خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
روشنگری امامزادگان مانع تحقق اهداف دشمنان اسلام شد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: روشنگری امامزادگان در سراسر جهان مانع تحقق اهداف دشمنان اسلام شد و امروز نیز این مسیر باید تداوم داشته باشد.

۱۳۹۵/۳/۷ - ۱۷:۱۵

واردات بی رویه کالا ظلم به اقتصاد کشور است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: واردات و مصرف بی رویه کالاهای خارجی ظلم وخیانت به اقتصاد کشور است.

۱۳۹۵/۲/۳۱ - ۱۵:۵۰

کاهش گناه و مفاسد اجتماعی با اجرای امر به معروف و نهی از منکر
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان عمل به امر به معروف و نهی از منکر را اجرای تمامی دستورات اسلامی دانست و گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر سبب کاهش گناه و مفاسد در جامعه می شود.

۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۰۹:۳۶

فرهنگ سازی در زندان ها رسالت روحانیون است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان رسالت روحانیون و مبلغین مذهبی در زندان را فراتر از کار فرهنگی دانست و گفت: روحانیون باید با نفوذ کلام خود منبع اثر در بیان مشکلات و ترغیب کننده مسئولین و خیرین در رفع مشکلات زندانها باشند.

۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۰۹:۳۵

گسترش مفاسد اخلاقی در جامعه ابزار دشمن در انحراف نسل جوان است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: گسترش مفاسد اخلاقی و اجتماعی در جامعه ابزار دشمن در انحراف نسل جوان است.

۱۳۹۵/۲/۲۴ - ۱۶:۲۰

خداحافظی پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان با امام جمعه اصفهان/
عشق، محبت و دوستی بهترین هدیه ملت ایران به جهانیان است
خبرگزاری شبستان: بابکن چاریان در دیدار خداحافظی با امام جمعه اصفهان با بیان اینکه ایران کشور مسالمت و همزیستی است، بهترین هدیه و سوغات ملت ایران را عشق، دوستی و محبت دانست.

۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۱۲:۵۳

آسایش مردم موجب رضایت عمومی جامعه می شود/ فعالیت های تامین اجتماعی عبادی و سیاسی است
خبرگزاری شبستان: آیت الله طباطبایی نژاد راحتی و آسایش مردم را موجب رضایت عمومی جامعه برشمرد و فعالیت های سازمان تامین اجتماعی را اعمالی عبادی و سیاسی دانست.

۱۳۹۵/۲/۱۹ - ۱۵:۱۰

مسئولان نظام هراسی از دشمنان ندارد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت:‌وجود روحیه اسلام انقلابی در بین مسئولان نظام موجب عدم هراس و وحشت آنان از دشمنان شده است.

۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۶:۳۶

دیدار مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) با آیت الله طباطبایی و آیت الله مهدوی
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل بنیاد امام رضا(ع) به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

۱۳۹۵/۲/۱۳ - ۱۴:۵۵

حمایت از کارگران در گرو حمایت از کارآفرینان است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان، به مناسبت هفته کارگر در دیدار جمعی از اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی گفت: در صورتی از کارگر حمایت می شود که کارفرما توان ایجاد کار را داشته باشد.

۱۳۹۵/۲/۷ - ۱۳:۰۵

تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به عمل دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان در نشست شورای فرهنگ عمومی به پیمان ۱۱ عالم اصفهانی در زمان های گذشته برای عدم استفاده از پارچه های غیر ایرانی اشاره کرد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را در گرو عمل به سیاست های آن برشمرد.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۶:۳۹

تاکید استاندار اصفهان بر لزوم گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: استاندار اصفهان با بیان اینکه دولت عزم جدی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی دارد، بر ضرورت گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی به منظور تحقق اهداف آن تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱/۳۱ - ۱۵:۱۶

امنیت کشور حاصل تلاش ها و رشادت های نیروهای مسلح است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، در مراسم رژه بزرگداشت روز ارتش، امنیت کشور را حاصل تلاش ها و رشادت های نیروهای مسلح در بخش های مختلف دانست و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران را مایه عزت ایرانیان خواند.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۱۴:۳۳

آیت الله طباطبایی در همایش «همایونی آراسته به علم امین»
بانواني همچون بانو علويه همايوني الگوي نسل جوان باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان در همایش «همایونی آراسته به علم امین» که ویژه نكوداشت چهره ماندگار بانو علويه همايوني در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد، گفت: بانواني همچون بانو علويه همايوني در شرايط فعلي بايد الگوي نسل جوان قرار گيرند.

۱۳۹۵/۱/۲۵ - ۱۴:۰۶

بانوان ایرانی باید با عملکرد خود الگوی زن اسلامی را به جهانیان معرفی کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، زنان را به عنوان گردانندگان اصلی چرخه اقتصادی نامید و گفت: نحوه عملکرد و تربیت یک مادر است که اقتصاد خانواده را به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی در کشور رقم می زند.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۵:۴۴

اصفهانی‌ها کتاب نذر می‌کنند/ عزم جدی برای افزایش سرانه مطالعه
خبرگزاری شبستان: طرح نذر کتاب از ماه‌ها پیش و با استقبال قابل توجه مردم اصفهان در این شهر آغاز شده و این روزها، تلاش برای گسترش این طرح ویژه ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۵:۰۱

آمریکا حق دخالت در هیچ یک از فعالیت های کشور را ندارد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: آمریکا حق دخالت در هیچ یک از فعالیت های کشور را ندارد و حق تعیین تکلیف در خصوص مباحث بین المللی کشورمان را نیز ندارد.

۱۳۹۵/۱/۲۰ - ۱۶:۱۹

دیدار نورورزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه اصفهان
خبرگزاری شبستان: دکتر ارزانی به مناسبت حلول سال نو و آغاز بهار طبیعت با آیت الله طباطبایی نژاد دیدار و گفت و گو کرد.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۰:۰۱

ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان راهبرد دشمن برای تحقق اهداف خود است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ایجاد تفرقه بین مردم و مسئولان نظام راهبرد جدی دشمن برای تحقق اهداف خود است.

۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۵

استان اصفهان در عزای دختر رسول اکرم(ص) گریست
خبرگزاری شبستان:استان اصفهان در عزای چشمه ی پاک حوض کوثر، دخت پیامبر(ص) و مادر شیعیان حیدر سیاه پوش شد و گریست.

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۷