خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩

Saturday, November 18, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزارت کشور
پیام وزیر کشور به مناسبت ۲۴ آبان؛ روز کتاب و کتابخوانی
کتاب میراثی ماندگار و عنصری آگاهی بخش در تمامی جوامع بشری و نظام های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی در پیامی به مناسبت ۲۴ آبان؛ روز کتاب و کتابخوانی نوشته است: کتاب میراثی ماندگار و عنصری آگاهی بخش، توانگر و روشنگر در تمامی جوامع بشری و نظام های اجتماعی و بویژه تمدن غنی ایران اسلامی است.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۹:۴۹

در تماس تلفنی قائم مقام وزیر کشور ترکیه با معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور صورت گرفت:
ابراز همدردی وزارت کشور ترکیه با ملت و دولت ایران و آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: محترم اينچه قائم مقام وزير كشور تركيه در تماس تلفني با ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور مراتب همدردي وزارت كشور تركيه را نسبت به حادثه زلزله در مناطق غرب ایران اعلام كرد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۷:۳۲

گزارش نجار از آخرین آمارها در مناطق زلزله زده:
۴۳۰ جانباخته و ۷ هزار و ۳۷۰ مصدوم تاکنون
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تا صبح امروز تعداد جانباختگان زلزله غرب کشور ۴۲۳ نفر و تعداد مصدومین ۷ هزار و ۳۷۰ نفر می باشد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۰:۴۸

وزير كشور براى مديريت ميدانى عازم كرمانشاه شد
خبرگزاری شبستان: در پي وقوع زلزله در استانهاى غربى كشور، عبدالرضا رحمانى فضلى وزير كشور دقايقى پيش عازم استان كرمانشاه شد.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲:۳۲

در کمیسیون امنیت ملی صورت می گیرد
بررسی عملکرد وزارت کشور و نیروی انتظامی در اجرای قانون احکام برنامه توسعه
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عملکرد وزارت کشور و نیروی انتظامی در مورد قانون احکام دائمی برنامه های توسعه، احکام برنامه ششم توسعه و احکام قانون بودجه ۹۶ را این هفته با حضور مسئولان ذیربط بررسی می کنند.

۱۳۹۶/۸/۲۰ - ۱۱:۱۲

حیدری در گفتگو با شبستان:
آخرین آمارها از ورود و خروج زائران اربعین حسینی
خبرگزاری شبستان: سخنگوی ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از زائرین اربعین از کشور خارج شده اند، گفت: امسال روند ورود و خروج زائرین سیر منطقی داشته است.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۹:۵۷

ذوالفقاری در جمع خبرنگاران:
عدم وجود محدودیت زمانی برای خروج زائرانی که روادید دارند/لغو روادید عتبات را در دستور کار داریم
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه تاکنون تا ساعت ۹ امروز ۵۵۰ هزار نفر از زائرین عتبات وارد کشور شده اند، گفت: برای خروج زائرانی که روادید دارند محدودیت زمانی وجود ندارد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۳:۱۷

جلسه ی ستاد مرکزی اربعین
جلسه ی ستاد مرکزی اربعین با حضور معاون امنیتی وزارت کشور برگزار شد.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۲:۳۱

وکیلی:
رویکرد وزارت کشور در انتخاب استاندار غیربومی، رویکرد قابل قبولی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با دفاع از رویکرد وزارت کشور در انتخاب استانداران غیربومی گفت: استانداران غیربومی باید با فرهنگ استانی که در آنجا مسئولیت می گیرند آشنایی داشته باشند.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۰۹:۲۸

موافقت وزارت کشور با تاسیس شهرداری در بخش لیردف شهرستان جاسک
خبرگزاری شبستان: رحمانی فضلی، وزیر کشور در نامه ای خطاب به استاندار هرمزگان با تاسیس شهرداری در لیردف موافقت کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۱۲:۰۹

سامانی خبر داد:
تعیین استانداران سیستان‌ و بلوچستان و چهارمحال‌وبختیاری
خبرگزاری شبستان: سخنگوی وزارت کشور گفت: در جلسه هیأت دولت، گزینه‌های پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی مسئولیت استانداری‌های سیستان و بلوچستان و چهارمحال و بختیاری معرفی و با تصویب هیأت وزیران برای این مسئولیت انتخاب شدند.

۱۳۹۶/۸/۱۵ - ۰۷:۱۸

افشانی در نشست خبری با خبرنگاران:
اختصاص ۱۹ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان به شهرهای مرزی که به زائران خدمات ارایه می دهند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته زیرساخت ستاد اربعین با اشاره به زیرساختی انجام گرفته در این کمیته گفت: از محل منابع عمومی و سازمان شهرداری ها ۱۹ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان به شهرهای مرزی که به زائرین خدمات ارایه می دهند اختصاص یافت.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۲۳

بررسی مسائل و مشکلات جزایر هرمزگان در وزارت کشور
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: طی نشستی در وزارت کشور باحضور نمایندگان وزرا، سازمان‌ها، فرمانداران شهرستان‌های ابوموسی و قشم و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان مسائل و مشکلات جزایر هرمزگان بررسی شد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۸:۵۳

دقایقی پیش؛
رحمانى فضلى وارد يزد شد
خبرگزاری شبستان: عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور دقایقی پیش به منظور شرکت در مراسم تكريم و معارفه استاندار استان يزد وارد فرودگاه شهر يزد شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۰۸:۵۹

دقایقی پیش؛
وزير كشور وارد اردبيل شد
خبرگزاری شبستان: عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور دقایقی پیش به منظور شرکت در مراسم تكريم و معارفه استاندار استان اردبيل وارد فرودگاه شهر اردبيل شد.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۳:۵۶

جبارزاده تشریح کرد:
اقدامات وزارت کشور برای اجرای قانون جدید احزاب/الزام قانونی تطبیق فعالیت همه احزاب پروانه دار با مفاد قانون جدید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سیاسی وزارت کشور با تشريح اقدامات انجام شده برای اجرای قانون جدید نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی گفت: برای اجرای این قانون، تعامل کافی با دولت و مجلس شورای اسلامی برقرار شده است.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۰:۳۸

تاکید جبارزاده بر پیگیری برنامه‌های انتخابات در دیدار با پرسنل دفتر انتخابات وزارت کشور
خبرگزاری شبستان: اولين جلس معاون سياسي وزیر کشور در اولین جلسه با پرسنل دفتر انتخابات وزارت کشور بر لزوم پیگیری برنامه‌های انتخابات تاکید کرد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۰۷:۱۵

اسلامی بیست و دومین استاندار مازندران شد
خبرگزاری شبستان: محمد اسلامی با تصویب هیأت دولت به عنوان بیست و دومین کلیدار ساختمان سفید استانداری مازندران منصوب شد.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۰۸:۳۰

جبارزاده:
نمایندگان مجلس در انتخاب استانداران دخالتی ندارند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس در انتخاب استانداران دخالتی ندارند، گفت: در انتخاب استانداران خود را بی نیاز از مشورت با ائمه جمعه، نمایندگان مجلس، سیاسیون و معتمدین محلی نمی دانیم.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۱:۰۱

ذوالفقاری در گفت‌وگو با شبستان:
پیگیری‌هایمان برای کاهش هزینه‌ حمل و نقل اربعین ادامه دارد/مردم امیدوار باشند
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد مرکزی اربعین با اشاره به رایزنی‌های این ستاد با مسئولان در بخش حمل و نقل برای کاهش هزینه های حمل و نقل در ایام اربعین گفت: امیدواریم مسئولان این بخش نیز در جهت کاهش هزینه‌ها در این بخش با ما همکاری کنند.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۰۷:۱۶