خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید هاشم حسینی
یک نویسنده به شبستان خبرداد:
«بندگان خدا و بردگان زمین» در انتظار چاپ
حسینی با بیان اینکه چاپ کتاب در شرایط فعلی سخت شده است، گفت: رمان جدیدم در بردارنده حوادث تاریخی است و به اتفاقات پیش و پس از انقلاب اسلامی اشاراتی دارد.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۱۰:۴۰

سیدهاشم حسینی :
«دختر کوهستان» را بدون تماشای قفقاز نوشتم
هاشمی با بیان اینکه «دختر کوهستان» نخستین داستان طرحم برای نویسندگی بود، گفت: وقتی نوشتن این کتاب را شروع کردم ۱۸ سال داشتم.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۰۹:۳۶

رمانی اجتماعی به قلم سید هاشم حسینی
خبرگزاری شبستان:«گربه پایتخت» عنوان رمانی است اجتماعی از سید هاشم حسینی که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۳ - ۱۴:۰۶

رمان جدید سید هاشم حسینی با «بود و نابود»
خبرگزاری شبستان:«بود و نابود» رمان انقلاب« سید هاشم حسینی» است که به تازگی توسط «سوره مهر» منتشر شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۷

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران:
ائمه جماعات ظرفیت ایجاد موقوفات جدید در جامعه را دارند
خبرگزاری شبستان: حسینی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، با بیان اینکه ائمه جماعات ظرفیت ایجاد موقوفات جدید در جامعه را دارند، گفت: ایران جزو ۱۰ کشور نخست مشارکت مردم در امور خیر است.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۳:۱۹

تاکیدمان بر همکاری مساجد و بقاع متبرکه است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان تهران، گفت: بهتر است میان بقاع و مساجدی که در کنار هم هستند همکاری و مدیریت مشترک وجود داشته باشد.

۱۳۹۵/۵/۲۳ - ۰۷:۴۶

سید هاشم حسینی با سه رمان جدید در راه نشر
خبرگزاری شبستان:«دخترکوهستان»، «بود و نبود» و «گربه پایتخت» سه رمان از سید هاشم حسینی است که در انتشارات سوره مهر مراحل آماده سازی را سپری می‌کنند.

۱۳۹۵/۵/۱۲ - ۰۹:۱۹

«ماجرای چراغ قرمز» کتاب شد
خبرگزاری شبستان:چاپ نخست کتاب داستانی«ماجرای چراغ قرمز»تألیف سید هاشم حسینی و تصویرگری سمیه علیپور را انتشارات سروش وارد بازار نشرکرده است .

۱۳۹۴/۸/۱۴ - ۱۴:۰۶

«هنر ایران در عرصه جهانی» در گفتگو با هاشم حسینی/
 ترجمه آثار خوب نیازمند برنامه منسجم/ ترجمه سالانه ۱۰ کتاب ارزشمند
خبرگزاری شبستان: حسینی معتقد است، با تشکیل یک سازمان زیر نظر وزارت ارشاد به منظور انتخاب بدون حب و بغض آثار خوب برای ترجمه می توان نویسندگان، کتاب های خوب و فرهنگ ایرانی را به جهانیان معرفی کرد.

۱۳۹۴/۳/۲۰ - ۰۸:۳۸

«هنر انقلابی» در گفتگو با سیدهاشم حسینی:
انقلاب موجب بروز رمان نویسی دینی شد/ ظهور رمان تاریخی به برکت انقلاب
خبرگزاری شبستان: حسینی با اشاره به ظهور و بروز رمان نویسی دینی و تاریخی به خصوص تاریخ معاصر گفت: بعد از انقلاب اسلامی ارزش هایی چون شهادت، ایثار و پیروزی خون بر شمشیر در ادبیات مطرح شد.

۱۳۹۴/۱/۲۵ - ۰۹:۴۹

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل تهران:
ساخت بیمارستان تخصصی سرطان با تأیید نقشه در مراجع ذیربط آغاز می شود
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران با رضایت بخش ارزیابی کردن مشارکت مردم در سرمایه گذاری برای وقف جمعی با نیت ساخت بیمارستان تخصصی سرطان گفت: با تایید نقشه این بیمارستان در مراجع ذیربط کار ساخت آغاز خواهد شد.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۰:۲۵