خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رئیس سازمان اوقاف کشور
یک صدایی در برابر دشمن معنای ولایت پذیری/ سازش هزینه و ذلت را با هم دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور سازش نداشتن در برابر مستکبرین را یک دستور قرآنی دانست و گفت: سازش، هزینه و ذلت را با هم دارد.

۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۵:۳۴

رییس سازمان اوقاف و امور خیریه:
رسانه‌ها نیازهای نوین وقف را تبیین کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، گفت: امیدواریم همه نهادهای دولتی حق موقوفات را ادا کنند و از وعده و وعید سیاسی بپرهیزند زیرا این گونه وعده ها دردی را دوا نمی کنند.

۱۳۹۵/۹/۸ - ۱۲:۱۸

رئیس سازمان اوقاف در اختتامیه مسابقات ابتهال و مدیحه سرایی: 
محتوای مدیحه سرایی و ابتهال عزت مسلمانان و ذلت دشمنان را ذکر کند
خبرگزاری شبستان: ​رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در محتوای مدیحه سرایی ها و ابتهال باید مطالبی را از پیامبر اکرم(ص) بگوییم تا ذلت دشمنان اسلام را در پی داشته باشد و باعث ترس و ناامیدی دشمنان شود و برای مسلمانان نیز عزت به همراه آورد.

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۰۹:۳۱

آیت الله سیستانی در دیدار با رئیس سازمان اوقاف : 
 امور وقف درایران به لحاظ شرعی مورد تائید علمای دین است
آیت الله سیستانی ، مرجع عالیقدر شیعیان عراق در دیدار با رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه موقوفات بسیاری در ایران وجود دارد ، گفت : اوقاف در ایران دارای دستگاه منظمی است و امور وقف ، در ایران به لحاظ شرعی مورد تائید علمای دین است.

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۱۶:۲۱

نایب رئیس مجلس عراق در دیدار با رئیس سازمان اوقاف ایران : 
 موقوفات مشترک حاکی از روابط عمیق فرهنگی ودینی ایران وعراق است   
خبرگزاری شبستان: عضوهیئت  رئیسه  مجلس نمایندگان  عراق در دیدار با نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه که  پیش از ظهر روز دوشنبه انجام شد بر گسترش روابط فرهنگی وقرآنی میان دو کشور تاکید کرد .

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۳:۰۷

اوقاف ایران و عراق تفاهم نامه همکاری امضاء می کنند
خبرگزاری شبستان: هیات های ایرانی و عراقی پس از چند ساعت گفت وگو در خصوص مسائل اوقاف، توافق کردند تا پایان هفته یک تفاهم نامه همکاری امضا کنند که فعالیت های مشترک دو کشور در این زمینه در چارچوب این تفاهم نامه با سرعت بیشتری گسترش یابد.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۳:۰۴

حیدرالعبادی در دیدار با رئیس سازمان اوقاف: 
وجود همفکران داعش در برخی کشورها تهدید برای کل منطقه است
خبرگزاری شبستان: ​نخست وزیر عراق در دیدار نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در بغداد گفت، متاسفانه هنوز همفکران داعش در برخی کشورهای منطقه حضور دارند که این امر موجب تهدید سراسر منطقه می شود.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۳:۰۳

تاکید رئیس سازمان اوقاف و رئیس مجلس اعلای عراق بر مقابله با افراط گرایی در منطقه
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه  و هیات همراه  که از روز یکشنبه  در عراق به سر می برند ، با سید عمار حکیم رییس مجلس اعلای اسلامی عراق دیدار و گفت وگو کرد.

۱۳۹۴/۵/۱۳ - ۱۲:۵۱

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف خبرداد :
لزوم بازنگری در اقتصاد وقف منطبق با اقتصاد مقاومتی
​نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه شناسایی ، احصا و به روز رسانی اطلاعات جامع رقبات کل کشور اولویت برنامه ای سال ۹۴ است ، گفت : هم اکنون ۳۰ درصد موقوفات کشور اراضی کشاورزی و ۵۵ درصد مسکونی است.

۱۳۹۴/۵/۱۱ - ۱۲:۲۳

دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه 
۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن امشب در مسابقات بین المللی قرآن تقدیر می شوند
خبرگزاری شبستان: دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : امشب بعد از نماز مغرب و عشا در حاشیه سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه،۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن تقدیر می شوند.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۵:۲۹

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه:‏
وقف در جامعه امروز به یک فرهنگ رایج تبدیل شده است / زیبا جلوه دادن حکومت پهلوی خیانت بزرگ نسبت به انقلاب اسلامی است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: برخی به وسیله سخنان و ‏نوشته‌های خود قصد دارند حکومت ستمگر پهلوی را زیبا و بزک کرده جلوه دهند که این کار یک خیانت بزرگ در حق انقلاب اسلامی است که باید با توجه به ظرفیتهای داخلی و توکل به خدا فرهنگ وقف را در جامعه زنده نگاه داریم.

۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۱۶:۰۹

تجدید بیعت مدیران و کارکنان سازمان اوقاف با امام خمینی(ره)
همزمان با آغاز هفته وقف، مدیران و کارکنان سازمان اوقاف با بنیانگذار جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

۱۳۹۳/۹/۲۹ - ۱۴:۵۷

باید با نگاهی کلان به وقف و سرمایه وقف در جامعه نگاه شود/ همگانی کردن فرهنگ وقف در جامعه
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام محمدی گفت: مهمترین گزینه برای نهادینه سازی فرهنگ وقف همگانی کردن آن در با نگاهی کلان به وقف و سرمایه وقف در جامعه است

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۵:۰۱