی مایه افتخار نظام است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کاهش ناهنجاری های فرهنگی درکشور یک ضرورت غیرقابل انکار است که باید جز ماموریت های پلیس باشد.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۵:۲۳

حرکت ظالمانه داعش در تاریخ بی سابقه است/ جوانان امروز متدین تر از گذشته اند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: حرکت ظالمانه داعش و کشتار مردم مظلوم در تاریخ بی سابقه است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۲۲:۲۰