خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رشد
رشد ادامه دار بورس کالا در اردیبهشت ماه/داد و ستد ۶۶۰ هزار و ۷۸۰ تن انواع کالا
بورس کالا از ابتدای سال جاری تاکنون رشد قابل ملاحظه ای داشت به طوری که ۶۶۰ هزار و ۷۸۰ تن انواع کالا به ارزش ۴۱ هزار میلیارد ریال در هفته گذشته در بورس کالا مورد داد و ستد قرار گرفت.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۲:۴۶

بعد از ریزش ۲ روز گذشته
شاخص کل به ۲۰۸ هزار و ۲۶۴ واحدی رسید
بورس و اوراق بهادار پس از ۲ روز روند نزولی امروز با رشد همراه بود. در آغاز معاملات شاخص کل به جایگاه ۲۰۸ هزار و ۲۶۴ واحدی رسید.

۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۹:۴۹

سه درصد رشد آیفکس در هفته گذشته
فرابورس در ادامه معاملات رو به رشد خود در ماه فروردین ماه در هفته اول اردیبهشت نیز روزهای خوبی را سپری کرد و در آخرین روز کاری هفته گذشته در پله ۲ هزار و ۴۳۹ واحد ایستاد.

۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۳:۰۶

رشد فرابورس در معاملات فروردین ماه/معامله ۲۳ هزار میلیارد ریال کالا
آیفکس و ارزش بازار فرابورس که بر اساس آمارهای معاملاتی در سال ۹۷ با رشد مواجه بودند در اولین ماه سال جاری نیز روند رو به رشد خود را ادامه دادند تا جایی که در یک ماهه فروردین ۲۳ هزار میلیارد ریال کالا در فرابورس معامله شد.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۲:۲۰

برای اولین بار طی فعالیت ۵۰ ساله
شاخص بورس رکورد شکست
امروز در ساعات اولیه کار بورس شاخص کل با ۴۴۷۴ واحد افزایش به ۲۰۰ هزار و ۵۵۸ واحد رسیده است که این اتفاق برای اولین بار در تاریخ بازار سهام رخ داده است.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۰:۴۲

رشد اقتصادی ۹ ماهه سال ۹۷ اعلام شد
مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود درباره رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه سال ۹۷ اعلام کرده که ایران طی این مدت دارای رشد اقتصادی منفی ۳.۸ درصد با نفت و ۱.۹ درصدی بدون نفت بوده است.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۵:۵۰

دبیر کل حزب سبز:
انحصار طلبی برخی جریان های اقتصادی بزرگترین ضربه به تولید کشور است
کنعانی مقدم با بیان اینکه رشد سلطان های مختلف از موانع تولید است، گفت: انحصار طلبی برخی جریان های اقتصادی بزرگترین ضربه به تولید کشور است که با واردات بی رویه و در اختیار قرار داشتن شرایط اقتصادی، تولید کننده را دچار ورشکستگی می کنند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۱:۰۷

در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس ۱۸۳۲ واحد رشد داشت
امروز ۳ میلیارد و ۹۱ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۹۶۹ میلیارد ریال در ۲۵۱ هزار نوبت داد و ستد و باعث شد تا شاخص کل بورس ۱۸۳۲ واحد رشد داشته باشد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۵:۰۸

آیت الله صفایی بوشهری عنوان کرد:
حوزه و دانشگاه علم خود را وقف رشد و تربیت سایر اقشار جامعه کنند
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر گفت: عالمان دینی حوزه‌های علمیه و اساتید هیئت علمی دانشگاه ها، علم خود را وقف رشد و تربیت سایر اقشار جامعه کنند و اقدام به این حرکت خیر در حکم پرداخت ذکات علمی و دینی شخص نیت کننده و واقف وقت است.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۷:۴۱

در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس به ۱۶۶ هزار و ۷۹۳ واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با ۷۶۳ واحد رشد معادل ۰.۴۶ درصد به ۱۶۶ هزار و ۷۹۳ واحد رسید این در حالی که روز یکشنبه ششم اسفند ماه شاخص کل بورس با ۱۷۶۲ واحد رشد معادل ۱.۰۷ درصد به ۱۶۶ هزار و ۳۰ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۵:۲۶

فرامرز گرمرودی در رونمایی از مجموعه کتاب «موغام شور»
باید صداهای مختلف موسیقی را بشنویم
یک آهنگساز با بیان این که باید صداهای مختلف موسیقی را بشنویم تا موسیقی مان رشد کند،گفت: ما نیاز داریم از تجربه های دیگران در پیشرفت موسیقی مان استفاده کنیم و از آن ها که پیشرو هستند بیاموزیم.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۱۰:۳۹

تراز تجاری مثبت ایران طی ۱۰ ماهه سال جاری
مثبت بودن تراز تجاری نشاندهنده افزایش میزان صادرات نسبت به واردات در یک کشور است و بر اساس جدیدترین آمار از سازمان توسعه تجارت ایران تراز تجاری ایران در ۱۰ ماهه سال جاری مثبت بوده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۱:۳۲

طی ۴۰ سال صورت گرفت
افزایش ۲۱۱ میلیون تنی ظرفیت بندری کشور
استفاده از پتانسیل های حوزه دریا و بنادر پس از آنکه از سوی بالاترین مقام در نظام مورد تاکید قرار گرفت به عنوان دستور کار از سوی دستگاه های متولی دنبال شد تا جایی که امروز پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شاهد افزایش ۲۱۱ میلیون تنی بنادر کشور هستیم.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۴

در پایان معاملات امروز
رشد شاخص کل بورس/۵ نماد دارای بیشترین تاثیر مثبت
امروز شاخص کل بورس با ۵۵۰ واحد رشد معادل ۰.۳۵ درصد به ۱۵۶ هزار و ۷۰۵ واحد رسید در حالی که روز یکشنبه ۲۸ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۹۵۸ واحد افت به کانال ۱۵۶ هزار واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰

«هنر انقلاب در آستانه چهل سالگی» در گفتگو با مدیر کل تجسمی وزارت ارشاد
رشد هنرهای تجسمی پس از انقلاب چشمگیر است/ افزایش تعداد هنرمندان و دانشجویان هنر
هادی مظفری رشد هنرهای تجسمی پس از انقلاب را چشمگیر خواند و گفت: در سی سال اخیر از حدود ۳ میلیون نفر محصل رشته های هنری، ۳۰ درصد هنرهای تجسمی را انتخاب کرده اند؛ بنابراین می توانیم بگوییم امروز در آموزش هنر شرایط قابل قبولی داریم.

۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۶

در پایان معاملات امروز
شاخص بورس به ۱۵۸ هزار و ۵۳۵ واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با رشدی ۱۴۱ واحدی به ۱۵۸ هزار و ۵۳۵ واحد رسید این در حالی است که روز سه شنبه ۱۶ بهمن ماه شاخص کل بورس با افزایش ۳۵۱ واحدی به ۱۵۸ هزار و ۳۹۴ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۶

در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس به ۱۵۸ هزار واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با افزایش ۳۵۱ واحدی به ۱۵۸ هزار و ۳۹۴ واحد رسید این در حالی است که روز دوشنبه ۱۵ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۶۸۸ واحد رشد معادل ۰.۴۴ درصد به ۱۵۸ هزار و ۴۳ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۲

در پایان معاملات امروز
رشد دسته جمعی همه شاخص های بورس
امروز شاخص کل بورس با ۶۸۸ واحد رشد معادل ۰.۴۴ درصد به ۱۵۸ هزار و ۴۳ واحد رسید این در حالی است که روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه شاخص کل بورس با ۲۵۰۰ واحد افت معادل ۱.۵۶ درصد به ۱۵۷ هزار و ۳۵۵ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۰۷

ایران در مسیر توسعه
احداث ۴۴۵ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر/اشتغالزایی ۴۳ هزار و ۶۸۰ نفر با بهره از انرزی های نو
استفاده از انرژی های تجدیدپذیر علاوه بر این که باعث صرفه جویی در منابع کشور شده است زمینه اشتغالزایی برای ۴۳ هزار و ۶۸۰ نفر را فراهم آورده است و در راستای توسعه استفاده از این نوع از انرژی ها قرار است ۴۴۵ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر در کشور احداث شود.

۱۳۹۷/۱۱/۹ - ۰۸:۰۴

در پایان معاملات امروز
شاخص بورس به ۱۶۲ هزار و ۴۷۸ واحد رسید
امروز شاخص کل بورس با ۴۶۱ واحد افت معادل ۰.۲۸ درصد به ۱۶۲ هزار و ۴۷۸ واحد رسید این در حالی است که روز گذشته شاخص کل با افزایش ۱۳۵ واحدی به ۱۶۲ هزار و ۹۴۰ واحد رسیده بود.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۶:۱۷