خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نخستین آفرینواره محرم
گزارش تصویری/ اختتامیه نخستین آفرینواره محرم " آئین آینه"   
 نخستین آفرینواره محرم "آیین آینه"  با حضور مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و جمعی از مسئولان استانی و با حضور هنرمندان عرصه فیلم، سینما و عکس ، با اعلام برگزیدگان در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان به کار خود پایان داد

۱۳۹۳/۹/۲۸ - ۱۳:۲۹

نمایشگاه عکس آفرینواره محرم در تالار هنر زنجان دایر است
خبرگزاری شبستان: دبیر بخش عکس آفرینواره محرم به آثار عکاسان حاضر در این آفرینواره اشاره کرد و افزود: در همین راستا نمایشگاه عکسی تا (30 آذر) در تالار هنر فرهنگساری امام خمینی(ره) استان زنجان دایر شده است.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۲:۰۱

هنرمندان از فضای معنوی محرم برای کسب معرفت بهره بگیرند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران با تاکید بر برگزاری نشست های تخصصی ویژه نخستین آفرینواره محرم در زنجان گفت: هنرمندان از فضای معنوی محرم برای کسب معرفت بهره بگیرند.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۱:۵۹

استفاده از زبان هنر برای انتقال آموزه های دینی و شعور حسینی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با تاکید بر انتقال آموزه های عاشورایی به نسل جوان گفت: می توان با استفاده از زبان هنر برای انتقال این مفاهیم اقدام کرد.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۱:۵۷

ارسال یک هزار و 118 اثر به نخستین آفرینواره محرم در استان زنجان
خبرگزاری شبستان: سرپرست انجمن سینمای جوانان استان زنجان با اشاره به اهداف برپایی آفرینواره محرم در استان زنجان گفت: یک هزار و 118 اثر به این بخش از مسابقات ارسال شده است.

۱۳۹۳/۹/۲۷ - ۲۱:۵۵

نمایشگاه عکس نخستین آفرینواره محرم در تالار هنر زنجان گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه عکس نخستین آفرینواره محرم با عنوان «آیین آیینه» شب گذشته(25 آذر) در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) گشایش یافت.

۱۳۹۳/۹/۲۶ - ۰۸:۴۱

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه نخستین آفرینواره محرم اعلام شد
خبرگزاری شبستان: شانزده فیلم کوتاه مستند و داستانی در بخش مسابقه نخستین آفرینواره محرم، آیین آینه به رقابت خواهند پرداخت.

۱۳۹۳/۹/۲۵ - ۱۰:۳۶