خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جشنواره وارش
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاداسلامی مازندران:
علیرغم مشکلات مالی گام های اساسی درحوزه فرهنگ و هنر برداشتیم
شالویی گفت: در طول مدت بیش از یکسالی که در استان بوده علیرغم مشکلات مالی توانسته توسعه و تعالی اهالی فرهنگ و هنر را رقم بزند و گام‌های اساسی درحوزه فرهنگ و هنر استان بردارد.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۳:۵۰

دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش:
روستایی در مازندران پایلوت گردشگری هنری می شود
قربانپور با بیان اینکه اجرای طرح پایلوت گردشگری هنری را همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی وارش در دستور کار داریم، گفت: دعوت از مستندسازان شاخص کشور به روستایی از مازندران و پیاده سازی تور محتوایی سینمای مستند ایران را پیگیرهستیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:
جشنواره بین المللی وارش نیازمند حمایت جدی استاندارمازندران/۳۰دی آخرین مهلت ارسال آثار
شالویی با بیان اینکه جشنواره بین المللی وارش اولویت برنامه های دستگاه فرهنگ و هنر استان است، گفت: می طلبد استاندار و سایر دستگاه های استان به عنوان مهمترین برنامه حوزه فرهنگ و هنر از جشنواره وارش حمایت بعمل آورند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۴

امروز دنیا به دستاوردهای سینمایی ایران اذعان دارند/برگزیدگان هشتمین جشنواره وارش معرفی شدند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه این جشنوراه شور و نشاط زیادی را بین مردم و اصحاب فرهنگ ایجاد کرده است،گفت: امروز دنیا بهدستاوردهای سینمایی ایران اذعان دارند.

۱۳۹۳/۱۱/۲ - ۲۳:۳۳

وزير ارشاد مهمان ويژه اختتاميه جشنواره بين المللي وارش
خبرگزاري شبستان: مدير اجرايي هشتمين جشنواره بين المللي فيلم وارش از برگزاري مراسم اختتاميه اين جشنواره با سخنراني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، امروز (2 بهمن)، ساعت 18 در مجتمع سينمايي بابل خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۲ - ۰۹:۳۲

بیش از هزار اثر به جشنواره بين المللي فيلم وارش رسيد
خبرگزاري شبستان: دبير هشتمين جشنواره بين المللي فيلم وارش از دريافت 1098اثر توسط دبيرخانه اين جشنواره خبر داد و گفت: زمان برگزاري جشنواره وارش از 15-18دي به 29دي تا2بهمن ماه تغيير يافت.

۱۳۹۳/۱۰/۳ - ۰۹:۵۱