خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

الخميس ٩ رمضان ١٤٣٩

Thursday, May 24, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دولت
شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت؛
سال آینده نقشه راه توسعه صنعتی در اختیار صنعتگران خواهد بود
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تلاش ما بر این بود تا پایان امسال استراتژی توسعه صنعتی ایران را به دست بگیریم اما این مهم اتفاق نیفتاد ولی در آغاز سال آینده نقشه راه را در اختیار صنعتگران قرار می دهیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۹

بطحایی در حاشیه جلسه هیئت دولت؛
اولویت اول ما در سال ۹۷ مقابله با هجمه‌های پیش روی جامعه است
خبرگزاری شبستان:وزیر آموزش و پرورش در خصوص اولویت‌های این وزارتخانه در سال آینده گفت: جامعه ما با هجمه های بسیار سنگینی روبرو است که این هجمه ها، آموزه های ما را به تخریب می کند از این رو اولین اولویت برای سال ۹۷ مقابله با هجمه های پیش روی جامعه است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۱

امیری در حاشیه جلسه هیئت دولت؛
تمامی اعضای دولت مخالف استیضاح بودند/دولت دوازدهم یک دولت منسجم و متحد است
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: دولت دوازدهم یک دولت یکپارچه است و اینکه در برخی از جاها شنیدیم که بخشی از دولت با استیضاح وزرا موافق بوده است، حرف درستی نیست.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۶

جهانگیری در پاسخ به شبستان:
ما از دستگیری هیچ کسی خوشحال نمی شویم
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور در خصوص دستگیری برخی از مسئولان دولت نهم و دهم گفت: ما از دستگیر شدن کسی خوشحال نمی شویم اما اگر هر موضوعی در زمان مقرر آن رسیدگی شود هیچگاه آن اتفاق به مسئله روز سیاسی کشور تبدیل نخواهد شد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۳

جهانگیری در آخرین جلسه هیئت دولت:
معیشت و اشتغال دو اولویت دولت در سال ۹۷ خواهد بود/شادی، نشاط و امید را باید به مردم تزریق کنیم
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور در خصوص اولویت های دولت در سال ۹۷ گفت: ما در سال ۹۷ به دنبال ایجاد اشتغال و تامین معیشت مردم خواهیم بود، این دو موضوع جزو اولین اولویت های ما برای سال آینده خواهد بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۹

روحانی در حاشیه جلسه هیئت دولت؛
باید مردم در زندگی اجتماعی و سیاسی خود شاد باشند/اعتراضات مردم شامل همه مسئولان می شود؛ برخی پارازیت نیندازند
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با تاکید بر اینکه همانطور که اعتراض و انتقاد را به رسمیت می شناسیم باید شادی مردم هم به رسمیت شناخته شود، گفت: باید بگذاریم مردم در زندگی اجتماعی و سیاسی خود شاد باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴

شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت:
کرمانشاه روز اول سال جدید میزبان رئیس جمهور است
خبرگزاری شبستان: وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص برنامه رييس جمهور در آغاز سال تحويل گفت: رييس جمهور و بنده روز اول سال جديد را در كرمانشاه خواهيم بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲

جهانگیری:
رییس جمهور اعتقاد دارد نبايد محدوديتي برای تلگرام ايجاد شود
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور در مورد فيلترينگ تلگرام گفت: در جلسه شوراي عالي فضاي مجازي موضوعات وضع مي شود ولی مي دانم رييس جمهور در خصوص اين موضوع جدي است و اعتقاد دارد نبايد محدوديتي در اين خصوص ايجاد شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۷

روحانی در پیامی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط سیاسی تهران – مینسک:
روابط حسنه ایران و بلاروس بیش از پیش در راستای منافع دو ملت گسترش خواهد یافت
خبرگزاری شبستان: رئیس‌ جمهور در پیامی، بیست و پنجمین سالگرد برقراری روابط دوستانه و توأم با همکاری تهران – مینسک را تبریک گفت و افزود: روابط حسنه ایران و بلاروس بیش از پیش در راستای منافع دو ملت گسترش خواهد یافت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۵

جهانگیری:
اشتغال؛ مهمترین چالش دولت در سال آینده
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور در مورد سرمايه گذاري و رشد آن در سال ٩٧ اظهار داشت: مهم ترين چالش ما در سال آینده مساله اشتغال است و ما باید براي اشتغال اين جوانان برنامه داشته باشيم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۱

روحانی در جمع خبرنگاران:
دولت به وعده خود عمل كرد/ تورم تك رقمي در سال ۹۶، یک افتخار برای ماست
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت با اشاره به اینکه امسال در حوزه اشتغال اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: در سال ٩٦ تورم ما تك رقمي بود که این عدد یک افتخار برای ما است و دولت به وعده خود عمل كرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۴

روحانی انتخاب رئیس جمهور جدید ارمنستان را تبریک گفت
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی انتخاب رئیس جمهوری ارمنستان را تبریک گفت و ابراز اطمینان کرد که روابط تهران – ایروان با عنایت به پیوندهای فرهنگی و تاریخی میان دو ملت‌، بیش از پیش گسترش خواهد یافت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۵

روحانی انتخاب مجدد رئیس جمهور چین را تبریک گفت/ امیدوارم در دوره پیش‌رو شاهد ارتقاء بیش از پیش روابط در همه زمینه‌ها باشیم
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتخاب مجدد آقای شی جین پینگ به عنوان رئیس جمهوری خلق چین، ابراز امیدواری کرد در دوره پیش‌رو ، روابط تهران – پکن در همه زمینه‌ها بیش از پیش ارتقاء یابد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۳

پیام تسلیت روحانی به رئیس جمهور ترکیه به مناسبت سقوط هواپیمای جت شخصی متعلق به یکی از شرکت‌های ترکیه
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی جان باختن سرنشینان هواپیمای جت شخصی متعلق به یکی از شرکتهای ترکیه در استان چهارمحال و بختیاری جمهوری اسلامی ایران را به رئیس جمهور ترکیه تسلیت گفت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۸

با حکم رییس‌جمهور؛
مؤیدی خرم آبادی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در حکمی علی مؤیدی خرم آبادی را به عنوان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۱

روحانی در دیدار وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان:
روابط تهران - باکو درراستای منافع دو ملت است
خبرگزاری شبستان: رئیس‌ جمهور روابط ایران و جمهوری آذربایجان را رو به گسترش و درراستای منافع دو ملت دانست و بر ضرورت تلاش برای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات و همکاری‌های تهران – باکو تأکید کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۶

نوبخت در پاسخ به شبستان:
تجمع کشورها زیر پرچم آمریکا را به حداقل رساندیم/رشد مثبت اقتصادی در سال ۹۶/امنیت کشور را حفظ کردیم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت در تشریح دستاوردهای دولت در سال ۹۶ گفت: توجه به سیاستهای منشور حقوق شهروندی و ممانعت از تجمع کشورها زیر پرچم آمریکا در عرصه بین الملل از جمله دستاوردهای دولت در سال ۹۶ بود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۱

نوبخت در نشست خبری:
برای حفظ منافع ملی به خریداران اتوبوسی، دلار عرضه نمی شود/همه مقامات زیر ۱۰ میلیون حقوق می گیرند/مجلس به ۳ وزیر رای دهد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با اشاره به کسانی که با اتوبوس آورده می شوند و در صف های خرید ارز قرار می گیرند تا ریالشان را به دلار تبدیل کنند که ارزش آن بیشتر شود، گفت: برای حفظ منافع ملی به خریداران اتوبوسی، دلار عرضه نمی شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۱

پیام تسلیت روحانی به مناسبت رحلت مرحوم آیت الله شاه‌آبادی
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم پارسا، مرحوم آیت الله حاج شیخ نصرالله شاه‌آبادی را به حوزه‌های علمیه، شاگردان و علاقمندان و به‏ویژه بیت مکرّم آن مرحوم تسلیت گفت.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۷:۲۰

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:
استیضاح حق نمایندگان و فرصتی برای تبیین خدمات دولت/ حمایت قاطع دولت از سه وزیر تعاون، راه و کشاورزی
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با اشاره به استیضاح سه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی، آن را حق نمایندگان و فرصتی برای تبیین خدمات دولت دانست.

۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۷:۱۹