خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
امام جمعه اصفهان:
عزاداری سیدالشهدا(ع) سد بزرگ توطئه های دشمنان
امام جمعه اصفهان عزاداری های حضرت سیدالشهدا(ع) را همواره سد بزرگی در برابر دشمنان در جای جای تاریخ برشمرد و افزود: دشمن از این موضوع نگران است و به خوبی می داند که این عزاداری ها نیروی زیادی به مسلمانان می دهد.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۵:۵۴

بازرسی‌ها با رعایت انصاف و با هدف جلوگیری از تخلف انجام شود
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: بازرسی‌ها و صدور رأی باید همراه با رعایت انصاف و عدالت و با هدف اصلاح و جلوگیری و برچیده شدن زمینه تخلفات انجام شود و در مواردی که تخلف سنگین و گسترده است با صلابت برخورد شود.

۱۳۹۷/۶/۲۱ - ۱۲:۴۳

توصیه امام جمعه اصفهان به معاون فرهنگی شهردار
پرهیز از موسیقی حرام و دوچرخه سواری بانوان در جامعه
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در دیدار با معاون فرهنگی شهردار بر پرهیز از موسیقی حرام در برنامه ها تاکید کرد و پیشنهاد داد شهرداری باغ های بانوان را برای دوچرخه سواری بانوان مهیا کند.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۰:۴۹

با حضور امام جمعه اصفهان
ائمه جماعات برتر استان اصفهان تجلیل شدند/حل بسیاری از مشکلات در گرو اتحاد فعالان مسجدی
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در آیین تجلیل از ائمه جماعات برتر استان بر وحدت و همدلی همه فعالان مساجد تاکید کرد و این وحدت را موجب حل بسیاری از مشکلات جامعه دانست.

۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۳:۱۵

آیت الله طباطبایی نژاد:
دشمن از توان دفاعی ایران هراس دارد
امام جمعه اصفهان به پیشرفت های کشور که موجب هراس آمریکا شده است، اشاره کرد و افزود: خوشبختانه توان دفاعی کشور روز به روز پیشرفت داشته است و دشمن می داند که اگر بخواهد حمله کند، چند برابر ضربه خواهد خورد.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۵:۳۷

احتکارکنندگان توسط مردم معرفی شوند/لزوم برخورد قانونی
امام جمعه اصفهان به برهم زدن بازار مسلمانان توسط احتکارکنندگان اشاره کرد و از مردم خواست تا آنها را برای برخورد قانونی به تعزیرات معرفی کنند. وی مشکلات طلا و ارز را حاصل بی تدبیری دانست که از سویی نوعی امتحان الهی است.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۶:۰۹

روحانیت باید همواره مردم را بیدار سازد
امام جمعه اصفهان گفت: مترفین در طول تاریخ با اقسام فریب ها در صدد فریب مردم و سوء استفاده از نا آگاهی مردم بودند ولی روحانیت باید همواره مردم را بیدار سازد و مانع از پیروزی دشمن شود.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۱:۲۶

ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان الگویی برای سایر ملل است
امام جمعه اصفهان به مقاومت ملت ایران در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اشاره کرد و ایستادگی های ایران در برابر دشمنان را الگویی برای سایر ملت ها دانست.

۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۸:۰۲

امام جمعه اصفهان در دیدار با خادمان حرم حضرت معصومه(س)
علامه طباطبایی همچون عبد ذلیل به فاطمه معصومه(س) توسل می کرد
امام جمعه اصفهان در دیدار با خادمان حرم حضرت معصومه(س) گفت: علامه طباطبایی همچون یک عبد ذلیل در جوار قبر مطهر آن حضرت، حاضر می شدند و دست توسل به ایشان دراز می کردند.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۴:۳۹

تلاش آمریکا برای جدایی ملت از حکومت است/وحدت کلیدواژه گذر از بحران اقتصادی
امام جمعه اصفهان تمام تلاش آمریکا را برای ایجاد شکاف بین حکومت و مردم دانست و اتحاد و دستگیری از یکدیگر را تنها راه گذر از بحران کنونی برشمرد.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۶:۰۶

دیدار مسئولان ستادی و استانی کانون های مساجد با امام جمعه اصفهان
مسئولان ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به همراه روسای دبیرخانه های کانون های فرهنگی هنری در سراسر استان های کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۹:۵۲

توطئه های دشمنان را باید شاخت/ ناامیدی دشمن از اعمال خیر
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در خطبه های نماز عید سعید فطر گفت: توطئه های دشمنان را باید شناخت تا از خسارت ها و گرفتاری ها جلوگیری شود.

۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۱۲:۳۱

گروه مقاومت توطئه های دشمنان را خنثی می کند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: گروه مقاومت و حزب الله توطئه های دشمنان را در ظلم علیه مسلمانان و مظلومان عالم خنثی می کند.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۷:۴۴

مسئولان برای خروج از مشکلات، آینده نگری کنند/بدعهدی آمریکا مشهود است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مسئولان برای خروج از مشکلات و پیشرفت کشور با تدبیر و برنامه ریزی آینده نگری کنند و به دغدغه های مردم و اقشار مختلف توجه کنند.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۷:۳۱

خروج آمریکا از برجام بی تعهدی آن ها راثابت کرد/ ایران شرط پذیر نیست
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: خروج آمریکا از برجام بی تعهدی آن ها نسبت به قراردادهای جهانی و رعایت حقوق همدیگر را به جهانیان ثابت کرد.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۷:۰۹

رفع مشکل بحران آب نیازمند همکاری همگانی است/ لزوم خرید کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: رفع مشکل بحران آب و خروج از این بحران نیازمند همکاری همگانی است.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۸:۰۱

مناسب سازی معابر عمومی برای جانبازان و معلولان لازم است/ جانبازان الگوی برباری
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مناسب سازی معابر عمومی شهری و روستایی از سوی شهرداری ها و نهادها برای جانبازان و معلولان لازم است.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۹:۳۱

نفرت ملت ها علیه دولت های ظالم روشن می شود/ ناکامی دشمنان در برابر سپاه
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نفرت ملت های دنیا علیه دولت های ظالم در حمله به سوریه روشن و علنی می شود.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۸:۵۸

نیروهای مسلح ایران حامی کشورهای مظلوم عالم هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نیروهای مسلح ایران حامی کشورهای مظلوم عالم در برابر کشورهای مستکبر و ظالم هستند.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۶:۵۱

استقلال عامل اقتدار کشور شد/لزوم افزایش کیفیت تولیدات داخلی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: استقلال و عدم وابستگی به کشورهای بیگانه عامل اقتدار کشور شد.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶:۵۹