خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٦ رمضان ١٤٣٩

Monday, May 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه وزارت کشور
با صدور حكم سرپرستی از سوی وزير كشور؛
هوشنگ خندان دل، معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزارت كشور شد
خبرگزاری شبستان: وزير كشور در حكمي، هوشنگ خندان دل را به سمت سرپرست معاونت عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزارت كشور منصوب كرد.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۶:۳۸

جبارزاده در همایش معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور:
معاونان سیاسی عقل منفصل استانداران هستند
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی وزیر کشور با بیان این که معاونان سیاسی استانداری ها عقل منفصل استانداران هستند، گفت: معاونان سیاسی در استان ها باید زمینه ارتباط مستمر با ائمه جمعه، نمایندگان مجلس و مجلس خبرگان را فراهم کنند.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۵۰

ذوالفقاري در نشست شوراي سياست گذاري همايش بين المللي اربعين حسيني:
همايش اربعين؛ راهكاري براي اتحاد مسلمان/ از وضعيت اضطراري در برگزاري مراسم اربعين خارج شديم
خبرگزاری شبستان: معاون امنيتي و انتظامي وزيركشور با بيان اينكه سال گذشته از وضعيت اضطراري در برگزاري مراسم اربعين خارج شديم، گفت: مسائلي مانند تكميل زيرساختها، ترافيك، تاحد زيادي مرتفع شده است و اكنون به دنبال ارتقاء سطح كيفي مراسم اربعين هستيم.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۱:۲۶

معزي بيان كرد:
شفافيت در حوزه اطلاع رساني باعث اعتماد مردم مي شود/ارائه اطلاعات را حق مردم بدانيم
خبرگزاری شبستان: دبير شوراي عالي اطلاع رساني دولت با اشاره به وظیفه ارتباطی نهادهای روابط عمومی استانداری های کشور گفت: شفافيت در حوزه اطلاع رساني باعث اعتماد مردم مي شود.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۱۱:۴۷

سرمست:
۱۴ خرداد آخرین فرصت تطبیق فعالیت احزاب با قانون جدید
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه ۱۴ خرداد آخرین فرصت تطبیق فعالیت احزاب با قانون جدید است، گفت: احزابی که نتوانند خود را با قانون جدید تطبیق دهند پروانه‌شان لغو می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۲:۲۳

در سومين كارگروه مشترك امنيتي ايران و چين مطرح شد:
تاکید بر گسترش همكاري ایران و چین براي مبارزه با تروريسم مواد مخدر و جرايم سايبري
خبرگزاری شبستان: مديركل امور امنيتي وزارت كشور در سومين كارگروه مشترك امنيتي جمهوري اسلامي ايران و جمهوري خلق چين اظهار كرد: نتايج چنين نشست‌هايي به تقويت منافع و مناسبات دو كشور خصوصا در حوزه امنيتي مي انجامد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۰:۴۲

پیگیری دوازده اولویت در دستور کار مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور بهبود عملکرد وزارت کشور، صیانت از حقوق شهروندان در نظام اداری و ارتقاء سلامت نظام اداری در مقابله با فساد در وزارت کشوررا سه هدف مهم این مرکز در سالجاری برشمرد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۰:۳۷

ابتکار در نشست مديران كل دفاتر امور بانوان و خانواده استانداري هاي كشور:
زنان مي توانند در حوزه حمايت از كالاي ايراني نقش محوري داشته باشند
خبرگزاری شبستان: معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده با اينكه زنان مي‌توانند در حوزه حمايت از كالاي ايراني نقش محوري داشته باشند،‌ گفت: برنامه راهبردي معاونت زنان توجه به هويت است كه توجه به سنت‌ها و لباس‌های سنتی اقوام بخشي از آن است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۰:۳۱

نظری پورکیایی در نشست دو روزه مدیران کل دفاتر امور بانوان و خانواده استانها:
به دنبال تعامل سازنده با سایر نهادها هستیم
خبرگزاری شبستان: مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه به دنبال تعامل سازنده با سایر نهادها و سازمانها هستیم، افزود: رویکرد اصلی ما این است که وارد برنامه هایی که متولی اصلی دارند، نشویم.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۲۴

هاشمی در نشست مدیران کل امور بانوان و خانواده استانداری ها:
برداشت مثبت از قانون لازمه پیشبرد اهداف است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام وزیر کشوربا بیان اینکه اگر بانوان به خودشان اعتماد داشته باشند، کارهای بسیار بیشتری می توانند انجام دهند، افزود: تلاش کنید از تمام دستورالعمل ها و شرح وظایف خود برداشت مثبت داشته باشید تا بتوانید اهداف را پیش ببرید.

۱۳۹۷/۲/۱۶ - ۱۴:۱۷

سومین روز بررسی پیش نویس تفاهم نامه مراسم اربعین/توافق طرفین بر کلیات پیش نویس تفاهم نامه اربعین
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی و مدیرکل امور مرزی وزارت کشور با اشاره به تفاهم نامه اربعین گفت: پیش نویش این تفاهم نامه برای ایجاد نگاه مشترک در راستای خدمت بیشتر، بهتر و روانتر کردن خدمت رسانی به زوار است.

۱۳۹۷/۲/۱۱ - ۱۶:۴۸

عباسی با اشاره به آمار طلاق و ازدواج در کشور:
۱۸۱ هزار طلاق در سال ۹۶ اتفاق افتاده است/بیشترین آمارها مربوط به افراد زیر ۴۰ سال است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر آمارهای جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به آمارهای طلاق و ازدواج در سال ۹۶ گفت: ۷۵ درصد طلاق های رخ داده در کشور مربوط به افراد زیر ۴۰ سال است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۰:۵۷

خسروتاج:
دولت بزودی در مورد چگونگی ساماندهی بازارچه های مرزی و معابر کولبری تصمیم گیری می کند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام وزیر صنعت با اشاره به بررسی پیشنهادات فعالان اقتصادی و مرزنشینان استان های مرزی در جلسه بررسی سامانه های بازرسی مرزی گفت: نتیجه پیشنهادات در هیئت وزیران بررسی و تصمیم دولت در این زمینه به زودی اعلام می شود.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۷:۴۷

رحمانی فضلی در واکنش به خروج احتمالی آمریکا از برجام:
ما برای همه شرایط آماده ایم/ ایران موثرترین عامل توازن و تعادل در منطقه است
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به برخی پیش بینی ها از خروج یا عدم خروج آمریکا از برجام گفت: اگر آنها در برجام بمانند همین مسیر را ادامه میدهیم و اگر از برجام خارج شوند قطعاً فکر دیگری می‌کنیم لذا ما برای همه شرایط آماده ایم.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۰۷:۱۶

دیدار مشاور امور روحانیت وزیر کشور با شخصیت های حوزوی و علمای قم
خبرگزاری شبستان: مشاور امور روحانیت وزیر کشور در دیدار با شخصیت های حوزوی و علمای قم گزارشی از فعالیت های وزارت کشور در سال ۹۶ ارائه کرد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۷:۱۷

رحمانی فضلی در جلسه بررسی آخرین وضعیت بازارچه هاى مرزى کشور:
دولت بدنبال ساماندهى فعاليت كوله برى در استانهاى مرزى است
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت بدنبال ساماندهى فعاليت كوله برى در استانهاى مرزى است، گفت: راهكارهاى پيشنهادى جهت رفع مشكل كوله بران ظرف يك هفته آينده ارائه شود.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۰:۰۳

ذوالفقاری در جلسه ستاد اربعین حسینی استان بوشهر:
زمینه اعزام ‌کاروان‌ها به صورت خانوادگی به کربلا فراهم می‌شود
خبرگزاری شبستان: معاون امنیتی وزیر کشور‌ گفت: اعزام زائران به صورت کاروانی یا شبه کاروانی یا کاروان خانوادگی می‌تواند درحل مشکلات بویژه در اعزام و صدور روادید نیز موثر واقع شود که این مهم انجام می شود.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۶:۱۱

پاسخ وزارت کشور به انتشار خبری با تیتر اعتراض به مصوبات افزایش حقوق
خبرگزاری شبستان: در پی انتشار خبری با تیتر اعتراض به مصوبات محرمانه افزایش حقوق در برخی از رسانه ها و تعریض محتوای خبر به حقوق کارکنان شریف و خدوم صف و ستاد وزارت کشور، جوابیه ای از سوی این وزارتخانه ارائه شد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۵۰

طي نامه اي از سوي افشاني؛
تمامي معاونت هاي عمراني استانداري ها، شهرداري ها و دهياري هاي كشور به استفاده از توليدات و خدمات ايراني مكلف شدند
خبرگزاری شبستان: معاون عمراني وزيركشور درراستاي شعار راهبردي مطرح شده از سوي مقام معظم رهبري در خصوص حمايت از كالاي ايراني طي نامه اي تمامي معاونت هاي عمراني استانداري ها، شهرداري ها و دهياري هاي كشور را مکلف به استفاده از توليدات و خدمات ايراني کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۴۸

با دستور رئیس جمهوری؛
برنامه عملیاتی سرمایه گذاری خوزستان به سایر استان ها ابلاغ شد
خبرگزاری شبستان: با دستور حسن روحانی، رییس جمهور، برنامه عملیاتی توسعه و سرمایه گذاری خوزستان به عنوان یک الگو به سایر استان ها ابلاغ شد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۰۲