خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بی سوادی
در شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح شد:
خراسان جنوبی در جایگاه هجدهم بی سوادی کشور/ پیش بینی نام نویسی ۱۵ هزار کلاس اولی در استان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه این استان به لحاظ سوادآموزی در جایگاه خوبی نیست، گفت: بر اساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۹۰ از لحاظ درصد بی‌سوادی خراسان جنوبی در جایگاه ۱۸ کشوری قرار دارد.

۱۳۹۴/۴/۱ - ۱۳:۲۰

جلوگیری از بازگشت بی سوادی در فراگیران سواد آموزی مورد توجه باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار کردستان با اشاره به اهمیت ریشه کن کردن بی سوادی در جامعه گفت: جلوگیری از بازگشت بی سوادی در فراگیران سواد آموزی مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۳/۳۱ - ۱۴:۰۰

ریشه کنی بی سوادی با صورت ویژه در استان ایلام پیگیری شود
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام بر پیگیری و ریشه کنی معضل بی سوادی در این استان به صورت ویژه تاکید کرد.

۱۳۹۴/۳/۲۱ - ۱۰:۱۷

وزیر آموزش و پرورش:
مراکز یادگیری محلی برای کاهش نرخ بی سوادی راه اندازی می شود
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مصوبه اخیر هیئت وزیران برای کاهش نرخ بی سوادی گفت: ایجاد انگیزه سوادآموزی اجباری و راه اندازی مراکز یادگیری محلی از تاکیدات مصوبه هیئت وزیران است.

۱۳۹۳/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۱

پیکار با بی سوادی؛ در ۴۳ مسجد«ناظور» مراکش
خبرگزاری شبستان: یک هزار و ۷۶۰ نفر در ۴۳ مسجد «ناظور» مراکش در حال سواد آموزی هستند.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵

250 هزار نفر از والدين دانش آموزان بی ​سواد هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، با بیان اینکه در استان 650 هزار بی سواد شناسایی شدند، اظهار داشت: 250 هزار نفر از والدين دانش آموزان بی ​سواد هستند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۹

طرح‌ها و برنامه های توسعه آموزش و پرورش باید میدانی و عملیاتی باشند
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه ریزی استاندار خوزستان، اظهار داشت: طرح‌ها و برنامه های توسعه آموزش و پرورش باید میدانی باشد و قبل از اینکه شرح خدماتی ارائه شود نظر همه مدیران را در استان جویا شویم.

۱۳۹۳/۱۱/۹ - ۱۲:۵۱

تدوین طرح جامع توسعه آموزش و پرورش خوزستان
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، اظهار داشت: وجود ۶۰۰ هزار نفر بی سواد در سطح استان نشان دهنده این مورد است که هنوز هم در بسیاری از موارد رتبه بندی درستی را دارا نیستیم.

۱۳۹۳/۱۱/۹ - ۱۲:۴۲

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی:
شناسایی بیش از یک میلیون بی سواد در کشور
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور گفت: در حال حاضر یک میلیون و 250 هزار بی سواد در گروه سنی 10 تا 49 سال در کشور شناسایی شده اند که بیش از 355 هزار نفر امسال جذب کلاس های سواد آموزی شده اند.

۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۱۸:۲۳

 ريشه كن کردن بي سوادي در كشور؛ از سیاست های دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان:استاندار اصفهان در جلسه ستاد راهبردي سوادآموزي استان اظهار داشت: يكي از اهداف اساسي و از سياست هاي مهم دولت تدبير و اميد ريشه كن کردن بي سوادي در كشور است.

۱۳۹۳/۹/۲۰ - ۱۳:۲۶

عقد تفاهم نامه همکاری جهت ریشه کنی بی سوادی در لرستان
خبرگزاری شبستان: معاون نهضت سواد آموزی لرستان از عقد تفاهم نامه همکاری با نهاد های اجرایی استان جهت توسعه سواد آموزی و ریشه کنی بی سوادی در این استان خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۷ - ۱۲:۴۴

وزیر آموزش و پرورش:
راه اندازی 101 پژوهش‏ سرای دانش ‏آموزی/ 99 درصد بودجه آموزش و پرورش مربوط به حقوق کارکنان است
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش از راه اندازی یکصد و یک پژوهش‏ سرای دانش‏ آموزی از ابتدای سال جاری تا کنون در کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از 400 پژوهش ‏سرا در کشور وجود دارد.

۱۳۹۳/۷/۱۲ - ۲۱:۳۸

108 هزار نفر از والدین دانش‌آموزان خوزستان بی‌ سوادند
خبرگزاری شبستان: رييس سازمان نهضت سوادآموزي كشور، با بیان اینکه در حال حاضر 108 هزار نفر از والدین دانش‌آموزان خوزستان بی‌ سوادند، اظهار داشت: با اجرای طرح باسواد کردن اولیا، می توان سالانه حداقل 50 درصد اولیا را باسواد کرد.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۵:۳۰

هدف ریشه کنی بی سوادی نباید دچار فراموشی شود
خبرگزاری شبستان: معاون سوادآموزی چهارمحال وبختیاری با اشاره به مشکلات سوادآموزی در استان گفت: هدف ریشه کنی بی سوادی نباید دچار فراموشی شود.

۱۳۹۳/۷/۳ - ۱۳:۵۳

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید
282 دانش آموز همدانی راهی مدارس می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان، از فعالیت 3500 آموزشگاه در سال تحصیلی جدید خبرداد و گفت: 282 هزار دانش آموز همدانی راهی مدارس می شوند.

۱۳۹۳/۶/۱۹ - ۱۳:۲۱

چهار هزار کودک در فارس تحت پوشش علم آموزی قرار ندارند
خبرگزاری شبستان: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: حدود چهار هزار کودک بین رده سنی 6 تا 9 سال در استان فارس تحت پوشش علم آموزی قرار نگرفته اند.

۱۳۹۳/۶/۱۵ - ۲۲:۲۵

شناسایی 110 نفر از اولیای بی سواد دانش آموزان در خوزستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، از شناسایی 110 نفر از اولیای بی سواد دانش آموزان در استان خبر داد و اظهار داشت: 200 میلیارد ريال جهت رفع بی سوادی در استان اختصاص داده شده است.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۷:۲۹