خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠

Friday, August 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مهارت شغلی
مدیر گروه تاریخ و سیره مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه های علمیه:
ارتباط کار با اجابت دعا/سوغاتِ شوم نظام معیوب آموزشی و چندشغله ها برای جامعه!
خبرگزاری شبستان: اگرچه خداوند به فقرایی که عفاف می ورزند و حاجت نزد دیگران نمی برند وعده پاداش داده و در اسلام بر حفظ عزت و کرامت نفس تاکید شده است، اما عواملی مثل سیستم معیوب آموزشی و وجود چندشغله ها و... به رواج تکدی گری در جامعه دامن می زند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۳

بیش از ۸ هزار مددجوی کردستان مهارت های شغلی را فرا گرفتند
خبرگزاری شبستان: قائم‌ مقام کمیته امداد استان کردستان از ارائه مهارت‌آموزی و آموزش شغلی به بیش از ۸هزار مددجوی تحت پوشش این نهاد در سال ۹۵ خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۳:۱۲

مساجد در روستاها پایگاه‌های مهمی برای اجرای طرح معرفت هستند
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال با بیان اینکه مساجد در روستاها از پایگاه‌های مهم برای اجرای طرح معرفت می‌باشند، گفت: بدون شک اجرای چنین طرح‌هایی می‌تواند یکی ازمهمترین عوامل پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باشد.

۱۳۹۳/۹/۲۹ - ۱۵:۱۹