خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خراسان رضوی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
ستاد مردمی اربعین در کانون های مساجد خراسان رضوی تشکیل شد
مروارید گفت: ستاد مردمی کانون های مساجد با هدف ایجاد زمینه، مشارکت و خدمت رسانی کانون های مساجد در رویداد بزرگ اربعین، اشاعه و ترویج اهداف و پیام های نهضت عاشورا و سبک زندی امام حسین(ع) تشکیل شده است.

۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۲:۴۵

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی:
۱۶۴۰۰ برنامه در طرح اوقات فراغت کانون های مساجد استان اجرا شده است
عبداللهی با اشاره به اینکه ۱۰۵۵ کانون فرهنگی هنری در استان مجری برنامه های اوقات فراغت بودند، گفت: ۱۶ هزار ۴۰۰ برنامه در طرح اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی اجرا شده است.

۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۱:۴۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
طرح سراسری «شنبه های کتاب» در مساجد خراسان رضوی اجرا می شود
مروارید با اشاره به اینکه کتاب یکی از ارزشمندترین فرآورده های بشری و گنجینه بزرگترین ثروت های بشر یعنی دانش و تحقیق است، گفت: طرح سراسری شنبه های کتاب در مساجد خراسان رضوی اجرا می شود.

۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۱۱:۰۵

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید محمدیانی سبزوار:
همایش «جاماندگان اربعین» توسط کانون شهید محمدیانی سبزوار برگزار می شود
خوشدل گفت:با حمایت های ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و همکاری ادارات، نهادهای انقلابی نیروهای نظامی و انتظامی همایش بزرگ جاماندگان اربعین توسط کانون فرهنگی هنری شهید محمدیانی سبزوار برگزار می شود.

۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۴:۲۱

استاندار خراسان رضوی:
۵۰۰ هزار زائر پیاده در دهه پایانی ماه صفر به مشهد مشرف می شوند
رزم حسینی با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین حسینی به هم بستگی جهانی تبدیل شده و مردم بسیاری از کشورها داوطلبانه در طی این مسیر طولانی همراه می شوند، گفت: ۵۰۰ هزار زائر پیاده در دهه پایانی ماه صفر به مشهد می آیند.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۵:۴۱

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی:
اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی در ارزیابی عملکرد حائز رتبه برتر شد
مکرمی فر گفت:براساس نتایج ارزیابی عملکرد از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در ابعاد شاخص های عمومی و اختصاصی حائز رتبه برتر شد.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۳:۲۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی:
مددجویان کمیته امداد در پیاده روی اربعین حسینی حضور دارند
آسوده از حضور مددجویان تحت حمایت این استان در پیاده‌روی اربعین حسینی خبر داد و گفت: این مددجویان با مشارکت خیران و نیکوکاران به عتبات عالیات مشرف شدند.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۴:۴۸

استاندار خراسان رضوی:
باید قوانین دست و پاگیر اداری در راستای ارتقاء سرمایه گذاری از بین برود
رزم حسینی با بیان اینکه ظرفیت مناسبی در حوزه اقامتی مشهد داریم، گفت: امید است با همت نمایندگان مجلس قوانین دست و پاگیر اداری موجود از بین برود و رتبه استان در سرمایه‌گذاری ارتقاء یابد.

۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۱۳:۴۴

مشاور وزیر کشور:
مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به مدیریت کلان کشور کمک می کند
مروج الشریعه با اشاره به اینکه با تغییرنگاه ها می توان کشور را با شرایط بهتری اداره کرد، گفت: مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی به مدیریت کلان کشور کمک می کند.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۳:۵۶

استاندار خراسان رضوی:
الگوی مثلث توسعه اقتصادی باعث محرومت زدایی می شود
رزم حسینی گفت: مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک پروژه محرومیت زدایی صرف نیست بلکه یک پروژه مدیریت توسعه است که در مناطق مورد هدف باعث محرومیت زدایی می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۱۱:۴۴

مدیر تامین مسکن کمیته امداد خراسان رضوی:
۷۷۴ واحد مسکن روستایی مددجویان کمیته امداد مقاوم سازی شده است
صحرایی گفت: در ۶ ماهه ابتدای امسال ۷۷۴ واحد مسکن روستایی مددجویان تحت حمایت ساخته، تکمیل و یا مورد مقاوم سازی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۵:۱۵

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی:
۱۱۱ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در شهرک‌ های صنعتی استان تصویب شد
مهدی زاده مقدم از تصویب سرمایه گذاری خارجی ۱۱۱ میلیون و ۹۸۵ هزار دلاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تا پایان شهریور ماه امسال خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۱۵ - ۱۵:۴۹

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن خراسان رضوی:
۱۱۷ هزار واحد مسکن روستایی در خرسان رضوی ساخته شده است
حسینی با اشاره به اینکه از سال ۸۴ طرح بهسازی مسکن روستایی آغاز شد و سهم خراسان رضوی ساخت سالانه ۱۵ هزار واحد بود، گفت: ۱۱۷ هزار واحد مسکن روستایی از سال ۸۴ تا کنون در خراسان رضوی ساخته شده است.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۲۱:۵۷

رئیس شورای نظام دامپزشکی خراسان رضوی:
۷ هزار پروانه فعالیت دامی در خراسان رضوی صادر شده است
کوشکی گفت: از سال ۸۹ تاکنون بیش از ۷ هزار پروانه فعالیت دامی در خراسان رضوی صادر شده ولی اولویت ما از سال گذشته صدور پروانه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بوده است.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۳:۴۸

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی:
۳۰ میلیون دلار انواع محصولات دامی به ۵۴ کشور جهان صادر شده است
شریعتی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد بیماری‌های انسان و دام مشترک است، گفت: در ۶ ماهه نخست سال ۹۸، صادرات ۱۲ هزار و ۲۰۷ تن محصولات دامی به ارزش ۳۰ میلیون دلار را از مرزهای خراسان رضوی به ۵۴ کشور جهان داشته‌ایم.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۳:۳۶

مديرعامل شرکت شهرک‌ هاي صنعتي خراسان رضوي:
۱۹واحد صنعتی از ابتدای سال جاری در استان به بهره برداری رسیده است
مهدی زاده گفت: ۱۹ واحد صنعتی در شش ماهه نخست امسال در شهرکهای صنعتی استان به بهره برداری رسیدند که با بهره برداری این واحدها برای ۸۷۳ نفر اشتغال فراهم شد.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۳:۲۸

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:
عملکرد پلیس در برخورد با سرقت ها رشد ۳۰ درصدی داشته است
تقوی با اشاره به اینکه در موضوع جرایم رایانه‌ای نیز افزایش ۱۱۸ درصدی گزارش شده، گفت:در حوزه برخورد با سرقت‌ها عملکرد پلیس حاکی از رشدی ۳۰ درصدی است و در نیمه نخست امسال نیز شاهد افزایش ۴۰ درصدی سارقان بوده‌ایم.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۶:۰۲

جانشین فرمانده سپاه امام رضا(ع):
تفکر جهادی و استفاده از ظرفیت‌ های ارزشمند نظام رمز پیشرفت انقلاب است
شفاهی با اشاره به اینکه دفاع مقدس به ما آموخت که تنها مقاومت است که می‌تواند به پیروزی منجر شود، گفت: امروز مهمترین موضوع مدیریت انقلابی است که اگر از ظرفیت ارزشمند این نظام به خوبی بهره‌گیری شود رمز پیشرفت ما خواهد بود.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۶:۰۱

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی:
۹ میلیارد ریال به هیئت ها و مساجد خراسان رضوی کمک شده است
حجت الاسلام ایزدی گفت: با اجرای طرح شمیم حسینی تاکنون بیش از ۹ میلیارد ریال از محل عواید موقوفات مرتبط در قالب اقلام و مواد غذایی به هیئت های مذهبی و مساجد استان خراسان رضوی کمک شده است.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۴:۳۱

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
۳۸۴۵ عنوان کتاب به دبیرخانه انتخاب کتاب سال استان رسیده است
تحفه گرگفت: ۳۸۴۵ عنوان کتاب مربوط به بازه زمانی ۱ مهر ۹۷ تا ۱ مهر ۹۸ به دبیرخانه شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی رسیده است.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۳:۲۸