خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تفاهم نامه همکاری
سقا:
معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی در طرح «شنبه ها با کتاب» کانون های مساجد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، گفت: معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی در طرح «شنبه ها با کتاب» کانون های مساجد می تواند بستر مناسب حضور فعالان کانون ها در این جشنواره را فراهم کند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۵:۰۲

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان داطلبان و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی/ همکاری اتحادیه در زمینه تامین لوازم خانگی سیل‌زدگان
سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی تفاهم‌نامه‌ای به منظور همکاری‌های مشترک در زمینه‌های مختلف و همچنین تامین بخشی از لوازم خانگی مناطق حادثه دیده بر اثر سیل، امضا کردند.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۴:۲۴

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس خبر داد:
امضای تفاهم نامه بین دانشگاه علمی كاربردی و اداره كل استاندارد استان
دانش منش گفت: تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علمی كاربردی استان فارس و اداره كل استاندارد استان در راستای هم افزایی علمی امضا شد.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۳۹

انعقاد تفاهمنامه سه جانبه علمی، پژوهشی، فرهنگی و صنعتی با مشارکت آموزش فنی و حرفه ای استان فارس
در راستای اجرای قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، تفاهم نامه همکاری سه جانبه ای بین مدیران اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس، اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان و پردیس شرکت های دانش بنیان فارس منعقد شد.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۳:۰۱

تفاهم‌نامه همکاری میان میراث فرهنگی و ارشاد اسلامی به امضا رسید
ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی با امضای تفاهم نامه همکاری برای توسعه هنر و صنایع دستی همکاری می کنند.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۶:۳۲

تفاهم نامه همکاری دادگستری هرمزگان و دبیرخانه کانون های مساجد امضا شد
تفاهم نامه همکاری بین دادگستری هرمزگان و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان به منظور ایجاد و گسترش زمینه های همکاری در مباحث فرهنگی، آموزشی و پژوهشی منعقد شد.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۰:۱۲

رئیس مجمع نمایندگان گیلان:
ساخت پروژه راه‌آهن آستارا- آستارا متوقف شد
داداشی گفت: ساخت پروژه راه‌آهن آستارا - آستارا به جهت تعلل طرف ایرانی ‌در تحویل اسناد مالی به جمهوری آذربایجان به کندی پیش رفته و به عبارتی دیگر متوقف شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۶

همکاری «پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» و «مرکز رسیدگی به امور مساجد» درباره علوم انسانی
«پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» و «مرکز رسیدگی به امور مساجد» به منظور هم افزایی و استفاده از ظرفیت متقابل یکدیگر در عرصه هایی همچون اثرگذاری بر ارتقاء سلامت معنوی جامعه و اسلامی‌سازی و بومی‌سازی رشته‌های مورد نیاز طرفین تفاهم همکاری منعقد کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۶

رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تاکید کرد
همکاری پژوهشگاه های حوزه و دانشگاه و علوم و فرهنگ اسلامی برای توانمندسازی علوم انسانی
حجت الاسلام لکزایی با تاکید بر همکاری پژوهشگاه های حوزه و دانشگاه و علوم و فرهنگ اسلامی، گفت: اسلامی‌سازی و توانمندسازی علوم انسانی در حال پیگیری است و انتظار می رود این دو نهاد علمی برخی امور پژوهشی را مشترکاً انجام دهند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۹

کمیته امداد و دانشگاه آزاد اسلامی یزد تفاهم نامه همکاری امضا کردند
کمیته امداد و دانشگاه آزاد اسلامی یزد با هدف استفاده از توانمندی های دانشگاه برای توانمندسازی خانوار تحت حمایت و اقشار نیازمند تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۲

رئیس کل دادگستری قزوین:
تفاهم نامه همکاری دادگستری قزوین با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه منعقد شد
حجت الاسلام قدرتی از انعقاد تفاهم نامه همکاری د ادگستری قزوین با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان به منظور ترویج فرهنگ صلح و سازش و کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد .

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۰

امضای تفاهم‌نامه همكاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان ميراث فرهنگی
همزمان با آيين افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه بين‌المللی گردشگری تهران، تفاهم‌نامه همكاری بین سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان ميراث فرهنگی امضا شد

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۸:۵۳

همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با انتشارات بوم سازه به منظور حمایت های علمی
تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با انتشارات بوم سازه (CIVILICA) به منظور حمایت از انتشار مقالات علمی و همکاری با نشریات این پژوهشگاه امضاء شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۷

در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت:
انعقاد تفاهم‎‌نامه همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی و دبیرخانه کانون‌های مساجد استان
تفاهم‌نامه همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی تعاونی پیام شهرکرد و دبیرخانه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی مساجد استان در راستای ارتقای مشارکت در زمینه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی منعقد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۰

رئیس حوزه هنری استان:
ضرورت تعمیق هنر در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه هنر از ابتدا در مساجد نمود زیادی داشته و اکنون به فراموشی سپرده شده است گفت: کانون های مساجد باید هنر را در مساجد تعمیق بخشند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۱

انعقاد تفاهم‎‌نامه همکاری حوزه هنری و دبیرخانه کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری
تفاهم‌نامه همکاری حوزه هنری چهارمحال و بختیاری و دبیرخانه هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی مساجد استان در راستای ارتقای مشارکت در زمینه های مرتبط با فعالیت هایی با رویکرد هنر انقلاب اسلامی منعقد شد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۲:۴۳

همکاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با سه نهاد علمی با هدف توسعه علوم انسانی
پژوهشگاه حوزه و دانشگاه به منظور گسترش همکاری های علمی با مرکز الامام حسن(ع) للدراسات التخصصیه وابسته به عتبه حسینیه، دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه معارف قرآن و عترت (ع) اصفهان تفاهم نامه امضاء کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۰:۴۰

امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و اصناف قزوین
اداره کل کمیته امداد استان قزوین و اتاق اصناف استان به منظور ارتقای خدمت رسانی به نیازمندان تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۰۷:۵۷

سرپرست دانشگاه علمی و کاربردی فارس خبر داد:
همکاری مشترک دانشگاه علمی کاربردی با اداره کل راه آهن استان فارس
دانش منش از امضای تفاهم نامه همکاری مابین دانشگاه علمی کاربردی استان فارس با اداره کل راه آهن استان خبرد داد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۲:۳۳

امضا تفاهم نامه کانون های فرهنگی هنری مساجد و حوزه هنری
آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجدکشور و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، عصر سه شنبه در محل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۶:۴۳