خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷

الأحد ١٢ رمضان ١٤٣٩

Sunday, May 27, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حضور مردم
مردم کشور در ایستادگی و آزادی خواهی افتخار پیروی از امام حسین(ع) را دارند
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه مدیریت و تعاملات مختلف با آحاد جامعه باید جدی گرفته شود گفت:مردم کشور در ایستادگی و دفاع از حق، آرمان و آزادی‌ خواهی افتخار پیروی از امام حسین( علیه السلام) را دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۴۰

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر عشق به نظام و رهبری است
خبرگزاری شبستان: رییس حوزه هنری هرمزگان از حضور پرشور و گسترده آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان عشق به انقلاب، نظام و رهبری یاد کرد و گفت: این حضور مشت محکمی بر دهان استکبار و ایادی آن است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۴

رییس مجمع نمایندگان هرمزگان؛
ملت ایران علی رغم برخی نارسایی ها دوستدار انقلاب و نظام است
خبرگزاری شبستان: رییس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: ملت ایران علی رغم وجود برخی مشکلات و نارسایی ها، دوستدار انقلاب و نظام اسلامی است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۱

حماسه ای بی نظیر/ صحنه های به یادماندنی از وفاداری مردمان دیار شرجی و گرما
خبرگزاری شبستان: حضور کم نظیر هرمزگانی های دریادل در راهپیمایی ۲۲ بهمن صحنه های زیبا و به یادماندنی از وفاداری مردمان دیار شرجی و گرما به انقلاب، نظام و تبعیت از رهبری را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشید.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۲

حضور گسترده مردم در راهپیمایی، نمایش وفاداری ملت به انقلاب است
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را باشکوه خواند و گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی، نمایش وفاداری ملت به انقلاب است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۴

دادستان کشور:
آغوش باز آمریکا بوسه مرگ / دشمن وحدت مردم را مورد هدف قرار داده است
خبرگزاری شبستان: دادستان کشور، با بیان اینکه دشمن به دنبال رخنه در کشور است، گفتت: ملت ایران خوب می دانند آغوش باز آمریکا برای ملت بوسه مرگ است.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۷

۳۹ سال حضور/ زمستانی که با گرمای حضور مردم بهار شد
خبرگزاری شبستان: مردم سراسر استان قزوین امروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن با گرمای حضور خود بهار را در فصل زمستان رقم زدند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۹

دادستان کشور:
راهپیمایی مردم در دفاع از آرمان های انقلاب تماشایی است
خبرگزاری شبستان: دادستان کشور، راهپیمایی ۲۲ بهمن را تماشایی خواند و گفت: مردم دشمن را می‌بینند بیشتر در صحنه می‌آیند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۴

شکوه حضور/ پای عهد با انقلاب ایستاده ایم
خبرگزاری شبستان:مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۶

مردم گلستان در آستانه خلق حماسه ای دیگر/ همه آمدند
خبرگزاری شبستان: راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن از دقایقی قبل در سراسر استان گلستان آغاز شد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۰

حماسه حضور کویرنشینان به رنگ واقعیت؛
۲۲ بهمن ۹۶ تماشایی شد/ در میدان می‌مانیم
خبرگزاری شبستان: امروز باری دیگر زمان حضور شد تا نوبت به تکلیف من و تو برسد، ما یاد گرفته‌ایم که باشیم، پای همه‌چیزهایی که سخت به دست آورده‌ایم و برای حفظ آن هم سخت‌تر ایستاده‌ایم؛ آری اینجا کشور محسن حججی هاست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۸

انقلاب اسلامی نمونه از حیات طیبه را به جهانیان نشان داد
خبرگزاری شبستان:مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز، انقلاب اسلامی را الگویی برای آزاد اندیشان جهان دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران نمونه ای از حیات طیبه را به جهانیان نشان داد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۰

آغاز راهپیمایی مردم لرستان / نمایشی از اتحاد ووفاداری
خبرگزاری شبستان:مردم لرستان همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و ارزش های انقلاب به نمایش گذاشتند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۵۷

حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، میثاق دوباره آرمان های انقلاب است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان، در بیانیه ای حضور گسترده در راهپیمایی را میثاق دوباره ملت با آرمان های انقلاب، امام (ره) و خون شهدا دانستند ومردم را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۳

انسجام و وحدت محور اصلی فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات است/ افتتاح ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام
خبرگزاری شبستان: سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام، گفت: برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با محوریت وحدت و ایجاد انسجام ملی در راستای صیانت از نظام اسلامی اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۴

سال ۹۷ سال تبیین کارآمدی نظام اسلامی/ حضور مردم توطئه ها را خنثی می کند
خبرگزاری شبستان: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، گفت: دهه فجر در واقع تجلی عید غدیر برای مردم ایران اسلامی است و مردم در ۲۲ بهمن وفاداری خود را به اسلام و انقلاب به نمایش می گذارند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۲

حضور مردم همیشه در صحنه، انقلاب را بیمه کرد/ هراس نظام سلطه از روند رو به رشد انقلاب
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: دشمنان نظام و انقلاب تا نام امام (ره)، انقلاب و اسلام است هیچ‌گاه دست از دشمنی با ملت ما بر نخواهند داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۳

خروش مردم لرستان و اعلام انزجار از فتنه و اغتشاتش
خبرگزاری شبستان: مردم لرستان با حضوری خودجوش در راهپیمایی انزجار خود را از رفتارهای اخیر فتنه گران و اغتشاش گران اعلام کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۸

تجمع حامیان ولایت در قزوین
همزمان با سراسر کشور صبح امروز تجمع حامیان ولایت به مناسبت نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور مردم قزوین برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۳:۳۹

تقدیر از خروش مردم کردستان در یوم الله ۱۳ آبان
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کردستان در اطلاعیه ای از حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان تقدیر و تشکر کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۹:۰۶