خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مناسب سازی شهری
فرماندار شیراز عنوان کرد:
عدم مناسب سازی ها اطلاع داده شود
امیری از بانک ها خواست عدم مناسب سازی را اطلاع دهند و گفت: توسعه، زمانی ارزشمند است که انسان محور باشد، به نیازهای انسانی انسان ها توجه شود و کرامت آنان در نظر گرفته شود، به ویژه برای افراد دارای معلولیت نیازهای آنان متناسب با وضعیت شان دیده شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۶

شاعری در همایش روز معلول بهشهر؛
مدیریت شهری، برنامه جدی تری برای بهبود کیفیت زندگی معلولان ارائه کند
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت شهری، برنامه جدی تری برای بهبود کیفیت زندگی معلولان و تردد در شهر ارائه کند و کمک کار این قشر برای رفع مشکلات این حوزه باشد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۱:۵۵

بی‌مهری شهرداری تبریز نسبت به جامعه نابینایان استان
مدیرعامل جامعه نابینایان آذربایجان شرقی گفت: برخی مدیران که خودشان به طور رابطه‌ای مدیر شده‌اند، تمایل دارند تا نابینایان، کر و لال و معلول جسمی حرکتی بوده و هیچ حرفی از حق و حقوق خود به میان نیاورند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۰۰:۵۵

مشاور وزیر و مسوول هماهنگی امو ایثارگران وزارت کشور؛
معلولیت اماکنی که معلولین توان عبور از آن ندارند، رفع شود
مشاور وزیر و مسوول هماهنگی امو ایثارگران وزارت کشور گفت: اماکنی که معلولین نمی توانند از آن عبور کنند، را اماکن معلول نامگذاری کنیم و با تهیه فهرستی از این اماکن در نشست تخصصی تر برای رفع معلولیت این اماکن برنامه ریزی کنیم.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۲:۰۵

در ستاد مناسب سازی شهری عنوان شد؛
ضرورت مناسب سازی ورودی مساجد برای تسهیل در تردد معلولان و سالمندان
مدیرکل بهزیستی استان زنجان به الزام مناسب سازی اماکن عمومی برای تردد معلولان اشاره کرد و گفت: در آستانه ماه محرم و ضرورت حضور معلولان و سالمندان به مساجد لازم است تمهیدات مورد نیاز انجام شود.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۱:۱۸

مناسب سازی معابر عمومی با سامانه معبر
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: سامانه معبر در دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور آماده ارائه خدمات به عموم مردم و جامعه هدف بهزیستی است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۱

ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور برای حمایت از حقوق معلولان تشکیل می‌شود
خبرگزاری شبستان: ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور برای حمایت از حقوق معلولان تشکیل می‌شود که این ستاد مکلف به نظارت بر مناسب‌سازی ساختمان‌ها و اماکن دولتی و عمومی است.

۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۵:۰۱

مناسب سازی همچنان دیده نمی شود/ شانه خالی کردن دستگاه های مجری قانون معلولان
خبرگزاری شبستان: هر ساله همزمان با فرارسیدن روز جهانی معلولان، همه دایه مهربان تر از مادر معلولین می شویم و غافل از اینکه مبلمان شهری و مناسب سازی اماکن دولتی و عمومی برای این قشر از جامعه دست و پا گیر است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۰:۴۶

لازمه توجه مسئولان صومعه‌سرا به مناسب‌سازی/ عدالت شهروندی در فضای شهری رعایت شود
خبرگزاری شبستان: فرماندار صومعه‌سرا ب ابیان اینکه مسئولان به مناسب‌سازی توجه ویژه‌ای داشته باشند، گفت: باید در فضای شهری عدالت شهروندی رعایت شود.

۱۳۹۶/۵/۵ - ۱۶:۱۴

استاندارد سازی ۱۳ پارک در لرستان برای حضور جانبازان و معلولان
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استانداری لرستان، مناسب سازی فضای شهری برای حضور جانبازان و معلولین را ضروری دانست و گفت: امسال لرستان در بحث مناسب سازی بعنوان استان برتر کشور انتخاب شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۴

برخورد با دستگاه هایی که طرح مناسب سازی شهری را اجرا نمی کنند
خبرگزاری شبستان: معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه، گفت: استان کرمانشاه ۱۲ هزار مهندس دارد که بسیاری از آنها می توانند بر روی طرح های مناسب سازی کار کنند و با دستگاه های اجرایی که همکاری نمی کنند برخورد خواهیم کرد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۴

مناسب سازی شهری نیازمند همکاری فرادستگاهی است
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای شهر زنجان با انتقاد از عملی نشدن کامل قانون جامع حمایت از معلولان گفت: برای مناسب سازی شهری به همکاری تمام دستگاه ها نیازمند هستیم.

۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۲

گذر از هفت خوان معلولان/ از رویا تا واقعیت، شهری برای همه 
خبرگزاری شبستان: زندگی حق مسلم افراد جامعه است و معلولین جزو لاینفک از این اجتماع بشری اند، از اینرو فراهم آوردن امکانات اولیه و تسهیل در رفت و آمد این قشر یکی از مهمترین وظایف متولیان امر است.

۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۶

نخستین جشنواره انتخاب رسانه حامی مناسب سازی شهری
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیته مناسب سازی شورای شهر زنجان از برگزاری نخستین جشنواره انتخاب رسانه حامی مناسب سازی شهری در زنجان خبر داد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۶

خرید آژانس ویژه معلولان/ اولین ون معلولان تا پایان امسال به راه می افتد
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیته مناسب سازی شهرداری زنجان از خرید آژانس ویژه معلولان خبر داد و گفت: اولین ون مخصوص معلولان تا پایان امسال راه اندازی می شود.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۰:۲۴

۱۰۰ هزار معلول در زنجان شناسایی شده اند
خبرگزاری شبستان: سرپرست اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: نزدیک به ۱۰۰ هزار معلول در این استان شناسایی شده اند که لازمه ورود آنان به شهر رفع موانع محیطی و مناسب سازی اماکن و فضاهای عمومی است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۳

مناسب سازی 13 دستگاه استان زنجان برای معلولین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: از بین ادارات زنجان 13اداره و سازمان به پروژه ارزیابی مناسب سازی بهزیستی پاسخ داده و مناسب سازی شده اند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۵

اخبار کوتاه از بهزیستی استان زنجان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: پژوهش در زمینه فعالیت ها، خدمات و وظایف اداری می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات این حوزه باشد.

۱۳۹۳/۹/۱۹ - ۱۳:۵۶

اصلاحیه قانون جامع حمایت از معلولان در راه است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: اصلاحیه قانون جامع حمایت از حقوق معلولین تنظیم گردیده و قانون جدید به 63ماده افزایش یافته است.

۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۱۲:۰۰