خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
نقش روحانیون و متولیان در جذابیت مساجد بی نظیر است/ ارائه آمار و ارقام بر اساس منطق
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نقش روحانیون و متولیان در جذابیت مساجد و جذب به این مراکز بی نظیر است.

۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۲۱:۰۸

منفعت عمومی باید انگیزه انتشار اخبار باشد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: منفعت عمومی باید انگیزه انتشار اخبار در رسانه ها باشد.

۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۱۵:۲۰

مقاومت و استقامت کلید واژه اصلی عزت و پیروزی در برابر دشمنان است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مقاومت و استقامت کلید واژه اصلی عزت و پیروزی مسلمانان در برابر دشمنان اسلام و نظام اسلامی است.

۱۳۹۵/۵/۲۲ - ۱۷:۴۶

همزمان با دهه کرامت/
همایش بزرگداشت آستان حضرت زینب بنت موسی بن جعفر(ع) برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: همایش بزرگداشت آستان حضرت زینب بنت موسی بن جعفر(ع) و خواهر بزرگوار امام رضا(ع) ( ۲۱ مرداد) در اصفهان برگزار می شود.

۱۳۹۵/۵/۱۹ - ۰۸:۱۹

خرید کالاهای خارجی از مصادیق خیانت به کشور است/ آمریکا حامی تروریست است نه حقوق بشر
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: خرید کالاهای خارجی از مصادیق خیانت به بخش های مختلف و مردم کشور است.

۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۱۷:۱۱

تاکید بر تعلیم و تربیت مربیان قرآنی/۴۰درصد موسسات قرآنی برتر در کشور، اصفهانی اند
خبرگزاری شبستان: در جلسه توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی، امام جمعه اصفهان بر ضرورت تربیت مربیان قرآنی تاکید کرد و استاندار ایجاد بانک اطلاعاتی را زمینه ای برای ارزیابی عملکرد سالانه در حوزه قرآن دانست.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۴:۵۸

کنگره شهدای طلبه استان اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با شهادت امام صادق(ع) کنگره شهدای طلبه استان اصفهان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۰:۳۴

ظرفیت های فضای مجازی در خدمت ترویج مبانی اسلامی قرار گیرد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ظرفیت های فضای مجازی در خدمت ترویج مبانی اسلامی و انقلابی قرار گیرد.

۱۳۹۵/۵/۸ - ۱۵:۴۱

آیت الله طباطبایی نژاد در شورای هماهنگی دهه کرامت اصفهان:
احیای سیره اهل بیت(ع) وظیفه همگانی/جشن های مذهبی با سایر جشن ها تفاوت محتوایی داشته باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه و امام جمعه در جلسه شورای هماهنگی دهه کرامت بر لزوم ترویج سیره و سبک زندگی اهل بیت(ع) به بهانه اعیاد و عزاداری ها اشاره کرد و برگزاری جشن های مذهبی را لازم دانست و بر محتوا بخشی به آن تاکید کرد.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۵:۴۵

حداقل کار برای حوزه‌های علمیه، رایگان شدن هزینه انشعابات آب، برق و گاز است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان خواستار تخصیص بودجه دولتی برای تامین هزینه های عمرانی حوزه‌های علمیه شد.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۲:۲۹

اقامه نماز جمعه دستاوردهای زیادی را برای نظام داشته است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اقامه نماز جمعه در کشور به برکت انقلاب اسلامی صورت گرفت که این احیا امر دینی دستاوردهای زیادی را برای نظام داشته است.

۱۳۹۵/۵/۱ - ۱۶:۱۸

بی حیایی توطئه دشمن برای پوچ کردن انقلاب/حجاب، وظیفه عبادی سیاسی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان حجاب را وظیفه ای عبادی و سیاسی عنوان کرد و بی حجابی را توطئه دشمنان برای پوچ کردن انقلاب اسلامی دانست.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۰:۳۱

ترور مردم رفتاری ضد بشری و ضد اسلامی است/ تفکیک کار بهزیستی و کمیته امداد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ترور شخصیت ها و مردم رفتاری ضد بشری و ضد اسلامی است.

۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۱۵:۴۱

ضعف قانونی از عوامل دریافت حقوق نجومی شد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ضعف قانونی و عدم نظارت ها از عوامل دریافت حقوق نجومی شده است.

۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۱۲:۰۵

امام جمعه اصفهان مطرح کرد؛
ضرورت تجلیل از شخصیت شهدای روحانی/ یاد شهدا باید زنده نگه داشته شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اصفهان با اشاره به ضرورت تجلیل از شخصیت شهدای روحانی گفت: امروزه توجه به یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید اقدامات موثر در این راستا صورت گیرد.

۱۳۹۵/۴/۲۴ - ۱۳:۰۳

به امامت آیت الله طباطبایی نژاد
نماز عید فطر اصفهان در مصلی اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: نماز عید فطر صبح چهارشنبه به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اصفهان اقامه می شود.

۱۳۹۵/۴/۱۵ - ۱۰:۳۲

انقلاب اسلامی حامی آزادی خواهان و جبهه مقاومت است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: انقلاب اسلامی ایران حامی آزادی خواهان جهان و جبهه های مقاومت در سراسر دنیا است.

۱۳۹۵/۴/۱۱ - ۱۶:۵۱

اولین نماز جمعه اصفهان در مصلی اقامه شد/اشتغال زنان به بنیان خانواده صدمه نزند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در اولین نماز جمعه اصفهان در مصلی بزرگ این شهر با بیان اینکه اشتغال زنان نباید به بنیان خانواده صدمه ای وارد کند، توجه به زنان در جامعه اسلامی را ارزشمند دانست.

۱۳۹۵/۳/۲۱ - ۱۶:۳۱

وقتی فرهنگ ایثار و شهادت حاکم باشد دشمن جرات تعرض به نظام را نخواهد داشت
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و امام جمعه اصفهان گفت: تا وقتی که فرهنگ ایثار و شهادت بر جامعه ما حاکم است دشمن جرات تعرض به کشور ما را نخواهد داشت.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۴:۴۲

اثبات اسلام ناب هدف و راه امام خمینی(ره) بود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اثبات اسلام ناب و ترویج آن در دنیا،هدف و راه امام خمینی(ره) بود.

۱۳۹۵/۳/۱۴ - ۱۶:۰۴