خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
خانواده ها فرزندان خود را برای تحصیل در حوزه تشویق کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: خانواده ها فرزندان خود را برای تحصیل در حوزه های علمیه تشویق کنند و اینگونه خمس فرزندان خود را بدهند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۳

حضور اعضای کانون های مساجد در نماز جمعه/ رونق مساجد مایه ناامیدی دشمن است
خبرگزاری شبستان: اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اصفهان در نماز جمعه سراسر این استان به مناسبت سالروز تاسیس کانون های مساجد شرکت کردند. آیت الله طباطبایی در نماز جمعه اصفهان رونق مساجد توسط کانون های فرهنگی را عامل ناامیدی دشمن برشمرد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۸

مسئولان معیشت کشاورزان را مورد توجه قرار دهند/ لزوم کمک به نیازمندان
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مسئولان معیشت کشاورزان را در شرایط بحرانی آب و خشکسالی مورد توجه قرار دهند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۶

امام جمعه اصفهان در همایش «ربع قرن تلاش» مطرح کرد:
اهمیت جذب جوانان به مساجد/خروجی کانون های فرهنگی رونق بخشی به مساجد است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر اینکه محتوای دینی را با ابزار هنر می توان بهتر در دل و جان مردم قرار داد، گفت: خروجی کانون های فرهنگی هنری بایستی رونق بخشی به مساجد و عمران آن باشد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۰:۵۳

ضرورت کمک به خانواده های نیازمند در آغاز سال نو/ همت همگانی برای حفظ منابع طبیعی
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کمک به خانواده های نیازمند در آستانه سال نو برای همه مردم به ویژه افراد توانمند لازم است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۵

انجام فعالیت های قرآنی نیاز جامعه است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: انجام فعالیت های متنوع و گسترده قرآنی نیاز جامعه برای تعالی و پیشرفت است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹

دشمنان به دنبال تخریب امنیت کشورمان هستند/ انتقاد از برخی برنامه های تلویزیونی
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمنان با حمایت از اغتشاشگران و فریب برخی از افراد به دنبال تخریب امنیت کشورمان هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۸:۴۵

نظام انقلاب اسلامي در برابر توطئه ها مقاوم است/ ناكارآمدي توطئه دشمنان
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نظام انقلاب اسلامي ايران در برابر توطئه هاي دشمنان كارآمد و مقاوم است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۲۰:۲۵

دستاوردهاي انقلاب اسلامي غير قابل انكار است/ غرب به دنبال كم رنگي ارزش هاي اسلامي است
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دستاوردهاي انقلاب اسلامي در طول ۴۰ سال گذشته كه موجب عزت و شكوه كشور بوده، غير قابل انكار است.

۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۰

در همایش بزرگداشت مرحوم آیت الله سید محمدعلی صادقی صورت گرفت:
تجلیل از حجت الاسلام معتمدی و رونمایی از کتاب «تعلیقه بر عروه الوثقی»
خبرگزاری شبستان: در همایش بزرگداشت آیت الله سید محمدعلی صادقی رییس سابق حوزه علمیه اصفهان از حجت الاسلام معتمدی مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در برگزاری این همایش تجلیل شد.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۴:۱۰

مرحوم آیت الله صادقی مصداق بارز «عالم شیعه» است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، مرحوم آیت الله صادقی را مصداق بارز «عالم شیعه» دانست و گفت: ایشان در اصفهان شاگردان زیادی را تربیت کردند و تا آخرین نفسشان دست از تربیت و روشنگری برنداشتند.

۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۳:۳۶

حقوق و مطالبات كارگران همانند ساير كارمندان بايد به موقع باشد/ضرورت وحدت جوامع اسلامي
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: حقوق و مطالبات كارگران همانند ساير كارمندان بايد به موقع و بدون عقب افتادگي و تاخير باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۲

امام جمعه اصفهان در جشن تکلیف ۲۵۰۰ دانش آموز خمینی شهری
ضرورت رفتار کودکانه در مواجهه با کودکان/والدین در آموزش نماز به فرزندان کوشا باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه در مواجهه با کودکان باید رفتار کودکانه داشت، والدین را مهم ترین عنصر برای آموزش نماز دانست و از اینکه والدین فقط از نمره نگرفتن فرزندانشان ناراحت می شوند، انتقاد کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۵

آل سعود با نوكري آمريكا به جايي نمي رسد/ برخورد پليس با آشوب گران صبورانه بود
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: آل سعود با نوكري آمريكا به جايي نمي رسد و پيشرفتي براي كشور عربستان اينگونه حاصل نمي شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۶

خروج از مشكلات نيازمند ارائه راهكارهاي اساسي است/ دشمن شكست خورده است
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان گفت: خروج از مشكلات كشور نيازمند ارائه راهكارهاي اساسي و عملياتي است و تخريب و سياه نمايي مشكلي رفع نمي شود.

۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۵:۰۰

شكست هاي پياپي آمريكا موجب خشم آن ها شده/ توهين به سران سه قوه سزوار نيست
خبرگزاری شبستان:نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: شكست هاي پياپي آمريكا در بخش هاي و اجراي برنامه هاي مختلف موجب خشم آن ها شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۵:۴۷

تفرقه بين حوزه و دانشگاه خواستگاه دشمنان است
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تفرقه بين حوزه و دانشگاه و جدايي بين اين دو خواستگاه دشمنان است.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۷:۲۱

امامزادگان باید به مکان های فرهنگی و تفریحی سالم برای جامعه تبدیل شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: از فضای معنوی امامزادگان باید حسن استفاده شود و امامزداگان به مکان های سالم تفریح و فرهنگ تبدیل شوند.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۳:۱۷

نابودي داعش تجلي گر توان و قدرت ايران است
خبرگزاری شبستان: نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نابودي داعش تجلي گر توان و قدرت ايران و جبهه حق و مقاومت در برابر دشمنان اسلام است.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۴:۵۸

آیت الله طباطبایی در پیامی درگذشت زائران مشهد مقدس در حادثه تصادف را تسلیت گفت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در پیامی درگذشت زائران مشهد مقدس در حادثه تصادف را به خانواده ایشان تسلیت گفت.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۴:۳۸