خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فرمانده انتظامی مازندران
بدنبال رضایتمندی مردم باشیم
سردار میرفیضی به عدم ثبات مدیریت در استان واینکه درچهل سالگی انقلاب مازندران بیست و سومین استاندارخویش را دید، اشاره کرد و از اعضای شورای فرهنگ عمومی مازندران خواست تا با یکدیگر همدل و همراه باشند تا سطح رضایت مردم از عملکرد مدیران استان افزایش یابد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۳:۴۲

تعامل با مردم نماد اقتدار پلیس در جامعه است
فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه اعتماد مردم به پلیس موجب مقبولیت پلیس شده، گفت: پلیس همواره برای مردم و در خدمت مردم است.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۱:۰۴

بیش از ۲۲۰ هزار متر زمین آزاد شد/ کشف ۲۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
فرمانده انتطامی مازندران از تصرف بیش از ۲۲۰ هزار متر اراضی در حوزه زمین خواری به ارزش ۲۱ هزار میلیارد تومان و کشف ۲۰۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۴:۳۶

پلیس به دشمنان اجازه هیچ گونه خودنمایی در مرزهای کشور را نمی دهد/مردم بیشترین سهم را در ایجاد امنیت دارند
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اینکه پلیس اجازه هیچ گونه خودنمایی در مرزهای کشور را به سودجویان و دشمنان نخواهد داد، گفت: نیروی انتظامی بیش از هشت هزار و ۷۰۰کیلومتر مرزهای کشور را تحت پوشش دارد و بیش از ۱۲ هزار شهید تقدیم کرد.

۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۴:۵۳

مردم مطالبه گر اشاعه فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر باشند
خبرگزاری شبستان:فرماندهی انتظامی مازندران برخورداری از گفتمان همگانی برای ترویج امربه معروف و نهی ازمنکر را ضروریات جامعه دانست و افزود: مردم مطالبه گر اشاعه فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر باشند.

۱۳۹۶/۷/۳ - ۱۱:۳۲

۱۵هزار پلیس امنیت انتخابات در مازندران را تامین می کنند
خبرگزاری شبستان: فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد که بیش از ۱۵ هزار نفر از ماموران انتظامی استان تامین امنیت انتخابات را بر عهده دارند.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۱:۵۸

تعطیلات نوروزی فرصت مغتنم برای اجرای طرح تذکر لسانی است/ تقید دینی مردم به عهده نیروی انتظامی نیست
خبرگزاری شبستان:فرمانده نیروی انتظامی مازندران با تاکید اینکه فرصت ۲۰روزه ایام نوروز می تواند فرصتی مغتنم برای اجرای طرح تذکر لسانی باشد، گفت: حضور طلاب در سواحل و جنگل ها و تبلیغ آموزه های دین، از بروز ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری می کند.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۴:۰۱

ایستگاه فرهنگی اجتماعی پلیس ویژه نوروز در مازندران راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان:فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به راه اندازی ایستگاه فرهنگی، اجتماعی پلیس در ایام تعطیلات نوروز در مبادی ورودی استان و مراکز شهرستان ها از ارائه خدمات ویژه مشاوره ای، فرهنگی و اجتماعی به شهروندان خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۰۹:۳۰

بی حجابی، دهن کجی به نظام است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه بی حجابی یک مسئله سیاسی و دهن کجی به نظام است، گفت: غرض از اجرای امربه معروف و نهی از منکر حفظ ظواهر دین است.

۱۳۹۵/۲/۲۷ - ۱۹:۵۰

گزارش تصویری/ حضور فرمانده نیروی انتظامی در ساری
سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی از فرماندهی انتظامی استان مادزندران بازدید کرد.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۲:۲۲