خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸

الاثنين ٠ رجب ١٤٤١

Monday, February 24, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس
وقف یک سنت حسنه الهی و ظرفیت اقتصادی اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و خیریه فارس گفت: وقف یک سنت حسنه الهی و یک ظرفیت اقتصادی اسلامی است که همواره می تواند در کنار فعالیت سایر بخش ها به توسعه و پیشبرد اهداف کشور کمک کند.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۳:۵۹

جشن گرامیداشت مقام حضرت سید تاج الدین غریب (ع) برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شیراز خبر داد: همزمان با فرارسیدن چهارم شعبان روز بزرگداشت مقام شامخ حضرت سید تاج الدین غریب (ع) مراسم بزرگداشت این امامزاده واجب التعظیم با حضور عاشقان این اهل بیت (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۳:۵۰

برگزاری ویژه برنامه جشن میلاد سرداران کربلا در آستان مقدس امامزاده سید محمد قصردشت (ع)
خبرگزاری شبستان: مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برگزاری جشن میلاد حضرت سیدالشهدا (ع) و ابالفضل العباس (ع) در محل امامزاده سید محمد (ع) قصردشت خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۳:۴۱

برگزاری جشن میلاد سه نور ولایت در آستان مقدس امام زاده زینب خاتون (س) اقلید
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اقلید از برگزاری مراسم جشن میلاد با سعادت سرداران کربلا در جوار امام زاده زینب خاتون (س) خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۳:۵۳

کلنگ احداث ۲ باب مسجد در شهرستان داراب
خبرگزاری شبستان: کلنگ احداث ۲ باب مسجد در ۲ بخش شهر دبیران منطقه زرین دشت داراب و روستای نیدشهر این شهرستان به ارزش هفت میلیارد ریال به زمین زده شد.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۳:۴۶

بیش از هشت و نیم میلون نفر از «خیمه های معرفت» فارس بازدید کردند
خبرگزاری شبستان:مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه تعداد کل زائران کل بقاع متبرکه از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۱۳ فروردین ۹۷ به میزان سه میلیون و ۷۵۰ هزار نفر بوده است،گفت: در مجموع هشت میلیون و ۵۵۰ هزار نفر از خیمه های معرفت بازدید کردند.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۴:۲۰

حضور نزدیک ۲ میلیون نفر در بیش از ۵۰۰ بقعه متبرکه استان فارس
خبرگزاری شبستان: معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در بازه زمانی ۲۹ اسفند ۹۶ تا پایان هفتم فروردین ۹۷، در ۵۰۱ بقعه فارس حضور یافتند.

۱۳۹۷/۱/۸ - ۱۴:۲۰

افزایش ۷۵ درصدی بازدیدکنندگان مسجد نصیرالملک در نوروز ۹۷
خبرگزاری شبستان: معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: در ایام گذشته از نوروز ۹۷، افزایش ۷۵ درصدی بازدیدکنندگان مسجد تاریخی نصیرالملک را نسبت به مدت مشابه در سال ۹۶ شاهد هستیم.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۴:۳۹

برگزاری مراسم سال تحویل در ۲۵۰ بقعه متبرکه فارس/ طرح «آرامش بهاری» در ۵۰۱ بقعه فارس اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به برگزاری مراسم سال تحویل در ۲۵۰ بقعه متبرکه فارس، گفت: طرح «آرامش بهاری» در ۵۰۱ بقعه فارس اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۹

حضور بیش از ۱۲ هزار شرکت کننده زن در آزمون سراسری قرآن استان فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر بخش قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به برگزاری آزمون سراسری قرآن استان با حضور۱۷ هزار و ۲۱۱ نفر شرکت کننده، گفت: از تعداد شرکت کنندگان ۱۲ هزار و ۹۸۲ نفر زن هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۰:۳۱

دانش آموزان ابتدایی شرکت کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به شکل شفاهی امتحان می دهند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: دانش آموزان اول تا ششم ابتدایی شرکت کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به شکل شفاهی امتحان می دهند و در مورد بزرگسالان آزمون به شکل کتبی خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۵:۱۰

بیش از یک هزار زندانی در آزمون مفاهیم و حفظ قرآن کریم شرکت می کنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس همچنین گفت: با توجه به اینکه با همکاری کانون اصلاح و تربیت یک هزار و ۲۲۶ نفر زندانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت می کنند، آزمون در ۱۱ زندان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۴:۳۵

مذاکره برای بازگشایی دالان ورودی مسجد «آقا باباخان»/ حکم به نفع مالک صادر شده است
خبرگزاری شبستان: چندی پیش با ارائه مدارک از سوی فردی که خود را مالک ورودی مسجد «آقا باباخان» خوانده، به دادگاه، این ورودی با حکم قضایی پلمپ شد، اما مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از مذاکره برای بازگشایی این معبر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۴:۱۸

رقابت ۱۷ هزار و ۲۲۵ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از رقابت ۱۷ هزار و ۲۲۵ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سطح استان خبر داد و گفت: آزمون کتبی این دوره روز پنج شنبه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۳:۴۲

برگزاری همایش نکوداشت فقیه مجاهد «آیت الله شیخ علی ابیوردی» در شیراز
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به برگزاری همایش نکوداشت فقیه مجاهد «آیت الله شیخ علی ابیوردی»، گفت: این مراسم پنجشنبه (۱۴ دی) در حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۸

دانشجویان حوزه قرآنی و رسانه ها، وقف را در جامعه تبلیغ کنند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه دانشجویان حوزه قرآنی و رسانه ها، وقف را در جامعه تبلیغ کنند، گفت: دانشجویان دانشکده علوم قرآنی، یک وقف جمعی در زمینه قرآن راه اندازی کنند.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۲:۴۷

اعزام ۱۵۳ مبلغ به سراسر فارس در هفته وقف
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعزام ۱۵۳ مبلغ به سراسر استان و همچنین اعزام ۱۱ مبلغ به سطح مدارس شیراز برای دیدار چهره به چهره در هفته وقف خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۸:۵۶

حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) به قطب گردشگری مذهبی شیراز تبدیل می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با تاکید بر اینکه حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) به قطب گردشگری مذهبی شیراز تبدیل خواهد شد، گفت: ارتباط با توریست ها مستمر است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۲۰:۰۳

بیش از ۸۰ درصد موقوفات فارس مربوط به عزاداری امام حسین (ع) است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه توجه به بقاع مقدس و موقوفات به ۲ وظیفه عمده این سازمان است، گفت: بیش از ۸۰ درصد موقوفات فارس مربوط به عزاداری امام حسین (ع) است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۹:۲۸

موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع)، پایگاه بزرگ قرآنی در جنوب کشور است
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع)، وقف شده و توانایی برگزاری دوره های تخصصی علوم قرآنی در جنوب کشور دارد و می توان به عنوان پایگاه قرآنی جنوب کشور محسوب شود.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۱:۴۸