خبرگزاری شبستان

جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٨ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 6, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سخنگوی شورا
سخنگوی شورا:
مدیران شهری به احکام برنامه پنج ساله توجه نمی کنند
اعطا با بیان اینکه مدیران شهری به احکام برنامه پنج ساله توجه نمی کنند، گفت: جلوی تخلفات ساخت و ساز در تهران را گرفته ایم.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۳:۴۴

اعطا:
لایحه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تهیه می شود
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران را مکلف کرده ایم تا لایحه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را تهیه و به صحن شورا ارایه کند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۲

تصویب طرح ساماندهی و واگذاری حق بهره برداری املاک، اراضی و اموال غیرمنقول
خبرگزاری شبستان: طرح الزام شهرداری تهران به ساماندهی و واگذاری حق بهره برداری املاک، اراضی و اموال غیرمنقول در صحن شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد و به تصویب رسید.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۴:۰۶

شبستان گزارش می دهد:
غوغایی دیگر در شورای شهرگرگان/ طرح سوالی که جلسه را به حاشیه برد
خبرگزاری شبستان: باری دیگر در جلسه رسمی و علنی شورای شهر گرگان، طرح سوال از شهردار گرگان مطرح شد و اعضای موافق و مخالف این طرح غوغایی دیگر در شورا به راه انداخته و جلسه را از رسمیت آن خارج کردند.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۲:۲۶

انتخاب شهردار رشت به امشب موکول شد
خبرگزاری شبستان: پس از جلسه چهار ساعته شورای شهر رشت برای انتخاب شهردار و ارائه رزومه توسط کاندیداها تصدی شهرداری رشت، انتخاب شهردار به 8 امشب موکول شد.

۱۳۹۳/۹/۲۹ - ۱۲:۴۷