خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مفاهیم ارزشی
پای صحبت هنرمندان انقلابی دیروز، امروز و فردای زنجان
نشست انقلاب به روایت هنر که به منظور تجلیل از هنرمندان دیروز، امروز و فردا برگزار شد، زمینه ای ایجاد کرد تا پای صحبت تنی چند از هنرمندان متعهد و انقلابی زنجان نشینیم.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۸

حاشیه های سیاسی را وارد مفاهیم مقدس نکنیم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه لجاج کشورهای غربی با ملت ایران به خاطر مفاهیم مقدس اسلامی است گفت: حاشیه های سیاسی را وارد مفاهیم مقدس نکنیم.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۸

کارگردان نمایش خیابانی نیمکت:
تئاتر خیابانی، ابزار بسیار مناسبی برای انتقال مفاهیم ارزشی است
خبرگزاری شبستان: کارگردان نمایش خیابانی نیمکت گفت: تئاتر خیابانی به دلیل نزدیکی بیشتر با حس مخاطب می تواند ابزار بسیار مناسبی برای انتقال این مفاهیم باشد.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳:۵۰

اولین جشنواره مد و لباس عاشورایی در گفتگو با حمید قبادی:
مفاهیم ارزشی جامعه را در قالب جشنواره مد و لباس به نمایش می گذاریم
خبرگزاری شبستان: رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس هدف دبیرخانه جشنواره مد و لباس عاشورایی را پرداختن به موضوعات ارزشی دیگر جامعه خواند و گفت: جشنواره مد و لباس عاشورایی در دوره های بعد به دیگر مفاهیم ارزشی جامعه می پردازد.

۱۳۹۴/۸/۱۸ - ۰۸:۲۱

ارسال یک هزار و ۴۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان
خبرگزاری شبستان:  دبیر اجرایی پنجمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان گفت: تا روز پایانی ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره حسنات یک هزار و ۴۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که هنرمندان تهرانی در حوزه ارسال آثار پیشتاز بودند.

۱۳۹۴/۵/۳ - ۱۳:۱۰

مفاهیم ارزشی و دینی را با تکنولوژی های روز به دنیا معرفی کنیم
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد خوزستان اظهارکرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات روز می‌طلبد از این فرصت در جهت توسعه و معرفی مفاهیم ارزشی، انسانی و دینی بهره بگیریم.

۱۳۹۳/۱۲/۹ - ۱۰:۰۸

بازارچه های خیریه، مصداق اقتصاد مقاو متی است
خبرگزاری شبستان:دانش آموزان به عنوان حلقه واسط خانه و مدرسه قشر تاثیرگذار فرهنگی جامعه هستند که می توانند با انجام اقدامات پرمحتوا و سازنده آموزشی، هنری و مهارتی علاوه بر تحقق اقتصاد مقاومتی مفاهیم ارزشی را در اجتماع نهادینه کنند.

۱۳۹۳/۱۲/۵ - ۱۴:۱۱

جریان تئاتر بچه های مسجد یک حرکت عمیق ارزشی است
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه هنری استان یزد، با بیان اینکه جریان تئاتر بچه های مسجد یک حرکت عمیق ارزشی است گفت: به دنبال آن هستیم تا جریان تئاتر بچه های مسجد را سال آینده در استان راه اندازی و پیگیری کنیم .

۱۳۹۳/۱۰/۹ - ۱۵:۱۶

زندگی بدون هنر مفهوم خود را از دست می‌دهد
خبرگزاری شبستان: فرماندار شهرستان لنگرود گفت: اگر روزگاری هنر از عرصه زندگی بشر حذف کنیم زندگی مفهوم خود را از دست می‌دهد.

۱۳۹۳/۹/۱۹ - ۱۶:۲۱