خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠

Thursday, March 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس
برگزاری مراسم سال تحویل در ۲۵۰ بقعه متبرکه فارس/ طرح «آرامش بهاری» در ۵۰۱ بقعه فارس اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به برگزاری مراسم سال تحویل در ۲۵۰ بقعه متبرکه فارس، گفت: طرح «آرامش بهاری» در ۵۰۱ بقعه فارس اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۹

حضور بیش از ۱۲ هزار شرکت کننده زن در آزمون سراسری قرآن استان فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر بخش قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به برگزاری آزمون سراسری قرآن استان با حضور۱۷ هزار و ۲۱۱ نفر شرکت کننده، گفت: از تعداد شرکت کنندگان ۱۲ هزار و ۹۸۲ نفر زن هستند.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۱۰:۳۱

دانش آموزان ابتدایی شرکت کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به شکل شفاهی امتحان می دهند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: دانش آموزان اول تا ششم ابتدایی شرکت کننده در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، به شکل شفاهی امتحان می دهند و در مورد بزرگسالان آزمون به شکل کتبی خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۵:۱۰

بیش از یک هزار زندانی در آزمون مفاهیم و حفظ قرآن کریم شرکت می کنند
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس همچنین گفت: با توجه به اینکه با همکاری کانون اصلاح و تربیت یک هزار و ۲۲۶ نفر زندانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت می کنند، آزمون در ۱۱ زندان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۴:۳۵

مذاکره برای بازگشایی دالان ورودی مسجد «آقا باباخان»/ حکم به نفع مالک صادر شده است
خبرگزاری شبستان: چندی پیش با ارائه مدارک از سوی فردی که خود را مالک ورودی مسجد «آقا باباخان» خوانده، به دادگاه، این ورودی با حکم قضایی پلمپ شد، اما مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از مذاکره برای بازگشایی این معبر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۴:۱۸

رقابت ۱۷ هزار و ۲۲۵ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از رقابت ۱۷ هزار و ۲۲۵ نفر در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سطح استان خبر داد و گفت: آزمون کتبی این دوره روز پنج شنبه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۳:۴۲

برگزاری همایش نکوداشت فقیه مجاهد «آیت الله شیخ علی ابیوردی» در شیراز
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به برگزاری همایش نکوداشت فقیه مجاهد «آیت الله شیخ علی ابیوردی»، گفت: این مراسم پنجشنبه (۱۴ دی) در حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۸

دانشجویان حوزه قرآنی و رسانه ها، وقف را در جامعه تبلیغ کنند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه دانشجویان حوزه قرآنی و رسانه ها، وقف را در جامعه تبلیغ کنند، گفت: دانشجویان دانشکده علوم قرآنی، یک وقف جمعی در زمینه قرآن راه اندازی کنند.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۲:۴۷

اعزام ۱۵۳ مبلغ به سراسر فارس در هفته وقف
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس از اعزام ۱۵۳ مبلغ به سراسر استان و همچنین اعزام ۱۱ مبلغ به سطح مدارس شیراز برای دیدار چهره به چهره در هفته وقف خبر داد.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۸:۵۶

حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) به قطب گردشگری مذهبی شیراز تبدیل می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه ۳ شیراز با تاکید بر اینکه حرم مطهر حضرت علی بن حمزه (ع) به قطب گردشگری مذهبی شیراز تبدیل خواهد شد، گفت: ارتباط با توریست ها مستمر است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۲۰:۰۳

بیش از ۸۰ درصد موقوفات فارس مربوط به عزاداری امام حسین (ع) است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه فارس با اشاره به اینکه توجه به بقاع مقدس و موقوفات به ۲ وظیفه عمده این سازمان است، گفت: بیش از ۸۰ درصد موقوفات فارس مربوط به عزاداری امام حسین (ع) است.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۹:۲۸

موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع)، پایگاه بزرگ قرآنی در جنوب کشور است
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع)، وقف شده و توانایی برگزاری دوره های تخصصی علوم قرآنی در جنوب کشور دارد و می توان به عنوان پایگاه قرآنی جنوب کشور محسوب شود.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۱:۴۸

برگزاری «سوگواره بصیرت عاشورایی» در بیش از ۴۰۰ بقعه متبرکه فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: برنامه های ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) تحت عنوان «سوگواره بصیرت عاشورایی» در بیش از ۴۰۰ بقعه متبرکه فارس این ویژه برنامه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۱۴:۱۰

طرح توسعه حرم مادر حضرت شاهچراغ (ع) امروز کلنگ زنی می شود
خبرگزاری شبستان: طرح توسعه حرم مطهر «ام احمد (س)» مادر حضرت شاهچراغ (ع) امروز با حضور مسئولین اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس و سایر مسئولین استانی، کلنگ زنی می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۰ - ۰۸:۱۸

انتقاد مدیر کل اوقاف فارس به عدم توجه به مقوله گردشگری مذهبی در استان
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با انتقاد به عدم توجه به مقوله گردشگری مذهبی در فارس، گفت: استان های دیگر که کمتر از فارس در این مقوله ظرفیت دارند، کار خود را در این زمینه آغاز کرده اند.

۱۳۹۶/۵/۳۰ - ۲۲:۰۹

درخشش نخبگان قرآنی شعب موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع) در مسابقات قرآن اوقاف فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه مکتب القرآن ثارالله (ع) گفت: نخبگان قرآنی شعب موقوفه مکتب القرآن ثارالله (ع) در مسابقات قرآن اوقاف فارس درخشیدند.

۱۳۹۶/۵/۱۴ - ۱۳:۱۳

برگزاری چهلمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف در شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه در مرحله استانی ۱۲ و ۱۳ مرداد در شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۴:۲۸

تشرف بیش از یک و نیم میلیون نفر زائر به حرم های مطهر شهر شیراز
خبرگزاری شبستان: مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان روز پنجم فروردین میزان یک میلیون و یکصد هزار نفر از بقاع شاخص شهر شیراز بازدید کردند که این آمار به غیر آمار حرم مطهر حضرت شاهچراغ (علیه السلام) است.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۴۶

ارگان های فرهنگی برای تقویت «طرح خیمه های معرفت» پای کار بیایند
خبرگزاری شبستان: فرماندار شیراز بر لزوم تقویت و راه اندازی طرح «خیمه های معرفت» در جوار تمام امامزادگان شکل بگیرد، گفت: ارگان های فرهنگی برای تقویت «طرح خیمه های معرفت» پای کار بیایند.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۰۸:۲۶

طرح «خیمه های معرفت»، زمینه ساز تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان كهگيلويه و بوير احمد طرح «خیمه های معرفت» را زمینه ساز تبلیغ و ترویج اسلام ناب محمدی دانست و گفت: این طرح از فعالیت های نو و ویژه در جوار امامزادگان واجب التعظیم (ع) است.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۰۷:۵۵