خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ١٥ ربيع الثاني ١٤٤١

Friday, December 13, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دهه پایانی ماه صفر
رئیس کمیته اسکان ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی:
۴ میلیون و ۲۹۱ هزار نفر شب در مشهد اقامت داشته اند
بیدخوری گفت: در دهه پایانی ماه صفر از ۲۷ مهر تا ششم آبان ماه تعداد ۴ میلیون و ۲۹۱ هزار و ۲۰۸ نفر شب در مشهد اقامت داشته اند.

۱۳۹۸/۸/۸ - ۱۵:۲۰

رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد:
ریل گذاری ‌های جدیدی برای استقبال از زائران پیاده گذاشته شده است
حسینی پویا گفت: ریل‌گذاری‌ های جدیدی که در شهرداری برای استقبال از زائران پیاده دهه پایانی صفر گذاشته شده بیش از آنکه جنبه مداخله‌ گرایانه داشته باشد، جنبه تسهیل‌گرایانه دارد.

۱۳۹۸/۸/۷ - ۰۲:۴۶

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی:
بزرگترین کتاب مردمی زیارت چاپ می‌ شود
حجت الاسلام سبزیان گفت: مراجعان روزانه ما برای استفاده از عضویت رایگان، دل نوشته‌ ها و مسابقه نقاشی ۵۰۰ نفر است، در نهایت دلن وشته‌ها جمع‌آوری و در قالب بزرگ‌ترین کتاب مردمی زیارت چاپ می‌شود.

۱۳۹۸/۸/۶ - ۰۱:۲۳

نائب ‌رئیس کمیسیون زیارت شورای شهر مشهد:
استقبال از زائران امام رضا(ع) حرکتی ملی به خودش گرفته است
فیضی گفت: پروژه استقبال از زائران، از یک پروژه منطقه‌ای به سمت پروژه‌ای ملی در حال رشد و نمو است و توانسته حرکتی ملی به خودش بگیرد، به فراخور این رشد و نمو، پشتیبانی‌ها و هماهنگی‌ها و تدابیر هم افقش بالاتر می‌رود.

۱۳۹۸/۸/۴ - ۱۴:۵۰

مشاور شهردار مشهد:
استقبال مردمی از زائران پیاده دهه پایانی صفر جهت گیری خوبی‌ است
بختیاری گفت: جهت‌گیری مردم‌ محور شهرداری، از جمله اقداماتی که برای استقبال مردمی از زائران صورت گرفته، کار بسیار خوبی است و باید این مدل کار تکثیر شود.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۵:۱۱

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر مشهد:
همراهی زائران پیاده دهه پایانی صفر سرمایه ‌ای برای تقویت تعاملات اجتماعی است
ابراهیمی سالاری با اشاره به اینکه سمن‌ها و مردم باید وارد کار شوند، گفت: همراهی زائران پیاده دهه پایانی ماه صفر، سرمایه‌ای عظیم برای تقویت تعاملات اجتماعی است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۵۲

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد:
کلید واژه اصلی در مراسم ‌های مذهبی مردم هستند
گندمی با اشاره به اینکه امیدواریم در ورودی‌های شهر، اعتبارات عمرانی به سمت ایستگاه‌های استقبال هدایت شود و ایستگاه‌های در خور شأنی در شهر امام رضا(ع) از زائران پذیرایی کنند، گفت: سیاست شورای پنجم، مشارکت مردم در مراسمات سوگواری است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۴۳

عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد:
شهرداری در خدمت ‌رسانی به زائران با تجربه ‌تر شده است
رمارم گفت: شهرداری با توجه به اینکه تجاربی را از سال‌های گذشته کسب کرده، امسال خدمات بهتری ارائه می‌دهد. شهرداری امسال می‌تواند با دست پر و با تجربه‌ تر، ارائه خدمت کند.

۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۵:۲۸

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد:
نیازمند بسترسازی و مشارکت مردم در دهه پایانی صفر برای میزبانی از زائران هستیم
صحراگرد با اشاره به اینکه همه ما باید دست‌ به‌ دست هم دهیم تا زائری که به مشهد می‌آید، آسایش و آرامش بیشتری داشته باشد و با خاطره خوش از مشهد برود، گفت: نیازمند بسترسازی و مشارکت مردم در دهه پایانی صفر برای میزبانی از زائران هستیم.

۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۳:۲۴

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی:
ششمین دوره طرح «همسفران خورشید» در ۱۰۶ پایگاه امدادی استان اجرا می ‌شود
احمدی گفت: طرح ملی همسفران خورشید از سال ۹۳ آغاز شده و امسال ششمین سال اجرای این طرح را داریم، طرحی که در ایام دهه شفاعت و اربعین حسینی تا شهادت امام رضا(ع) در ۱۰۶ پایگاه استان اجرا می‌شود.

۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۳:۱۳

اعلام برنامه های کانون های مساجد مرکزی در ۲۸ ماه صفر
کانون‌های مساجد مرکزی ۲۸ صفر را با «زیارت از بعید» به سوگ می نشینند
حجت الاسلام ذوالفقاری از برگزاری مراسم قرائت زیارت ازبعید و سوره محمد(ص) همزمان با (۲۸ صفر) در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی خبر داد.

۱۳۹۸/۸/۲ - ۱۲:۵۹

برگزاری مراسم عزاداری ایام پایانی صفر در مهدیه تهران
مراسم عزاداری ایام پایانی ماه صفر با سخنرانی حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان در مهدیه تهران برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۱:۴۱

فرماندار مشهد:
نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر با همدلی به سرانجام می رسد
هاشمی با اشاره به اینکه برای فراهم شدن امکان زیارتی بدون دغدغه برای زائران رضوی باید هم افزایی داشت، گفت: نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی با همدلی و وفاق پیش می رود.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۰۰:۱۲

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر:
امام رضا(ع) به خادمان زائران خود توجه ویژه‌ ای دارد
اصولی گفت: خادمان جز، برگزیدگان و افرادی هستید که امام رضا(ع) به آنها توجه ویژه‌ای دارد و فرصت خاصی مهیا کرده تا در سیل معنویت قرار گیرند.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۲:۱۷

سرپرست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد:
شهرداری از تمام امکانات برای استقبال از زائران استفاده می کند
مصحفی گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد همه امکانات در اختیار را بسیج کردند تا زائران از حداکثر امکانات لازم برخوردار باشند، وضعیت تسهیل‌شده باشد و با حداقل گرفتاری و مشکل زیارت را انجام دهند

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۲:۰۴

نایب رئیس شورای شهر مشهد:
امنیت و ثبات اقتصادی برای حمایت از صادرات نقش تعیین‌کننده دارد
موحدی زاه با بیان اینکه امنیت و ثبات اقتصادی برای حمایت از صادرات نقش تعیین‌کننده دارد، گفت: امکان مبادلات مالی و پولی بین صادرکنندگان و بانک‌ها باید فراهم باشد و از طریق روان‌سازی مقررات و قوانین به حوزه صادرات کشور کمک کرد.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۳:۲۰

معاون هماهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی:
چهارمین دوره طرح «گام های عاشقی» ویژه دهه آخر صفر در مدارس مشهد اجرا می شود
شادکام گفت: چهارمین دوره طرح گام های عاشقی ویژه روزهای آخر ماه صفر در ۴۰ مدرسه مشهد اجرا خواهد شد و طی این طرح تلاش می شود به زائرین حضرت رضا (ع) خدمت رسانی شود.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۵۷

قائم مقام ستاد مناسبت‌ های شهرداری مشهد:
۵۶۰۰ نیروی پاکبان شهرداری مشهد برای دهه پایانی صفر آماده باش هستند
یعقوبی گفت: جهت پاکسازی شهر در ایام صفر ۵۶۰۰ نیروی پاکبان آماده‌باش هستند و از ۷۰ دستگاه خودرو مکانیزه و ۲۶۰ خودروی حمل و جمع‌آوری زباله به صورت شبانه روزی استفاده می‌شود.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۴:۲۴

برنامه سخنرانی شیخ حسین انصاریان در دهه سوم ماه صفر
مراسم سوگواری دهه پایانی ماه صفر با سخنرانی شیخ حسین انصاریان در حسینیه آیت‌الله علوی بروجردی و حسینیه هدایت برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۱:۱۰

شهردار منطقه ثامن:
شهرداری ثامن برای استقبال از زائران دهه پایانی ماه صفر آمادگی کامل دارد
نعمتی با بیان اینکه هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه های ذیربط برای مدیریت هرچه بهتر این ایام، امری ضروری است، گفت: شهرداری منطقه ثامن برای استقبال از زائران دهه پایانی ماه صفر آمادگی کامل دارد.

۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۳:۱۱