خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٦ رمضان ١٤٣٩

Monday, May 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه زایمان طبیعی
لزوم ترویج فرهنگ زایمان طبیعی و کاهش سزارین
خبرگزاری شبستان: مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ زایمان طبیعی و کاهش سزارین، گفت: ترویج این مهم از برنامه های وزارت بهداشت بوده است.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۰۹:۵۷

مادر،تنها فرشته زمینی/ رسانه ها باید در عرصه سلامت آتش به اختیار عمل کنند
خبرگزاری شبستان: مادران تنها فرشتگان زمینی هستند که پیغام عظمت الهی را در گوش زمین و زمان نجوا می کنند، زمانی که فرزندشان متولد می شود، باید از این فرشته و پیغام زیبایش پرستاری کرد.

۱۳۹۶/۵/۱۰ - ۱۴:۴۸

بدون مجوز ماده ۲۰ حمایت سازمان بیمه سلامت ایران ممکن نیست
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران در صورت اخذ مجوز از کمیسون ماده ۲۰ می تواند خدمات مورد نیاز را فراهم آورد.

۱۳۹۶/۵/۳ - ۱۰:۴۲

بخش زایمان طبیعی و تک نفره بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: بخش زایمان طبیعی و تک نفره با ۹ تخت و بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان ولی عصر(عج) بیرجند افتتاح شد.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۶:۲۱

ماماهای نمونه جنوب کرمان تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: طی مراسمی با حضور رئیس اداره مامایی وزارت بهداشت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، معاونان دانشگاه و ماماهای جنوب کرمان از ماماهای نمونه جنوب کرمان تجلیل شد.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۰۸:۰۰

احداث ۶ بیمارستان در استان همدان/بهره مندی ۷۰۰ هزار بیمار از یارانه سلامت در همدان
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه ۶ بیمارستان در سطح استان همدان در حال احداث است، اظهار داشت: با افتتاح این بیمارستان ها ۸۰۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی استان اضافه می شود.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۶:۰۴

محمدی ساردو خبر داد:
اختصاص ۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای ترویج زایمان طبیعی در جنوب کرمان
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره به اهمیت تحقق طرح تحول سلامت در جنوب کرمان گفت: برای ترویج زایمان طبیعی بیش از ۴۸ میلیارد و ۳۵۶ میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

۱۳۹۶/۱/۸ - ۱۲:۳۰

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد:
راه اندازی بخش پیوند اعضاء در بیمارستان ولی عصر(عج)/ اختصاص ۵۰ میلیارد تومان به اجرای طرح تحول سلامت
خبرگزاری شبستان: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه اعتبار طرح تحول سلامت برای استان ۵۰ میلیارد تومان بوده است، گفت: با اجرای این طرح زایمان‌های طبیعی استان ۱۲.۶ درصد افزایش یافته است.

۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۴:۲۹

به بهانه روز جهانی ماما/
افزایش اعتقادات و باورهای دینی موثر در زایمان موفق
خبرگزاری شبستان: پنجم ماه می میلادی از سوی سازمان بهداشت جهانی و کنفدراسیون بین المللی مامایی، "روز جهانی ماما" نامگذاری شده است.

۱۳۹۴/۲/۱۵ - ۱۲:۲۲

همزمان با دهه فجر؛
راه اندازی زایشگاه «دوستدار مادر» در بیمارستان ثامن الائمه بجنورد
خبرگزاری شبستان: در راستای اجرای طرح جامع سلامت، زایشگاه دوستدار مادر در بیمارستان ثامن الائمه علیه السلام تامین اجتماعی بجنورد راه اندازی شد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۸

52 درصد زایمان ها به صورت سزارین صورت می گیرد
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشتی وزیر بهداشت با اشاره به رقابت بخش خصوصی برای انجام سزارین گفت: از ابتدای سال 93، 52 درصد زایمان ها به صورت سزارین صورت گرفته است.

۱۳۹۳/۷/۵ - ۱۲:۱۳

درگفتگو با شبستان:
افزایش 20 درصدی زایمان طبیعی در بیمارستان شهید اکبرآبادی/افزایش 30تخت زایمان
خبرگزاری شبستان: رییس بیمارستان شهید اکبرآبادی با اشاره به ارایه خدمات زایمان طبیعی و بدون درد به صورت رایگان گفت: از زمان اجرای این طرح زایمان طبیعی در بیمارستان شهید اکبرآبادی رشد 20 درصدی داشته است.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۱:۱۲