خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Thursday, October 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گرمخانه
مروری بر روزنامه های ۲۹ شهریور:
گرمخانه مسکنی برای کارتن خوابی/ کل کشور در وضعیت قرمز کرونایی
گرمخانه مسکنی برای کارتن خوابی، بازگشت طوفانی کرونا، محدودیت های حداقلی برای وضعیت قرمز، ماشه خالی، بازگشایی مدارس و دانشگاهها خطر جدی برای شیوع کروناست، وزیر نیرو: نرخ برق صنعتی باید حمایتی باشد از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۰۹:۱۴

تماس با سامانه ۱۳۷ از جمعه تا شنبه امکان پذیر نیست/ایجاد شماره‌های جدید جهت معرفی بی‌سرپناهان
با توجه به اجرای فاز نخست به روز رسانی خطوط مرکز سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ از ساعت ۱۲ ظهر جمعه ۱۱ بهمن ماه تا ساعت ۶ صبح شنبه ۱۲بهمن با اختلال همراه است.

۱۳۹۸/۱۱/۹ - ۲۰:۰۱

گرم‌خانه شهرداری شیروان میزبان افراد بی سرپرست است
شهردار شیروان گفت: با راه اندازی گرم‌خانه شهرداری این شهر، متکدیان و افراد بی سرپرست داخل شهر از مکان موقت برخوردار شدند.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۱۳:۴۳

مردم در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان با ۱۳۷ تماس بگیرند
حسینی از مردم خواست تا در صورت مشاهده افراد بی‌خانمان آن را به شماره ۱۳۷ اعلام کنند.

۱۳۹۸/۸/۲۷ - ۱۲:۱۲

همزمان با برودت هوای تهران ۲ گرمخانه جدید شروع به فعالیت کرد
همزمان با بارش برف و سردی هوای تهران ۲ گرمخانه مختص بانوان و آقایان شروع به کار کرد.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۳:۳۵

با هدف حمایت از محرومان؛
گرمخانه امام حسین(ع) میزبان بی سرپناهان است
حسینیه بیت الاحزان واقع در میدان نبوت روبه روی سه راه اوج میزبان افراد بی سرپناه در جریان بارش های پیش رو و پایین آمدن دمای هوا است.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۳:۰۶

همزمان با برودت هوای تهران فعالیت گرمخانه ها ۲۴ ساعته شد
مدیرعامل سازمان رفاه اجتماعی شهرداری تهران گفت: با برودت هوای تهران گرمخانه ها تا زمانی که دمای هوا در شب به بالای ۵ درجه سانتی گراد برسد به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۰

تهران نیازمند گرمخانه های بیشتری برای زنان است
رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت رسیدگی فوری به وضعیت گرمخانه‌ها و مددسراها گفت: تنها یک گرمخانه ویژه زنان در تهران وجود دارد.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۱:۳۸

گرمخانه های بهزیستی کرمانشاه ‌آماده پذیرش ‌آسیب دیدگان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، گفت: افراد آسیب دیده می توانند برای دریافت خدمات سرپناه های شبانه بهزیستی شامل غذای گرم در وعده شام و صبحانه به این مراکز مراجعه کنند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۷

ضرورت خروج گرمخانه‌ها از بافت مسکونی
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه وجود مراکز بهاران در محلات امنیت مردم را مختل کرده است، گفت: گرمخانه ها و مراکز بهاران را از بافت مسکونی خارج کنیم.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۳:۴۰

قزوین نیازمند احداث گرمخانه برای افراد بی خانمان است
خبرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: قزوین نیازمند احداث گرمخانه با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی و خیران است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۷

احداث گرمخانه بانوان با موافقت اعضای شورای شهر کرج تصویب شد
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته سلامت شورای شهر کرج گفت: راه اندازی گرم خانه بانوان یکی از راهکار های پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که با موافقت اعضای شورای شهر کرج به تصویب رسید.

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۰۸:۳۰

معصومه آباد در جمع خبرنگاران:
شهرداری در حوزه ساماندهی آسیب های اجتماعی اقدامات بسیار ارزنده ای انجام داده است
خبرگزاری شبستان: گفت: رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران گفت: شهرداری تهران طی سال های اخیر در حوزه ساماندهی آسیب های اجتماعی از قبیل زنان سرپرست خانوار، کودکان کار و خیابان، معتادان و کارتن خوابها اقدامات بسیار ارزنده و قاب توجهی انجام داده است.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۶:۳۹

مدیرکل فرهنگی، اجتماعی استانداری تهران در گفتگو با شبستان:
شیوه نامه اداره گرمخانه‌ها به زودي تصويب مي شود
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگی، اجتماعی استانداری تهران گفت : شیوه نامه اداره گرمخانه ها به استحضار استاندار رسید و بنا شد تا ظرف دو هفته آتی به صورت کلیات مورد اصلاح قرار گرفته و در وزارت کشور به تصویب برسد.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۰:۳۶

در گفتگو با شبستان:
با شناسایی دختران فراری می توان 80 درصد از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرد
یک استاد دانشگاه گفت: در صورتی که دختران فراری در 48 ساعت اول توسط پلیس شناسایی و جمع آوری شوند می توان از 80 درصد آسیب های بعدی و تبدیل آنها به زنان خیابانی جلوگیری کرد.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۱:۱۱