خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
امام جمعه اصفهان در دیدار با نمایندگان مستعفی مجلس:
مرگ اصفهان در مسئله آب است/آب برای «پسته» هست، برای شرب نه
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه مسئله آب، یک مسئله ملی است، گفت: مرگ اصفهان در مسئله آب است، این شعار نیست، حقیقت است، باید دانست که بخش زیادی از درآمدهای دولت وابسته به گردشگری و مالیات این استان است و اگر آب نداشته باشد برای کشور تبعات دارد.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۹:۳۱

آیت الله طباطبایی نژاد:
مشکل آب اصفهان چالشی برای کل کشور است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مشکل آب اصفهان چالش هایی برای کل کشور از لحاظ زیست محیطی ایجاد می کند و بهتر است مسئولان به این موضوع نگاه غیرسیاسی داشته باشند و ‌آن را فراملی ببینند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۹:۰۵

امام جمعه اصفهان عنوان کرد؛
تبعیض شهرداری اصفهان بین «مناسبت‌های مذهبی» و «جشنواره‌ها»/اهداف تغییر کرده
آیت الله طباطبایی نژاد با انتقاد از شهرداری اصفهان در فعالیت های فرهنگی مرتبط با مناسبت های مذهبی مثل میلاد پیامبر اسلام(ص) گفت: این در حالی است که برای برنامه هایی نظیر جشنواره کودک بسیاری از خیابان های شهر آذین بندی شد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۳:۰۰

کارکرد حداکثری مجلس مطالبه مردم است/ زحمات نیروی دریایی شناخته نشده
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کارکرد حداکثری مجلس شورای اسلامی شامل قانون گذاری و نظارت بر اجرای دقیق قوانین مطالبه مردم است.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۵:۱۱

سیاسی کاری مانع از خدمت به مردم می شود
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: سیاسی کاری ها تاکنون مانع از خدمت به مردم شده و باید مسئولان شایسته سالاری را ملاک انتصاب قرار دهند.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۲:۳۴

آیت الله طباطبایی نژاد در دیدار استاندار اصفهان:
همکاری با شخص استاندار لازم است/ اصفهان به چیزی جز آب نیاز ندارد
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه همواره از استانداران حمایت کرده است، گفت: قصد و غرض شخصی را در امور استان دخالت نمی دهم و معتقدم احترام و همکاری با استاندار که به صورت رسمی توسط دولت انتخاب شده است، امری ضروری است.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۴:۴۹

امام جمعه اصفهان در جمع طلاب جدیدالورود درس خارج:
درس خارج، پژوهشگاه تحقیقاتی است/روحانیون به دنبال تقویت مهارت های خود باشند
آیت الله طباطبایی نژاد با تاکید بر جدیت و تلاش در فراگرفتن درس خارج گفت: درس خارج یک پژوهشگاه تحقیقاتی است که تمامی استدلال ها، فتواها و نظریات مختلف در آن مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۲:۱۲

امام جمعه اصفهان:
میزان مطالعه مردم ایران در مقایسه با سایر کشورها اندک است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تأکید بر ارزش کتاب و کتابخوانی گفت: میزان مطالعه مردم ایران در مقایسه با سایر کشورهای جهان اندک است و مایه تأسف است که انسان‌ ها از ظرفیت ارزشمند کتاب استفاده نمی کنند.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۲:۰۲

آیت الله طباطبایی نژاد:
ملت ایران به حماسه بزرگ «۲۵ آبان» اصفهان افتخار می کند
امام جمعه اصفهان به تشییع ۳۷۰ شهید استان اصفهان در «۲۵ آبان» اشاره کرد و گفت: در همان روزی که ۳۷۰ شهید در استان اصفهان تشییع شدند، رزمندگان از این استان به جبهه ها اعزام شدند و این یک افتخار بزرک برای ملت ایران است.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۶:۱۵

امام جمعه اصفهان:
مسئولان اوقاف، موقوفات را توسعه دهند/ضرورت ایجاد منابع پایدار برای اداره امامزادگان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر اینکه خداوند متعال برای فرد واقف، رشد معنوی ایجاد می کند، گفت: مسئولان اوقاف، باید بتوانند موقوفات را توسعه دهند چراکه زنده کردن موقوفات و نگهداری از آن کار بسیار ارزشمندی است.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۰۶

امام جمعه اصفهان:
راهپیمایی اربعین مانور بزرگ دنیای اسلام در پیش چشم جهانیان
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه امام حسین(ع) در هر شرایطی عزت خود را حفظ کردند، گفت: راهپیمایی عظیم اربعین حسینی و حضور بیش از ۲۰ میلیون نفر از ۴۰ کشور دنیا در بین الحرمین یک مانور بزرگ در پیش چشم جهانیان است.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۴:۰۹

امام جمعه اصفهان خطاب به رییس سازمان انرژی اتمی:
مشکلات صنایع را به جوانان بسپارید/مسئولان به دنبال منفعت شخصی نباشند
آیت الله طباطبایی نژاد در دیدار رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: وزارت صنایع نیازمندی های خود را اعلام کند تا دانشجویان و دانشگاهیان این نیازها را برطرف کنند چراکه جوانان همانگونه که پهباد دشمن را بر زمین نشاندند، قادرند مشکلات صنایع را حل کنند.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۱:۰۹

امام جمعه اصفهان:
همه ملزم به اطاعت از قانون هستیم/مصوبه وکلای مردم مورد احترام همگان است
آیت الله طباطبایی نژاد با تاکید بر اینکه همه ما قانون را قبول داریم و از آن اطاعت خواهیم کرد، گفت: قرار نیست اگر موضوعی بر خلاف نظر ما بود، علیه مجلس و شورای نگهبان بد بگوییم.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۴۳

توقع نظام از نیروی انتظامی ایجاد انضباط عمومی است/ذات کار ناجا عبادت است
فرماندهی انتظامی استان اصفهان با استاندار، امام جمعه و فرمانده قرارگاه مرکزی پدافند هوایی اصفهان به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۲۹

موالی زاده در شورای فرهنگ عمومی اصفهان:
دانش آموزان به دنبال رشته های پزشکی؛ لزوم بازنگری در هدایت تحصیلی
دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور با تاکید بر بازنگری در هدایت تحصیلی دانش آموزان، اظهار داشت: جامعه به همه مشاغل نیاز دارد و همه مشاغل در جایگاه خود محترم هستند بنابراین باید به سمتی حرکت کنیم که در انتخاب رشته توازن و تعادل برقرار باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۰:۰۵

دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومي کشور با امام جمعه اصفهان
در دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومي کشور با نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بر ضرورت بومی سازی سرفصل های ارسالی از جانب شورای فرهنگ عمومی کشور و احصای مشکلات شهر و استان در این شورا تاکید شد.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۳:۵۵

دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان بازگو شود/لزوم تلاش در مسائل اقتصادی
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه نیاز است در زمینه های اقتصادی تلاش بیشتری صورت پذیرد به پیشرفت های کشور پس از انقلاب اشاره کرد و گفت:قبل از انقلاب پزشکان هندی و پاکستانی برای معالجه بیماران به ایران می آمدند اما امروز میزبان بیماران دیگر کشورها هستیم.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۱:۱۶

تشییع پیکر شهید ۴ ساله حادثه تروریستی اهواز در نصف جهان
پیکر محمدطاها اقدامی کوچکترین شهید حادثه تروریستی اهواز صبح فردا از مرکز فرهنگی توانبخشی شهید مطهری به سمت میدان خواجوی اصفهان بر روی دستان مردم دیار نصف جهان تشییع خواهد شد.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۱:۰۸

امام جمعه اصفهان:
نیروهای مسلح مجاهد در راه خدا هستند
آیت الله طباطبایی نژاد در دیدار جمعی از نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که در راه اعتلای ایران اسلامی تلاش می کنند همچون کسانی که در هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمن متجاوز ایستادند، مجاهد در راه خدا هستند.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۲:۲۵

ضرورت انتقال معارف قرآنی به نسل جوان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار کمیته اجرایی چهاردهمین جشنواره قرآنی دانشگاه جامع علمی کاربردی بر ضرورت انتقال معارف قرآنی به نسل جوان در کنار آموزش روخوانی، روانخوانی و تجوید قرآن تاکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۰۹:۵۱