خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس
طرح «خیمه های معرفت»، زمینه ساز تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان كهگيلويه و بوير احمد طرح «خیمه های معرفت» را زمینه ساز تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی دانست و گفت: این طرح از فعالیت های نو و ویژه در جوار امامزادگان واجب التعظیم (ع) است.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۷:۵۵

افتتاح مسجد صاحب الزمان(عج) در شهرستان رستم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رستم از افتتاح یک مسجد در این شهرستان همزمان با ایام نوروز خبر داد.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۷:۴۲

برگزاری مراسم تحویل سال نو در ۳۰۰ بقعه متبرکه فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از برگزاری مراسم تحویل سال نو در ۳۰۰ بقعه متبرکه فارس خبر داد، گفت: ۲ مبلغ روحانی باستان شناس در تخت جمشید همزمان با نوروز ۹۶ مستقر می شوند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۱

سنت حسنه وقف با نیات جدید در کشور شکل بگیرد
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور در امور زنان با اشاره به اینکه سنت حسنه وقف با نیات جدید باید شکل بگیرد، گفت: دولت به تنهایی توان حمایت برای توانمندسازی و اشتغال زایی زنان سرپرست خانوار را ندارد و از این رو خیرین باید گامی موثر بردارند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۰:۴۸

اتمام عملیات مرمت کف مسجد وکیل بعد از سه سال
عملیات مرمت کف مسجد وکیل بعد از سه سال به اتمام رسید، تولی گری این مسجد به عهده اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس است و میراث فرهنگی استان تنها به بازسازی بنا نظارت دارد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۸:۴۴

حضور مردم رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس، انقلاب اسلامی را از انقلاب های بی نظیر جهان عنوان کرد و گفت: رمز و راز پیروزی انقلاب اسلامی حضور مردم بود.

۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۲۱:۳۵

اجرای یکصد پروژه مرمتی در فارس با اعتبار ۱۱۳ میلیارد ريال
خبرگزاری شبستان: مسئول فنی معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از اجرای یکصد پروژه مرمتی در فارس با اعتبار ۱۱۳ میلیارد ريال خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۶

آغاز آیینه کاری حرم مطهر امام زادگان احمد و جعفر (ع) آباده
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آباده از آغاز مقرنس کاری و آینه کاری حرم مطهر امامزادگان احمد و جعفر (ع) شهر بهمن خبر داد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۸

امروز باید وقف بر اساس نیازهای روز جامعه انجام شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بر لزوم معرفی خدمات وقف و موقوفات در جامعه تاکید کرد و گفت: امروز باید وقف بر اساس نیازهای روز جامعه انجام شود.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۴:۳۲

رسانه ها افراد خیر را به جامعه معرفی کنند
خبرگزاری شبستان: دبیر جامعه روحانیت شیراز با اشاره به اینکه از رسانه ها توقع می شود تا افراد خیر را به جامعه معرفی کنند، گفت: هر کس می خواهد صدای رسانه را خفه کند، یا معاند و یا غافل است.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۳:۳۹

واقفین بر اساس نیاز روز، وقف کنند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه واقفین بر اساس نیاز روز، وقف کنند، گفت: یک ششم موقوفات و یک هشتم بقاع متبرکه کشور در فارس قرار دارد.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۳:۰۷

توسعه فرهنگ وقف در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس، نقش وقف را در کاهش آسیب های اجتماعی مهم بیان کرد و گفت: توسعه فرهنگ وقف در کاهش آسب های اجتماعی موثر است.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۴:۱۸

فرهنگ نوع دوستی و احسان جزء باورهای اعتقادی مردم ایران است
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: فرهنگ نوع دوستی، احسان و نیکی به دیگران جزء فرهنگ و باورهای اعتقادی مردم ایران از گذشته تاکنون است.

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۱:۴۱

ثبت چهار وقف جدید در دهه وقف در شهرستان کازرون
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کازرون از ثبت چهار وقف جدید در دهه وقف در این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۱:۱۵

اقامه دعوی اوقاف فارس از مستاجران یک موقوفه، برای احیای ۴۰ سال حق موقوفه
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه مستاجرین یک روستای وقفی حق موقوفه را پرداخت نمی کنند، گفت: ۴۰ سال است که حق موقوفه را بدهکارند و اوقاف برای استیفای حق موقوفه، کار را از مراجع قضایی پیش خواهد برد.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۲:۵۶

نقش امامزادگان در ثبات ایمان مردم یک نقش بی بدیل است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه جایگاه امامزادگان در ثبات ایمان مردم، یک جایگاه مهم است و نقش آن یک نقش بی بدیل محسوب می شود، گفت: وجود حرم مطهر امامزادگان از نعمت های خداوند به این مردم است.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۳:۲۲

حرم مطهر امامزادگان ملجا و مامن دل های عاشق به اهل بیت (ع) است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز حرم این امامزادگان را مامن دل های عاشق به اهل بیت (ع) عنوان کرد و گفت: حرم مطهر امامزادگان ملجا و سنگ صبور شیعیان است.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۳:۱۱

زیارت امامزادگان واجب التعظیم (ع) از راه های رسیدن به قرب الی الله است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه زیارت امامزادگان مصداق بزرگداشت ائمه اطهار (علیهم السلام) است، گفت: زیارت امامزادگان واجب التعظیم (علیهم السلام) از راه های رسیدن به قرب الی الله است.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۲:۵۹

اعزام بیش از ۶۰۰ مبلغ به سراسر فارس برای اقامه عزای حسینی
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: بیش از ۲۰۰ مبلغ از حوزه علمیه قم و ۴۰۰ مبلغ بومی برای اقامه عزای حسینی به نقاط مختلف فارس اعزام شدند.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۳:۰۴

برنامه های دهه «امامت و ولایت» در ۳۰۰ بقعه متبرکه فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه جشن «ولایت علوی، اکمال دین نبوی» در روز عید غدیر در ۶۰ بقعه متبرکه در سومین حرم اهل بیت (ع) برپا خواهد شد، گفت: برنامه های دهه «امامت و ولایت» در ۳۰۰ بقعه متبرکه فارس برگزار می شود.

۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۱:۵۲