خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹

الخميس ٥ شوّال ١٤٤١

Thursday, May 28, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مجلس خبرگان
حضور گسترده در انتخابات مشروعیت نظام، انقلاب و ولایت فقیه را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار حضور حداکثری مردم استان در انتخابات شد و افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات مشروعیت نظام، انقلاب و ولایت فقیه را افزایش می دهد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۷

تشويق براي حضور حداكثري در انتخابات با محوريت امام جماعت مسجد همراه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهر پول گفت: تشويق به حضور حداكثري مردم، انتخاب اصلح، تبيين و تنوير افكار عمومي و تبليغ براي شركت در انتخابات البته بدون معرفي كانديداي خاص با محوريت امام جماعت مسجد مورد توجه فعالين مسجدي باشد.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۵

همزمان با یوم الله ۲۲ بهمن:
تبلیغات انتخاباتی نامزدهای خبرگان در مسیرهای راهپیمایی
خبرگزاری شبستان:فرصت حضور مردم در مسیرهای راپیمایی از سوی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری برای تبلیغات غنیمت شمرده شده است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۸

نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:
نظام جمهوری اسلامی ایران، سنگ‌بنای تمدن عظیم اسلامی است
خبرگزاری شبستان:آیت‌الله هاشمی شاهرودی با بیان اینکه ولایت فقیه، ولایت رسول‌الله(ص) است، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران، سنگ‌بنای تمدن عظیم اسلامی است که امام راحل(ره) این بنای فاخر را با اتکای به قرآن و فقه جعفری در سرزمین سلمان محمدی پایه‌گذاری کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴

رئیس مجلس خبرگان رهبری
مجلس خبرگان رهبری جناحی نیست/هر کسی نمی‌تواند به مجلس خبرگان بیاید
خبرگزاری شبستان: آیت الله یزدی با بیان این که هر کسی نمی‌تواند به مجلس خبرگان بیاید، گفت: مجلس خبرگان رهبری جناحی نیست، مجلس خبرگان رهبری سیاسی‌کاری نیست، جوان‌گرایی نیست، پیرانه و جای ازکارافتادگانی که توانایی خدمت ندارند، نیست.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۲

همایش امنای امت در قم
 همایش جایگاه، وظایف و کارآمدی مجلس خبرگان رهبری با عنوان «امنای امت»با حضورنمایندگان مجلس خبرگان و سخنرانی آیات عظام نوری همدانی ،حسینی بوشهری،یزدی و هاشمی شاهرودی در سالن قدس مدرسه امام خمیني(ره) قم برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۷

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد:
اهمیت مجلس خبرگان رهبری، جایگاه رهبری را دارد
خبرگزاری شبستان:آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به جایگاه خبرگان رهبری گفت: اهمیت مجلس خبرگان رهبری، جایگاه خود رهبری را دارد، زیرا تعیین‌کننده رهبری نظام اسلامی است و همواره مورد تأکید امام راحل (ره) بود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۷

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد:
امتداد ولایت توقف ندارد/کار امام خمینی (ره) کهنه‌شدنی نیست
خبرگزاری شبستان:مرجع تقلید شیعیان با بیان این که امتداد ولایت توقف ندارد، گفت: چراغ ولایت هیچ‌گاه خاموش نمی‌شود تا زمانی که امام عصر (عج) ظهور کند.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۶

همایش جایگاه، وظایف و کارآمدی مجلس خبرگان رهبری آغاز به کار کرد
خبرگزاری شبستان:همایش امنای امت با موضوع «جایگاه، وظایف و کارآمدی مجلس خبرگان رهبری و پاسداشت نمایندگان فقید» با حضور آیات عظام یزدی، حسینی بوشهری، دری نجف آبادی و شاهرودی آغاز به کار کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۸

اعلام نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان در هرمزگان
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد انتخابات هرمزگان نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان هرمزگان را اعلام کرد.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۱:۱۱

صلاحیت ٤ نامزد انتخابات مجلس خبرگان درکردستان تایید شد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: چهار نفر برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان توسط شورای محترم نگهبان بر انتخابات تایید صلاحیت شدند.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۰۹:۴۹

نظام جمهوری اسلامی کارآمدی دین در اداره امور کشور را اثبات کرده است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را معطوف به ناکارآمدی دینی کرده، افزود: نظام اثبات کرده که دین می تواند به بهترین وجه جامعه را اداره کند.

۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۰۹:۱۷

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: «بخش نخست»
طراحی دشمن، نفوذ در ساختار انقلاب اسلامی است/حفظ انقلاب اسلامی اهم واجبات الهی است
خبرگزاری شبستان:آیت الله کعبی با بیان این که حفظ انقلاب اسلامی اهم واجبات الهی است، گفت: امروز برنامه های دشمنان برای براندازی و مقابله با انقلاب اسلامی شکست خورده است و طراحی دشمن در این مرحله، نفوذ و رخنه در ساختمان مستحکم انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۴/۱۱/۱ - ۲۱:۲۸

مجموعه تلويزيوني ويژه فرهنگ و اقليم مازندران توليد مي شود/فعاليت ۳۶انجمن مازني در پايتخت
خبرگزاری شبستان: دبيراجرايي بنياد هم انديشان تبرستان از ساخت مجموعه تلويزيوني با موضوع معرفي نخبگان، فرهنگ، اقليم، آداب و رسوم مازندران در آينده اي نزديك خبر داد.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۴

معاون فرهنگی قوه قضائیه:
وزانت مجلس خبرگان رهبري بايد حفظ شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی قوه قضائیه بيان داشت: بايد وزانت اين مجلس بيشتر باشد چرا كه پشتوانه محكمي براي اصل نظام است و محلي براي اجماع بزرگان درون نظام است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲

عضو مجلس خبرگان رهبری:
امام راحل در دل‌ها نفوذ كرد/مردم در انتخاب كانديداي خبرگان نهايت دقت را داشته باشند
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری با بيان اينكه مجلس خبرگان رهبري مجلسي براي بقاي نظام است گفت: مردم بايد در انتخاب افراد مجلس خبرگان نهايت دقت را داشته باشند و بدانند كه در اين انتخابات بايد با همه توان در انتخاب افراد موثر گام بردارند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۱

نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری:
جايگاه خبرگان رهبري نبايد خدشه دار شود/آل سعود مي‌خواهد جهان اسلام را به فتنه بكشاند
خبرگزاری شبستان: نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: آل سعود در تلاش است تا اسلام جهادي را با تفكرات تكفيري گسترش داده و جهان اسلام را به فتنه بكشاند.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۴:۳۳

آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی خبر داد
برگزاري مراسم بزرگداشت اعضاي فقيد خبرگان رهبري
خبرگزاری شبستان: نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مراسم بزرگداشت اعضاي فقيد خبرگان رهبري هشتم دي ماه برگزار مي‌شود.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۴:۳۱

آیت الله یزدی:
مجلس خبرگان از اهميت بسياري برخوردار است/مردم در انتخاب افراد اصلح تلاش كنند
خبرگزاری شبستان: رئيس مجلس خبرگان رهبري با بيان اينكه مردم بايد افراد اصلح را وارد مجلس خبرگان كنند گفت: همگان مي‌دانند كه اين مجلس از اهميت بسياري برخوردار است و مردم بايد با دقت بر روي اشخاص راي خود را به صندوق‌ها بيندازند.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۴:۲۹

۱۶ داوطلب برای مجلس خبرگان در چهارمحال و بختیاری نام نویسی کردند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: با اتمام زمان ثبت نام انتخابات مجلس خبرگان در استان، در نهایت ۱۶ داوطلب برای این انتخابات نام نویسی کردند.

۱۳۹۴/۱۰/۳ - ۱۱:۲۸